0

@Ghostface Na co dzień też fajnie Bergen wygląda. Fajnie umiejscowione miasto

0

@PaPo Jaki to sport, dla mnie ze sportem to nie ma nic wspólnego. Stoją na przeciwko i biją się po mordach, chore

0

@ranger3120 Nie trzeba mieć karty jak piszą wyżej, używam go już jakieś dwa lata zamiast zwykłego konta w jakimś banku. Dla mnie lepszy najlepszy

1

@Tasde Problem jest w tym, że rozdmuchali to jak by był to co najmniej atak terrorystyczny, a ściana synagogi wygląda jak brudna. Natomiast o tym co dzieję się w strefie gazy itp, nie można mówić bo to nie dobra jest. Brzydzę się nimi przez takie zachowanie. Chory naród wybrany

1

Komentarz usunięty

0

0

Skąd najlepiej zamówić telefon? xkom, komputronik? Może gdzie indziej?

0

@Tomaszekkkkk Znalazłem, wczoraj oglądałem tu cały mecz. Nie wiem czy mogę wstawić link ;D
footyfull kropka kom

0

Obejrzę gdzieś powtórkę z PSG? Może być płatne

0

@vangoor Zenfone nie widziałem, a Pixel, przynajmniej dla mnie jest brzydki. Padnie na 13/13 mini, może14(nigdy nie miałem iso) albo s23. Nie chce większego wyświetlacza niż 6.1

1

@MesQueUnClub_87 byłem zdecydowany na 13 mini, ale pomału zmieniam zdanie ;d Nie lubię dużych telefonów, a boję się, że 13 będzie za mała.

Dzięki ekspertom za opinie ;)

0

@MesQueUnClub_87 Wiadomo, myślałem nad 13 mini, szukam małego telefonu. s23 chyba też jest dość mały i dobrze się go trzyma?

0

Galaxy s23/24 vs Iphone 14/15 ? Używa/używał ktoś? Co się bardziej opłaca?

0

Znajdę gdzieś całą powtórkę tego zacnego finału?

0

@matirix20 Próbowałem kiedyś ściągnąć herby twarze i wszystko inne, wgrać tam gdzie pisało i nie działało ;D Nie mam pojęcia czemu... Później w sumie to zostawiłem, sprawdzę jutro z linkiem który wysłałeś. Dzięki :)
aha, to link do 2023, na 24 pewnie podobna operacja?

3

@P33ck Cały film to masterclass, Kevin wiadomo

0

@Striker Mandat pewnie i tak byś dostał, więc się wyrównało ;D

0

@kulek22 Rok produkcji i miejsce zguby to oddam ;D

0

Znalazłem właśnie 100zł, szczęśliwe święta ;D Jakieś pewniaczki na weekend żeby pomnożyć te wielkie pieniądze? ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛) Manchester da radę dzisiaj w dzielnicy Londynu?

0

@Arden Czemu ludzi interesuje rozstanie jakiś przypadkowych ludzi... kto to jest w ogóle? Są znani z tego, że są znani? ;D

0

@matirix20 Ja Cię proszę, skąd wy bierzecie wszystkie oryginalne nazwy lig, herby, pewnie twarze itp? Nie potrafię tego ogarnąć ;D fm'a mam oryginalnego z pc game pass. Możesz podesłać na pw jakiś link i wytłumaczyć gdzie to wgrać ? ;D

1

@NeroTFP1 Ja też stwierdziłem któregoś pięknego dnia, że nie będę tykał alko, już jakieś dwa lata bez łyka alkoholu. Polecam ;)

0

@Ojciec5tkidzieci Taki post, że właśnie wjechał soczysty kebab ;D

2

@HypeR Słyszałem już kilka razy hasło "zaakceptuj siebie", nawet jak się sobie nie podobasz :) A ja tam myślę inaczej, rusz dupe i zmień to jak się da. Normalizuje się niestety dużo rzeczy których się nie powinno

1

@HighestInTheRoom To jest kalectwo. Nigdy nie zrozumiem jak będąc zdrową osobą, można doprowadzić się do takiego stanu. Nie zdrowe i nie smaczne. Ale niech sobie każdy żyje jak uważa :)

0

@NeroTFP1 Na tt ktoś pisał, że to są jego energetyki ;D

0

@pt9 Może dom na kredyt, auto na kredyt, a firma ledwo zipie i nie stać chłopa? ;D

1

@Piernik Bywały u nas różne protesty, nie działa, na przykłdzie Francji - albo grubo albo wcale :p Wiec, Tak. Niech protestują

0

@Barcelonka070 To są miejsca to zarabiania na mandatach :p

1

@fcbarcafan19 Nie znam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?