1

@Medium Wczoraj skończyłem. Świetny jest

0

@gumaz Mina dziewczyny mówi wszystko, więcej dodawać nie trzeba. Oni są tam wszyscy tak żenując...

0

@Matheu12 Takie rzeczy z Polskich stadionów zniknęły dawno temu. Teraz przecież są to rzadkie przypadki

4

@TaughtMule Jak był mi obojętny ten naród przed wojną, tak teraz zaczynam nimi gardzić

0

@tristan87 To, że sędzina mówi o swojej decyzji to jakieś testy czy o co?

0

@ObiwanKenobi Ciekawy jestem wyroków. W końcu to szpiegostwo.
Są pewnie państwa, gdzie granic już by nie opuścili.

0

@Benz W Londynie muzułmanin jest burmistrzem miasta. Był, czy dalej jest to nie wiem

1

@John_Doe Wyślę ktoś linka? :)

0

@draxidox Uwielbiam takich frustratów ;D Argument, że jedzie pod prąd nie zadziałał, mózg zwariował i włączyła się agresja xd

0

@koksik2700 Takie sceny to tylko i wyłącznie z oryginalnym głosem, z napisami.

0

@bartekvisca jakiś czas temu nie mogłem sobie przypomnieć nazwy tej gry, a chciałem pograć, także dziękować :D

0

@Bykunn Zgadza się, ale zawodów typu, nie wiem... Elektryk, spawacz itp nie zastąpią.

0

@blakkudium Oo, faktycznie, Dzięki.

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć o 17 Hiszpanie u17 ?

0

@ViscaBarca123 Dzięki

0

Gdzie można dzisiaj Barcelone B obejrzeć?

0

@Greenalley To mamy szanse go zobaczyć dużo szybciej :D

0

@cris2706 Jak jest wybierany prezes Laliga? Jakieś głosowanie?

1

@Kengo Że takie rzeczy trzeba komuś tłumaczyć... :D

0

@IronSanHybrid Szanuje Peje, ale te dzieciaki w kominiarkach na teledysku... słabo to wygląda

1

Nigdy tam nie wchodziłem, teraz z ciekawości chciałem, ale wywaliło notatnik. Ładny kompleks tam jest, że podczas meczu FCB wywala im stronę :D

0

Jaki jest rekord La Liga w najmniejszej ilości straconych bramek ?

0

Alonso kiedyś podczas tego wypadku jechał pijany?

2

@AbelKabel Zwykłym mechanikiem... a Ty kim niezwykłym jesteś? :D
To mechanik nie może mieć takiego autka?

1

@IronSanHybrid Przecież te wszystkie partie jak Hołownia, wcześniej Kukiz czy Palikot powstają tylko po to żeby trochę namieszać, podebrać trochę głosów. Pilnują monopolu Pis-PO. Wszyscy znikali tak szybko jak powstawali.

10

Fajnie jak by wróciły zapowiedzi meczów w postaci felietonów. Czyta to ktoś jeszcze w takiej postaci?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tomek8756 Przeglądam ostatnio olx z ofertami pracy w Danii.
Monter konstrukcji stalowych z doświadczeniem, 79koron na godzinę i "Umowa po trzech miesiącach pracy" :D

1

@SteuerFreiMoney Wszystko było by lepsze niż to coś :p

0

@Faro Możesz priv gdzie jest z polskimi napisami ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?