Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Obrzydliwe. Ciężkie męczarnie powinni przechodzić długie lata, później zakopać gdzieś w rowie albo do morza dla zapomnienia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronMan43 Zaorski to chyba cały czas cos szortuje. Nie czytam go, ale dużo ludzi których obserwuje, śmieje się z niego.
0
@IronMan43 Prędzej czy później taki nastąpi, zawsze następuje po takich wzrostach na rynkach. Na krypto na pewno, i to już w tym roku. Hossa trwa już kilka lat, nic wiecznie nie rośnie. Na tradycyjnym rynku też, ale czy w tym roku? Nie wiadomo. Na pewno nie będzie to wina Trumpa jak kolega wyżej napisał.
0
@kpiarz Większość krypto to scam, masz racje, ale to dlatego, że wychodzi ich setki dziennie. Za "dobrymi" projektami też wyobraź sobie stoją ludzie, firmy...nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.
0
@kpiarz "Nie znam się, ale się wypowiem" ;D
0
@Radko1976 "Zgnietliśmy" napisał. Mecz typu "gdyby nie zawiodła skuteczność" :D Przecież pierwsza połowa to było istne złomowanie
0
@paweuwarrior Nie wiem czy dobrze pamiętam , ale jest przepis co do wznowienia gry przez bramkarza, chyba 10/15 sekund(?) Oczywiście martwy :) Za takie co powinno być jedno ostrzeżenie, a następnie od razu żółta kartka, następny raz? Czerwo bez dyskusji.
0
@Matheu12 technologicznie Europa z UE nigdy nie ruszy z miejsca, bądźmy poważni :p
0
@krzywy Ja tam bym chciał zobaczyć jeszcze mecz z fałszywą 9, ale może nie koniecznie z Getafe.
0
@EldoradoHaze nie kończ w mrowisku?
Ale to nie moja odpowiedzz
0
@MesQueUnClub_87 Taka deklaracja, że nie muszę z nikim rozmawiać i mogę zamknąć im drzwi przed nosem, bo często w ich mniemaniu jest to obowiązek obywatela :p
0
@QQL5 Nakaz jjest? Jak nie to poproszę o wezwanie na komendę i żegnam panów :)
0
Wojtek zawieszony po czerwonej w pk czy nie ma go na lawce decyzja Flicka?
0
@Tomaszekkkkk Wiadomo, że nie. Ale organizm też robi swoje. Lewy to tytan pracy, to fakt. Obydwaj byli/są kapitalni, dla mnie Suarez, dla Ciebie Lewy ;)
0
@Rarenzio"po za dobijaniem nie zachwyca" Ale teraz to Pan poleciał ;D wszystko na pustą strzela :)
1
@BORO_12 Ale co to znaczy całościowo? Organizm pozwala Robertowi dłużej utrzymać się na takim poziomie, to już nie jest kwestia czysto piłkarska, a w tej lepszy był Suarez. Oczywiście nic nie umniejszając Lewemu ;)
0
@MesQueUnClub96 z Całym szacunkiem do Lewgo, ale do prime Suareza to nie ma podjazdu, nikt nie ma.
0
@Pedri16Future A jednak są ludzie, którzy oglądają tą ebaną patologie nie tylko żeby się pośmiać z tych troglodytów, tylko dla samej fascynacji. Są ludzie dla których są to autorytety.
1
@tomek8756 Ogólnie zabawne jest interesowanie się życiem osobistym ludzi, tylko dlatego, że są sławni ;D
0
@paweldunajecfcb Waporyzator, a do niego np CBD, pokrzywa, mięta…
1
@KochamInieste Wychowankowie w tym klubie to jest jakiś ewenement. kiedyś i teraz. Piękna wymiana pokoleniowa.
0
@Borneo Bądźmy obiektywni, podniósł nogę wyżej od pasa i kopnął tego durnia w twarz. Tam musiała paść żółta kartka.
5
@VamosRakieta Jedno z głupszych powiedzeń :)
0
Pojechali z nimi jak z burą suka.
0
@Nightraider Skoro tak, to oczywiście ;) Myślałem, może, że jest coś o czym nie wiem :p
Dziwny chłopak, żeby nie usiąść nawet na ławce, na treningu też musi mieć grubo webane.
0
@Nightraider Ale nawet na ławce go nie ma skoro jest miejsce?
0
@Prorokk Dopowiadasz sobie :) Pewnie chodziło o to "Sala Ojca Augustyna Kordeckiego", a co to jest to sprawdź sobie sam. Po za tym, nie napisał nigdzie, że to jest w kościele :)
0
@Prorokk To jest jakaś sala jakiegoś ojca podobno, nie kościół. na tt widziałem film jak o tym ktoś mówił.
0
@Prorokk To nie było w kościele :p