Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie da się wyłączyć lektora na yt albo na barcaone? Słuchać tego nie mogę jak gada jeden przez drugiego
1
@Kleps0n Wstawałem 7/8 rano i oglądałem
1
@Kleps0n Dotychczas oglądałem tu wszystkie mecze presezonu. https://www.fullreplays.com/
1
@adi7adi8 Oo, idealnie, dzięki! ;)
0
@tbas Jest gdzieś jakiś rozkład wszystkiego?
0
nie śledzę igrzysk aż tak, są dzisiaj jakieś wydarzenia z Polakami ?
0
@draxidox Na takiej ulicy jadę tylko chodnikiem. Ulica tutaj jest trochę niebezpieczna chyba :)
0
@Arcybiskup Ciekawe jak odkryła ten talent :)
1
@don'T.R.I.P.e Znowu zła skrajna prawica. Nikt nie pomyśli, że zwykli ludzie są wku.wieni bo mają burdel w kraju przez te zwierzęta?
0
@Deraxium Porównujesz zwykłego kowalskiego na etacie, do piłkarza z milionowym kontraktem?
0
@XaviballZapomniał już, że startował
0
@Kazragore Żeby jego dziecko nie trafiło takiego niefarta, bo na debila też trafiło. (mam nadzieję, że ich nie ma)
0
@Faro Wakacje ma, wiadomo, ale mi było by głupio przed resztą, tak mało grając i widząc wcześniejsze powroty z wakacji ;D
7
@pacior95 Gatunek na wymarciu, rzadki okaz. Trzymać jak najdłużej, będzie dużo warty ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
0
@Rastafarnianin Ale ja przepraszam... że 5:00 rano, to co? Piwka albo małpeczki się napić nie można? ( ͡❛ ᴗ ͡❛)
1
@Dejvo Pięknie ;) Dzięki
0
Jest gdzieś powtórka dzisiejszego meczu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lntrowertyk Introwertykowi nie pasuje spokój? :p
Żartuje, mieszkam 70km od Kołobrzegu, ciężko o jakieś konkretne atrakcje myślę. W szczecinie skoczysz ze spadochronem(tak mi się wydaje) i z komina 252m :)
0
@Bykunn Nie mówię tu o tym konkretnym przypadku, tak mi się skojarzyło, że tam to cały czas aktualny temat ;)
0
@Roobo To brzmi jak handel dziećmi. Co podobno ma się bardzo dobrze na skandynawi. W Norwegii było głośno o Bernevernet jakiś czas temu.
0
@arasz1819 A co mieli go skrócić? ( ͡• ͜ʖ ͡•)
1
@Arden Piękne słowa.
3
@Arcybiskup Wychodzi razem 61.1%. Reszta aut wyparowała. Podane narodowości to w większości kiedrunek wschód od niemiec. Mamy najbliżej do ich granicy. Może być, że dlatego to wygląda jak wygląda.
Nie żebym bronił złodziei.
0
@Cvzx Już ogarnięte ;)
0
Używa ktoś linuxa? Pytanie mam.
0
@Encore Ale nie ma co, trzeba przyznać, że w tym języku nie ważne co śpiewają. Świetnie brzmi :)
0
@Albatros Właśnie, "ma kibiców na całym świecie w każdym wieku" Też go nie lubie, ale skoro tak, skąd wiesz, że tata nie był zafascynowany di stefano? :p
1
@pacior95 Generalnie to Olmo też jest "nasz" :p
Ale wiadomo o co chodzi, racja.
3
@Firestone Na tt widziałem komentarze, wyzywające Pana, że niepotrzebnie marnuje publiczne pieniądze ;D Brawa dla Pana.