Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Ty jak byś umiał czytać to byś zobaczył, że nie napisałem nic o władzy jaką ma prezydent, tylko o powadze ich osób, Duda to mem, wcześniej jakiś szogun Komorowski, o dzisiejszych kandydatach szkoda gadać.
0
@Criss18Barca Urząd prezydenta u nas już dawno stracił na powadze. w.w kandydaci to jakiś żart ;D
0
@Deviler Tesla to nie tylko samochody, tam idą na grubo w robotykę
2
@barcanazawsze94 z poza Europy chyba moa przyjść dopiero po 18. Ręki sobie obciąć nie dam :)
1
@MesQueUnClub_87 w biurze u Lucjana takie rzeczy
0
@Piernik "jego ojciec zabił jego matkę i jego siostrę siekierą" Tylko na LR takie historie ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
1
@RoberDzik Klasyką w takim razie ;D
1
@maroon Też nie mam zielonego pojęcia kim są bohaterowie tej afery :p
Jeremy - już wiem, doczytałem, a blondyneczka? :)
0
@ACMaldini3 On mi się kojarzy z troglodytą.
0
@SelloutCrowd Jest dobrze jak na takich forach piszę się o krypto :)
hosso trwaj ;) !
1
@Khajio Murzyni w nocy też wyglądają tak samo. Tylko oczy widać.
0
Moja głęboka wiara w tego chłopaka właśnie upadła :) Szkoda Mi go.
1
@Kgorecki2500 u mnie w mieście ich trochę jest, prowadzą sklep Chińczyk i chińczyka-restaurację. Bardzo fajni ludzie :)
2
@Klabax a co nie? Która strona nosiła by razem obydwie flagi?
4
@Klabax Warto wstawić całe zdjecia, żeby nie sugerować, że to byli uczestnicy marszu :)
1
@Gappeq Mr. Robot
0
@BORO_12 a może Hansiemu i jego profesjonalizmowi nie podobają się papieroski? :p
0
@DamianBarcaCule Uważasz, że słuchanie np. Eldo jest płytkie? Przykład pierwszy lepszy. Generalizowanie jest płytkie.
1
@capricornusjrk Tym bardziej, że te wszystkie gwiazdeczki często są głupsze niż przeciętny użytkownik La rambli :p
5
@adi7adi8 w tym 7 wychowanków. Pięknie.
10
@krzakov Nie wyłapałeś tak oczywistej ironii ? ;D
0
@pokerzemon Taki trochę syndrom sztokholmski :p
0
@Aragorn33 Na poważną sportową gale zapraszają jakiegoś klauna z yt? Serio? ;D
0
@NeroTFP1A w 2033 będzie miał dopiero 26 lat i życiowy top przed sobą ;D
3
@AxelF Fakt, ekstremalny ;D Ale podoba Mi się atmosfera podczas samych meczy, otoczka tego wszystkiego nie koniecznie :)
1
@Worny Jakiś mecz derbowy w Ameryce płd. Rivel Plate np. Kosmiczna atmosfera ;D
Albo derby Aten.
1
@Zoker Gdzieś czytałem, że mają czekać do końca akcji. Lepiej anulować gola, niż nie uznać prawidłowego. Ale czasami to przesada jakaś.
3
Co za czasy ;D z Bayernem 4-1, Ale niedosyt był po świetnej drugiej połowie. Real 4-0 i też jest niedosyt, to mogło lekko 5-0 sie skończyć.
0
@TheNekro94 ChatGPT ma płatne rozszerzenia, ale nie wiem co one dają
2
@wojopancer ChatGPT :) Ja używam, nie wiem czy są inne lepsze/gorsze