0

@Ghostface Może i tak, ogólnie to tez tak myślę, że Francuz z Yamalem powinni częściej być zmieniani.

3

@yoli Oo Panie, Balde jest w świetnej formie, Martin jak Balde ma odpocząć może grać, ale tu o wyborze pierwszego składu nie powinno być na ten moment żadnej dyskusji.

1

@Ghostface Przecież właśnie Ci to wytłumaczył :)

0

@clyde Najbliższe rodziny przez inne poglądy potrafią się skłócić, a co dopiero znajomi... To wyższy poziom odklejenia umysłowego.

1

@GeneralXavi Ja bym szukał na pewnym znanym warsztacie :p Zabrali któremuś prawko a do pracy trzeba dojeżdżać .

2

@KidusFCB i szukasz porad na La Rambli wśród anonimowych ludzi? ;D

1

@KidusFCB Spóźnienia kredytów, chęć pożyczek na inwestycje.. ;D - Prosisz się Pan o kłopoty :p
Rekin biznesu ;D

0

@Pedri16Future Niczemu, ale kto ją rani? Zasady wykonywania takiej kary czy skazany swoimi czynami za które został skazany?

1

@Nazio_87 Najlepiej po Japońsku/Chińsku - skazany ani rodzina, nie ma pojęcia kiedy skazany zostanie stracony. To musi być bardzo mocna tortura psychiczna.

1

@UriBoyka Za małolata jeździłem na I ligę, na wyjazdach, piłkarze "nam" wnosili race na stadion :p

17

@tomek8756 „…podstawowe wychowanie” ucielo Ci chyba cos :p

0

@KidusFCB Pożyczka na inwestycje to proszenie się o kłopoty :p

1

@1LY0 Mocno melancholijna, ale dla mnie najlepsza płyta Pih'a

1

@1LY0 "kwiaty zła" to się słuchało ;D

1

@wojopancer GPT mówi, że sobota ;D Ale za to za 99 lat będzie wtorek :p

0

@Encore Klasyka. Chłopaki nie płaczą, e=mc2, Poranek kojota, Czas surferów ;D Najlepsze polskie filmy


0

@Oskar28 Kounde to miał lekkie wylewy na środku obrony. Francuz musi zostać na prawej stronie. Za Flicka to chyb aktualnie najlepszy PO na świecie.

0

@Katalończyk 99 Raz, dwa - można zrozumieć. Niedopatrzenie, nie uwaga itp Ale nie za każdym razem :D

0

@adamek20151 Tylko do pracy idźcie.

0

@BorzyKrzys Kiedyś czytałem jakiś wywiad z mamą zaginionego/nej, mówiła, że niepewność i nie wiedza jest przerażająca. Wolałaby się dowiedzieć najgorszego niż przez naście lat niczego.

2

Walec dzisiaj rozjeżdża Atleti. Nie będzie co zbierać ;D

0

@SinMistico Ja to bym chciał Juliana z Argentyny, szkoda ze wcześniej go nie kupili. Z Atleti pewnie ciężko go będzie wyciągnąć.

0

@norbi77 Jak by poszukać, każdemu politykowi można by zarzucić cos takiego. Tak jak sławne już przejęzyczenie o obozach :)

0

@norbi77 Przecież tam każdy albo układa przemówienie, albo czyta z kartki. Myślisz, że politycy wszystko tak z pamięci mówią ? :D

3

@Rastafarnianin Lepszy Rafał co w każdym mieście ma inne poglądy na dany temat ;D

0

@DiSBlaDE Oo :) Ale to ustawienia w telefonie, mi chodzi o motyw na stronie, bez grzebania w ustawieniach. Jakieś przeglądarki używasz?

0

@DiSBlaDE Jak ;D ? Mam ustawiony wszędzie ciemny motyw, i telefonu i przeglądarki... ale przecież tło stron się nie zmienia.

1

@Rastafarnianin Piękne robienie papki w głowach ludziom. Te dwa zdania nie wykluczają się w żaden sposób. A ludzie wierzą to co Pani redaktor mówi, bo jak ma być inaczej? jak w tv powiedzieli...

0

@Yoshi94 Oddanie pełni władzy jakiekolwiek partii to czysta głupota :p

1

@Yoshi94 Przecież chłop to naczelny obrońca tych co krytykujesz, nie ma sensu wchodzić w dyskusje :p Rękę by oddał za ludzi co mu srają na głowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?