Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Filipem Następny mundial mógłby być w samej Ameryce południowej, Jakaś Argentyna, Urugwaj..
0
@draxidox To nie IO, ale z lekkoatletyki uwielbiam sztafety. Jeszcze jak jest taki komentarz… zawsze się wzruszam ;D
Edit. Nie doczytałem że zimowe :D
1
@Safrani masz wiadomość prywatną :)
1
@Safrani Ja bym rozszerzył ten limit o jeden - dla dwóch sióstr, nie będziesz zawiedziony :)
1
@MesQueUnClub_87 Piękne są takie zakończenia jak w "Opowieść o dwóch siostrach" ;D Skojarzyło mi się zakończenie z filmem "Inni". Ładny mindfack mózgu robią na końcu, uwielbiam takie filmy :D
Skoro już przy takich zakończeniach to w głowie pojawił mi się "Pogrzebany" :)
Ale polecanie takich perełek już zostawiam Tobie :)
7
Sen jest fundamentem każdego aspektu funkcjonowania naszego organizmu. W sumie myślałem, że na tym poziomie sportowym to norma ;D
1
@JimMorrisonFCB "dwie skrajnie różne postacie" i od razu na myśl przychodzi "Lęk pierwotny". Ale mi się tam końcówka podobała
2
@Jakchcesz XTB albo coś podobnego, tylko musisz wpłacić najpierw 3.5 mln kup coś dywidendowego i ciesz się wypłatą miesięczną ( ͡• ͜ʖ ͡•)
3
@Giwera w podobnym klimacie jest Więzień nienawiści. Świetna gra Nortona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jak dobrze pójdzie, 7/8 piłkarzy ma szanse na double - double. Kosmos ;D
Jak w fm :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@AmigoBlancos Kolega o jednym a Ty o drugim ;D
1
@MesQueUnClub_87 Memento. Świetny film.
0
@Karol145 Koledzy wyżej Ci wszystko wyłożyli, prościej się nie da
2
@clyde Pytanie przeszło do gorących, a prawie nikt nie podał swojego imienia ;D
1
@Karol145 Ty nie wiesz sam o czym piszesz, Twoje pojęcie o podstawach rynku jest na poziomie dzieciaka z podstawówki, chyba, że bajtujesz.
18
Bernal, niech potwierdzi powrót do dobrej formy.
5
Wyślij wsparcie dla Łukasza. Niech wie, że ludzię są z nim.
1
@misterio Ludzie tam co nie łapią oczywistych bajtów to chyba wczoraj sobie internet podłączyli. Co post, to oburzeni ;D
6
@tomek8756 Myślałem, że takie rzeczy tylko w filmach ;D
Coś tam widziałem na yt, ale nigdy "na żywo" nie widziałem gola strzelonego przez bramkarza w ostatniej akcje meczu, na waga awansu :D
1
Zmiana formatu to kapitalna sprawa, dzięki temu co co się dzieje w ostatchnich meczach
0
Od dziś oglądam Benfice ;D
0
Sporting goli i Real Wypierdala :)
0
@1976kol psg wygra i lecą, (?)
0
Psg i Chelsea jeszcze Real mogą zepchnąć pod 8 miejsce ?
0
Pierwszy kupon upadł szybciej niż zjadłem kolację rozpoczętą przed meczem ;D
0
@RumbleDelivery Przecież nie ma grać całych meczy, nic sie nie stanie jak pograją pare minut mniej. Pedri jak jest, cały czas, Yamal to sam, po co ?
4
Jeśli to w ogóle miało miejsce, bo pewnie nie...
Ale z tymi minutami to racja, nie wiem czemu nie wchodzą przy wysokich wynikach na więcej minut albo w ogóle, Dro, Tommy- cały czas powoływany a nie gra w ogóle, kuzyni też nie dostają szans. Powoływany od jakiegoś czasu Juan...
1
@RozowaPantera wyslij zdjeice szefowi z dopiskiem „l4”