0

@kamiVeB Niesamowicie obrzydliwe jest robienie polityki w ten sposób.

0

@Pue Albo "Atomowe nawyki" 2 miesiące już nie pale :p

1

@ViscaBarca123 Lucjan widzę jak światowi giganci, dzieli się akcjami z pracownikami jak nvidia ;D

0

@Rastafarnianin a i tak spółka zaliczyła gruby zjazd, lek miał być "dużo lepszy"
Podobnie działający można kupić innej firmy, a ludzie rzucili się bo nowy :p


od 12.40 mówi o tym leku.

0

@Bobo25 Za życia większości z nas tutaj, rządziło w Polsce tylko dwoje ludzi, dwie partie, takie gadanie, choć prawdopodobne, to wróżenie z fusów. Nie wiadomo jak by było gdyby...

2

@Benz malpie zaloty :)

1

@wpwelement Element znowu moderator? Powrócił syn marnotrawny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Gall Mimo wszystko, trzeba być skończonym kretynem, żeby nie zrobić nic z milionem dwoma i je roztrwonić, nie mówiąc o kilkudziesięciu :p Poszukam, bo aż ciekaw jestem :p

0

@Tomaszekkkkk A może i nie, nie widziałem ostatniego akapitu :)

0

@Sekstet2009 @Chudini123 zdania ekspertów podzielona :p Ale Pan Chudy ma chyba rację, coś gdzieś takiego pisało :p

0

Mowa o hipotetycznym finale, a dzisiaj? Mogą grać czy już za późno?

0

@Gall Ja wiem, znam jakieś tam historie o tym. Zawsze mnie to dziwiło jak można kilkadziesiąt milionów r.jebać w kilka lat ;D Jedyne wytłumaczenie to chyba hazard. Bo co? Nie przećpasz takich pieniędzy. Samochody? Domy? Samoloty, jakieś drogie gadżety? Wszystko można sprzedać.

5

@sergio5 W jaki sposób roztrwonić taki majątek? Rozumiem kilka mln, ale tyle? ;D

0

@jacobFCB Typ wstawił jakiś czas temu, że w Niemczech otworzyli sklep z mięsem ludzkim ;D 2 min wystarczyły, żeby znaleźć, ze to... Wystawa "sztuki"

0

@kaamil1910 Bo czarny jest i sędzia rasista

3

@Rewolucja123 Na yt był pewien eksperyment z badoo. nie uwierzyłem w liczby z niego. Sam taki zrobiłem: zdj profilowe: łózko. Opis ze zapłacę 400zl za noc z dziewczyna, napisało do mnie kilkadziesiąt dziewczyn które profile polubiłem, nie wiedząc jak wygladam, dawałem ze lubię wszystkim jak leci, z dwóch województw. Nigdy więcej nawet nie pomyślałem żeby zakładać to na poważnie ;D

4

@wpwelement Zwolnili elementa ;D Komentarz dyplomatyczny :p

2

@Kessie Spadaj na drzewo banany prostować.
Też tak za małolata mówiliście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Reqowski Tez od jakiegoś czasu używam codziennie, zawsze działało bez problemów. Od godziny chat nie dziala, zainstalowałem jeszcze raz to nawet zalogować sie nie chce. Ale jak tak tzn ze jakaś awaria :p chociaż Pan żółw Franklin mówi, ze dziala :)

0

Używa ktoś GPT? Popsuło się komuś jeszcze? Nie działa Mi ani aplikacja na telefonie, ani strona.

1

@Ptasior Chciałbym u nas atmosfery np z Anfield, ze Stambułu, Aten, naszego Lecha czy Legii :)

0

@Kgorecki2500 Teraz mamy Związek Socjalistycznych Republik Europejskich :)

0

@Transu96 Chyba, ze jedli białą czekoladę :)

0

@Marusek Chyba logiczne, że jakby trafił nie było by dyskusji :D a inni tak samo jak Lewy, Raphinia musi wykorzystywać takie sytuacje.

2

@Ris93PL Nie ważny czy był by spalony, sprawdzali by to, zadecydowało by pewnie znowu kilka cm. Takie piłki muszą lądować w siatce.

3

@macio_944 Piękny kanał na yt, weryfikuje te śmieszne fast food'y z jarmarkami na czele, a zapomnianym dobrym biznesom czasami nakręca sprzedaż :)

2

@Comentateiro Okazało się, że tak. Szukałem tytułu :p

2

@NeroTFP1 Dokładnie. Niech Pana Nero Mikołaj chojnie obdarzy w te święta ;D Nie wiem czemu cały czas miałem w głowie, ze taki motyw wystąpił w "wyspie tajemnic" - oglądałem to dwa razy lata temu.

2

Kojarzy ktoś film, w którym okazuję się, że lekarze w szpitalu psychiatrycznym to tak na prawdę pacjenci tego szpitala, którzy przejęli nad nim kontrole, a "pacjenci" to Ci właściwi lekarze? :D

0

Barca 3 razy więcej wychowanków w pierwszym skladzie, niz Atleti Hiszpanow w podstwie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?