Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LOPEZ16 Gracja i Bałkany ;D i Polska, ale to już nie to co kiedyś.
Czy to koszykówka
czy piłka nożna, za bramką Wojtka powinno się dziać coś takiego ;D
Robią klimat ;D
0
@Borneo nawet nie czytam tych wypocin. Przestań wąchać.
0
@JaroCoach Jak nie masz zablokowanego „starego” to w żadnej sprawie nie będzie problemu, przecież masz aktualny dowód.
1
@MasterOne Dokladnie ta. Dziękuję Ci dobry człowieku ;p
0
Zgubiłem stronę z powtórkami całych meczy, zna ktoś jakąś? Byly tam mecze chwile po ich zakończeniu.
1
@OzzyFCB Nie moglem ogladac akurat ;D ale cieszy mnie ze zagral dobrze(?) Szukam skrótów :)
3
@Borneo Choćby na was szczali, to i tak będziecie mówić, że deszcz pada.
1
@NeroTFP1 Najlepsza scena i dialog w filmie.
1
@Soetie Jak by był ograny, pewnie wygladal by lepiej, ale racja, pewnie cos czego my la ramblowi znawcy nie widzimy :p
3
@OzzyFCB Tylko co? Zawsze jak wejdzie wyglada solidnie.
1
@mcsarna W tym sezonie jestem najbardziej zawiedziony brakiem minuty dla Forta, przecież potrafi grac jak wchodzi.
3
@Xaviball wychodzi na to, ze lewica to zło w najczystszej postaci :p
5
@Bocheno1 Dobrze, ze im drobniaków nie rzucali :p
0
@Aragorn33 W takim razie widzisz tylko to co przedstawią Ci w mediach na jego temat.
0
@Aragorn33 Każdy ma prawo, pewnie, ja również. Gdzie tu widzisz sianie nienawiści? Po prostu głpim trzeba być, żeby myśleć jak kolega którego tak bronisz.
0
@Aragorn33 bo widzicie zbawcę narodu w człowieku na którego głosując, oddajecie pełną władze patologicznym kłamcą i ludziom którzy nienawidzą tego państwa.
4
Komentarz usunięty
2
@zadafcb Remisem to mi kupon popsuli ;D 7/8 :)
1
@Kapitan hawk No pewnie, kto nie słuchał kiedyś na święta, na pasterce... ;D Niby nie ferie, ale wakacje zimowe :p
5
@Safrani Jak to mówią, lepiej 5-4 niż 1-0 ;D
0
@RC28 Oni wszyscy robią wioskę. Jeden lepszy od drugiego.
4
@Kgorecki2500 Chciałbym nie pamiętać tego serialu, żeby obejrzeć po raz pierwszy :)
0
@D10SLEO chodź tu Szogunie ;D
Polska scena polityczna to ebany żart.
2
@esem91 Ale to nie jest przypadkowa osoba z ulicy czy La Rambli, tylko osoba która ma wpływ na losy państwa. Przynajmniej orientacyjnie, ale takie osoby przynajmniej muszą wiedzieć o co chodzi, a Ona nie ma kompletnie zielonego pojęcia na ten temat. 10 lat temu był zrozumiał, ale nie teraz.
2
Grać gówniarzowi nie nie chciało. Sprzedać póki coś wart ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
0
@Azazel_Pazuzu Chwilowa panika, nvidia musiała w końcu mocniej spaść.
Promocja jest :p
4
@SelloutCrowd A myślisz, że to taka prosta sprawa[...]złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieźć go za "ocean" ? ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
0
@Eklerek Jak kanał o jedzeniu to tylko Książulo, bo kto? "Wykwintna" Gesslerowa? Obrzydliwa jest baba.
1
@MesQueUnClub96 Coś takiego?
Dobrze to wyglądało.