Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface Może i tak, ogólnie to tez tak myślę, że Francuz z Yamalem powinni częściej być zmieniani.
3
@yoli Oo Panie, Balde jest w świetnej formie, Martin jak Balde ma odpocząć może grać, ale tu o wyborze pierwszego składu nie powinno być na ten moment żadnej dyskusji.
1
@Ghostface Przecież właśnie Ci to wytłumaczył :)
0
@clyde Najbliższe rodziny przez inne poglądy potrafią się skłócić, a co dopiero znajomi... To wyższy poziom odklejenia umysłowego.
1
@GeneralXavi Ja bym szukał na pewnym znanym warsztacie :p Zabrali któremuś prawko a do pracy trzeba dojeżdżać .
2
@KidusFCB i szukasz porad na La Rambli wśród anonimowych ludzi? ;D
1
@KidusFCB Spóźnienia kredytów, chęć pożyczek na inwestycje.. ;D - Prosisz się Pan o kłopoty :p
Rekin biznesu ;D
0
@Pedri16Future Niczemu, ale kto ją rani? Zasady wykonywania takiej kary czy skazany swoimi czynami za które został skazany?
1
@Nazio_87 Najlepiej po Japońsku/Chińsku - skazany ani rodzina, nie ma pojęcia kiedy skazany zostanie stracony. To musi być bardzo mocna tortura psychiczna.
1
@UriBoyka Za małolata jeździłem na I ligę, na wyjazdach, piłkarze "nam" wnosili race na stadion :p
17
@tomek8756 „…podstawowe wychowanie” ucielo Ci chyba cos :p
0
@KidusFCB Pożyczka na inwestycje to proszenie się o kłopoty :p
1
@1LY0 Mocno melancholijna, ale dla mnie najlepsza płyta Pih'a
1
@1LY0 "kwiaty zła" to się słuchało ;D
1
@wojopancer GPT mówi, że sobota ;D Ale za to za 99 lat będzie wtorek :p
0
@Encore Klasyka. Chłopaki nie płaczą, e=mc2, Poranek kojota, Czas surferów ;D Najlepsze polskie filmy
0
@Oskar28 Kounde to miał lekkie wylewy na środku obrony. Francuz musi zostać na prawej stronie. Za Flicka to chyb aktualnie najlepszy PO na świecie.
0
@Katalończyk 99 Raz, dwa - można zrozumieć. Niedopatrzenie, nie uwaga itp Ale nie za każdym razem :D
0
@adamek20151 Tylko do pracy idźcie.
0
@BorzyKrzys Kiedyś czytałem jakiś wywiad z mamą zaginionego/nej, mówiła, że niepewność i nie wiedza jest przerażająca. Wolałaby się dowiedzieć najgorszego niż przez naście lat niczego.
2
Walec dzisiaj rozjeżdża Atleti. Nie będzie co zbierać ;D
0
@SinMistico Ja to bym chciał Juliana z Argentyny, szkoda ze wcześniej go nie kupili. Z Atleti pewnie ciężko go będzie wyciągnąć.
0
@norbi77 Jak by poszukać, każdemu politykowi można by zarzucić cos takiego. Tak jak sławne już przejęzyczenie o obozach :)
0
@norbi77 Przecież tam każdy albo układa przemówienie, albo czyta z kartki. Myślisz, że politycy wszystko tak z pamięci mówią ? :D
3
@Rastafarnianin Lepszy Rafał co w każdym mieście ma inne poglądy na dany temat ;D
0
@DiSBlaDE Oo :) Ale to ustawienia w telefonie, mi chodzi o motyw na stronie, bez grzebania w ustawieniach. Jakieś przeglądarki używasz?
0
@DiSBlaDE Jak ;D ? Mam ustawiony wszędzie ciemny motyw, i telefonu i przeglądarki... ale przecież tło stron się nie zmienia.
1
@Rastafarnianin Piękne robienie papki w głowach ludziom. Te dwa zdania nie wykluczają się w żaden sposób. A ludzie wierzą to co Pani redaktor mówi, bo jak ma być inaczej? jak w tv powiedzieli...
0
@Yoshi94 Oddanie pełni władzy jakiekolwiek partii to czysta głupota :p
1
@Yoshi94 Przecież chłop to naczelny obrońca tych co krytykujesz, nie ma sensu wchodzić w dyskusje :p Rękę by oddał za ludzi co mu srają na głowę.