Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Wczoraj skończyłem. Świetny jest
0
@gumaz Mina dziewczyny mówi wszystko, więcej dodawać nie trzeba. Oni są tam wszyscy tak żenując...
0
@Matheu12 Takie rzeczy z Polskich stadionów zniknęły dawno temu. Teraz przecież są to rzadkie przypadki
4
@TaughtMule Jak był mi obojętny ten naród przed wojną, tak teraz zaczynam nimi gardzić
0
@tristan87 To, że sędzina mówi o swojej decyzji to jakieś testy czy o co?
0
@ObiwanKenobi Ciekawy jestem wyroków. W końcu to szpiegostwo.
Są pewnie państwa, gdzie granic już by nie opuścili.
0
@Benz W Londynie muzułmanin jest burmistrzem miasta. Był, czy dalej jest to nie wiem
1
@John_Doe Wyślę ktoś linka? :)
0
@draxidox Uwielbiam takich frustratów ;D Argument, że jedzie pod prąd nie zadziałał, mózg zwariował i włączyła się agresja xd
0
@koksik2700 Takie sceny to tylko i wyłącznie z oryginalnym głosem, z napisami.
0
@bartekvisca jakiś czas temu nie mogłem sobie przypomnieć nazwy tej gry, a chciałem pograć, także dziękować :D
0
@Bykunn Zgadza się, ale zawodów typu, nie wiem... Elektryk, spawacz itp nie zastąpią.
0
@blakkudium Oo, faktycznie, Dzięki.
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć o 17 Hiszpanie u17 ?
0
@ViscaBarca123 Dzięki
0
Gdzie można dzisiaj Barcelone B obejrzeć?
0
@Greenalley To mamy szanse go zobaczyć dużo szybciej :D
0
@cris2706 Jak jest wybierany prezes Laliga? Jakieś głosowanie?
1
@Kengo Że takie rzeczy trzeba komuś tłumaczyć... :D
0
@IronSanHybrid Szanuje Peje, ale te dzieciaki w kominiarkach na teledysku... słabo to wygląda
1
Nigdy tam nie wchodziłem, teraz z ciekawości chciałem, ale wywaliło notatnik. Ładny kompleks tam jest, że podczas meczu FCB wywala im stronę :D
0
Jaki jest rekord La Liga w najmniejszej ilości straconych bramek ?
0
Alonso kiedyś podczas tego wypadku jechał pijany?
2
@AbelKabel Zwykłym mechanikiem... a Ty kim niezwykłym jesteś? :D
To mechanik nie może mieć takiego autka?
1
@IronSanHybrid Przecież te wszystkie partie jak Hołownia, wcześniej Kukiz czy Palikot powstają tylko po to żeby trochę namieszać, podebrać trochę głosów. Pilnują monopolu Pis-PO. Wszyscy znikali tak szybko jak powstawali.
10
Fajnie jak by wróciły zapowiedzi meczów w postaci felietonów. Czyta to ktoś jeszcze w takiej postaci?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek8756 Przeglądam ostatnio olx z ofertami pracy w Danii.
Monter konstrukcji stalowych z doświadczeniem, 79koron na godzinę i "Umowa po trzech miesiącach pracy" :D
1
@SteuerFreiMoney Wszystko było by lepsze niż to coś :p
0
@Faro Możesz priv gdzie jest z polskimi napisami ?