Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Kiedyś znałem taką dziewczynę co mówiła na pole, ale oprócz tego zamiast "która jest godzina?" Mówiła "ile jest godzin?" ;D z Bielska byłą. Mówi tak ktoś? :D
0
Komentarz usunięty
1
@Irmscher10 Czyli nie ważnie czy muzułmanin czy nie, ludzie z tamtych rejonów to po postu niecywilizowane dzikusy, którzy w imię swoich poglądów są zdolni do takich rzeczy. Breivik i wczorajszy zamach, były jakieś jeszcze na przestrzeni naszego życia w Europie terrorystyczne zamachy "prawicowe" ?
8
@Arden z jaka „lekkosścią” ta pilka chodzilla. Takie banalne sie to wydaje patrząc na to.
0
@vangoor Jakie siano? Przecież to dla dobra ludzi, pomagać trzeba. Nie wierzysz w dobre intencje organizacji rządowych? :) Nie wiesz, że onz pragnie pokoju, UE silnej gospodarki, who zdrowia ludzkości ? :) itd...
1
@MESSIah16 Przecież to są dzikusy co wszędzie chcą wprowadzać swoją kulturę, kulturę nienawiści do każdego kto nie wierzy w ich boga.
6
@takisobiektos Jestem ateistą, ale chrześcijanie przez te wieki potrafili się ucywilizować, ta dzicz dalej morduje w imię boga.
1
@Sulimo Ja mam sąsiadkę co zostawia 3 rowery na dole, swój i dzieci, przejść z zakupami i nie zahaczyć o rower to cud, nie mówię już o wniesieniu czegoś ciężkiego., dwie hulajnogi na piętrze powieszone na parapecie które brudzą ściany ;D Każdy używa piwnicy, księżniczka nie może :) nie mówiąc o psie którego zabrali za wcześnie i mając lęk separacyjny jak wychodzą z domu(nie ma ich od rana do 18 to wyje na całą klatkę jak by go gotowali w garnku ;D
0
@Tusiek27 Trzeba mieć coś z głową, żeby brać kredyt na auto ;D
0
@Faro Jestem upośledzony czy normalny :D ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Popitek12 Mamrota za 4.80
1
@Ojciec5tkidzieci Nie ma szans żebym kiedykolwiek zrozumiał fenomen tych gali, interesowania się tym i ludźmi co tam występują ;D Nie do pojęcia dla mnie.
0
@Mitch_Atleta Zwróćcie uwagę w 18 sek jak wyjął pierwszy strzał, znowu odwracał się od piłki jak by się bał. mało brakowało a przeleciała by obok. Każde sam na sam tak wygląda. Czy ten ruch ma większy sens a ja go nie widzę ? :p
0
@pawelfcb22 jak ktoś ma auto za 300k, znaczy tylko tyle, że jest 300k biedniejszy, nic więcej.
3
Przez wysyp tych wszystkich Yamalów, Gavi'ch i innych dzieciaków, taki 19 latek wydaję się za stary, żeby dopiero zaczynać "pukać" do drzwi pierwszej drużyny :p
0
@esem91 Jeszcze mnie na urlop nikt nie wysłał :p
4
@Culer9002 Jego twarz jak by nie do końca przeszła ewolucje.
0
@MesQueUnClub_87 Żadenego odrabiania, komornik na konto i niech długi ciągną się do końca tego ich smutnego życia.
1
@Majkel34 Poważnie chce się wam myślec o polityce od 8 rano i sprzeczać o to z randomowymi ludźmi w internecie? ;D
0
@Eklerek Zamknąć ją razem z nimi i zagazować.
0
@Xaviball Za takie oskarżenia powinna mu płacić do końca życia, tyle, żeby wpie..ać tynk ze ściany i popijać wodą kranową.
0
@lucca87 z Portugalczykami grają w Lizbone.
0
@demsi1707 Przecież za alko tak jest, za prędkość nie.
0
@vangoor Serio Pezet? Przykro czasami się patrzy jak takie postacie idą w takie rzeczy.
1
@Arcybiskup Albo w domu miałeś/masz fatalnych kucharzy, albo nie wiem gdzie Ty żeś się uchował ;D
2
@Eklerek Gardzić się powinno takimi degeneratami. Ożygany Pan Zdzisław spod ABC ma więcej szacunku do siebie.
9
@reloaded Autobus leci z nimi w luku bagażowym xd
0
@malicinho Gdzieś czytałem, że jest, jak nie to nie pomogę :)
0
@malicinhoNa czym masz tv? Jeśli na androidzie to... Brave :p