0

@mateusz33 Właśnie! Dzięki wielkie

0

Szukam filmu.
Pamiętam, że był to film z elementami scif.
Jakaś firma, ludzie, za wszelką cenę nie chcą dopuścić do spotkania jakiegoś chłopaka z dziewczyną, "ustawiając rzeczywistość" tak, żeby nie doszło do ich spotkania.
Tyle pamiętam, Kojarzy coś ktoś :D ?

0

@Forsyth To co? Przy następnych wyborach znowu PiS ludzie wybiorą... i tak w kółko ;D

0

@tomek8756 Tylko i wyłącznie oryginalny dźwięk :p Lektor nie ma emocji w wypowiadanych słowach, psuje wszystko :p

1

@Emhyr Możliwe, w takim razie mógłby powoływać kogoś młodszego, czy taka posucha w szkółce? :p Prim, Bernal?

0

@mleczkoo Przecież to rzezy o których się nie szuka informacji, skoro ktoś nie wie takich rzeczy to nie wiem jak radzi sobie w dorosłym życiu ;D

1

@MaŁolat Od tego DNA to my odeszliśmy lata temu :p Aktualnie żadne spotkanie nie przypomina u nas tego naszego DNA.

0

@Emhyr Nie no rozumiem, ale miało by to sens jak by dostawał chociaż minuty w takich meczach jak ostatnio 3-1. Czemu nie wszedł na 10/15min? Nie możliwe, żeby zagrał gorzej od Oriola. Zmarnują chłopaka

0

@Safrani Takie same zarobki, przy krótszym czasie pracy o 20% i że niby dochoody firm się nie pogorszyły?

5

@626 To po co go powołują? Mógłby grać w rezerwach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DonCarletto Hipokryzja z obydwu stron :p

0

@Bykunn z google.
Płatna przerwa na umowie zlecenie



Wynagrodzenie z umowy zlecenia czy umowy o świadczenie usług, przysługuje jedynie za czas wykonywania danego zlecenia. Przerwa nie jest bowiem czasem wykonywania pracy, przez co nie należy się za nią wynagrodzenie.

0

@Danny Gaucho a jak te ligi miałyby się do Europy? Brazylia znalazła by się w top 10?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Danny Gaucho Nie oglądałem meczu :p

0

@Danny Gaucho Chodzchodzi mi bardziej o porównanie lig np Brazylijskiej czy MLS do takich jak Portugalska, Holenderska itp


0

Jest jakiś światowy rankging lig? Jest europejski, a światowy? Gdzie porównać np mls do ligi arabskiej?

3

@MichalZZZ Jaki fm? Ja w 22 miałem tak, że chyba po pierwszym sezonie(covidowym) automatycznie wracały 3 zmiany. fm 23 i 24 mam od samego początku 5. Też długo szukałem w tym 22 jak to zmienić, nie udało się,

0

@Patrykl145 Nie jest to jakieś uciążliwe/głośne, w dzień tego nie słyszę, musi być bardzo cicho. Może słyszysz głośniej. Ktoś mi zalecił iść masażysty albo ortopedy, podobno może być to też od złej postawy. Szukaj :) Zdrowia ;D

1

@Patrykl145 Od 3 lat, piski w uszach i szumy w głowie, czasami sam nie wiem gdzie ;D Laryngolog, neurolog, rezonans magnetyczny mózgu zrobiony... Diagnoza? Zdrowy jak ryba :D Z tego co chodziłem po lekarzach, to może być objaw bardzo wielu schorzeń, ucisku na nerw, generalnie nic groźnego, ale nie przyjemne. Mimo to warto się zbadać

0

@Faro Ślimak nie jest zły. Dawno dawno temu mama z ciotką nazbierały winniczków i zrobiły. Trochę jak kurczak :D Ale drugi raz bym nie zjadł ślimaka

1

@NeroTFP1 Ja również proszę o oznaczenie :)

1

@Roobo Ja to myślę, że większość posłów wiedzę o ogólnie finansach, ma taką samą jak "przeciętny Kowalski"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Okazało się, że chyba się nie znam, czemu karta z kandydatami do senatu zawierała tylko dwie partie/dwa nazwiska? (͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tristan87 Nie u nas czasem, nie dojechała karetka i ktoś zmarł przez taką akcje?

0

@Commandement a w programie m.in. kredyt 0%, dopłaty do mieszkań itp. i... obniżymy podatki :)

1

@Arkon Mr. Robot, Dark.
Mało tu się wspomina w wątkach o serialach o Mr. Robot. Świetny jest

0

@Medium Domyślam się o co chodzi :p Fakt dziwne, jeszcze niemiecka produkcja... Ogólnie jest kilka dobrych seriali z Niemiec. Dark np.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?