Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Darek_Maruszczak Wiem, czytałem jeden. Kiedyś pisaliście fajne artykuły zapowiadające bezpośrednio mecz :)
0
Chociaż na taki mecz mogła by się tu pojawić fajna zapowiedź, a nie garść statystyk ;D
1
@MesQueUnClub_87 Ale On ma ułożoną nóżkę.
0
@Encore a Ja się zastanawiam co za kretyni sylwestra się doczekać nie mogą ;D Dwa razy w tym tygodniu słyszałem petardy z tamtych okolic
1
@Hubert194 Myślę, że tu malutko brakowało do jakiejś grubej kontuzji.
15
Meczu nie oglądałem, faul dopiero teraz. Takie wejścia kończą kariery. Przydało by się chłopu zawieszenie na kilka meczy.
0
@reakwon Brave. i problem reklam na jakiejkolwiek stronie rozwiązany.
1
@AxelF Ciekawe czasy nadchodzą. Przerażające ;D
1
@AxelF Może masz rację, to było w sumie tylko moje przemyślenie :p Nie znam się aż tak, myślałem tam o metadanych itp. zdjęcia, nagrania... Oryginalnie zrobione przez AI? no ciekawe czy da się oddzielić AI od "normalnego" materiału.
0
@Pawlak1992 Przecież każde zdjęcie czy nagranie można sprawdzić jak, kiedy powstało, czy było edytowane czy nie.
1
@siuuu Duże? Czego dusza nie zapragnie, jak tylko Twój umysł będzie kreatywny, z Ai zdjęciami głosem itp, zrobisz wszystko o czym pomyślisz.
0
@hasan 7 Przychodnie, poczty, urzędy i inne instytucje państwowe, to u nas jakiś ebany żart. Panie pracujące tam to samo.
1
@marcinbarca1984 "Chcę iść do piekła, nie do nieba. W piekle będę miał towarzystwo papieży, królów i książąt, a w niebie są sami żebracy, mnisi, pustelnicy i apostołowie"
Skąd cytat? :p
0
@goldmetaxa w chyba właśnie 93 czy 4 minucie Pau dostał op.rdol, że nie presuje ;D Nie wie m od kogo
1
@Safrani https://legionisci.com/news/97505_Zbiorka-dla-powodzian.html
Zbiórka Legionistów dla powodzian.
https://wpoznaniu.pl/kibice-lecha-i-warty-poznan-zbieraja-na-powodzian-oto-ich-zbiorki/
Lech i Warta to samo. Nie szukam dalej, ale na 100 % inne ekipy robią podobnie.
1
@Pawlak1992 Spojrzałem teraz na składy tego meczu. 8 wychowanków w podstawowym składzie na taki mecz(i to na jakim poziomie). Piękne czasy
0
@Pawlak1992 Najlepszy mecz z tych okresów? :) Aż sobie włączę powtórke
0
@tgrzeb a no to wiadomo ;D tak apropo tego przekładania ciężaru na zdrową nogę :p
1
@WiernyKibic111 Zero kontroli nad finansami to masz trzymając pieniądze w banku.
0
@CinekPL85 15 lat temu miałem zerwane wiązadła, co jakiś czas odczuwam ze coś się tam działo i racja, często nieświadomie przeciążam lewą nogę. Często jeżdżę rowerem, lewy mięsień nad kolanem jest dużo bardziej widoczny :p
0
@Irmscher10 Tak, racja, ale pedofile są wszędzie, nie tylko w kościele, ukrywanie ich przez władze kościoła oczywiście jest obrzydliwe i ktoś taki nie zasługuje, żeby chodzić po tej ziemi. Ale "u nas" dalej jest to nielegalne, społeczeństwo potępia takie rzeczy. muzułmanie legalnie żenią się z kilkuletnimi dziewczynkami.
1
@MichuZ44 Tylko, że chrześcijanie się potrafili "ucywilizować". Muzułmanie to dalej dzikusy.
Ateistą jestem ;)
0
@Mitch_Atleta Czemu głupie? Ja nie oglądam naszej reprezentacji w ogóle, może jakieś pojedyncze mecze. Nie interesuje mnie ta kadra. Argentynie może nie, ale jak by był to mecz z Hiszpanami... Całe życie kibicuje tej reprezentacji. Nie zasługujemy na MŚ takim futbolem, byłby to prank piłki nożnej ;D
2
@escarabajo Urzędnicy, tylko, że urzędnicy nie mają wpływu na produkcje. Jak to miało by wyglądać w fabrykach? Jak fabryka produkuje np 100 rzeczy na godzinę, jest to ponad 1500 mniej wyprodukowanych sztuk miesięcznie. Właściciel na pewno będzie zadowolony i przyjmie na klatę kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy zł mniej. Na pewno wyprodukowane rzeczy pozostaną przy swojej cenie, na pewno wszyscy pracownicy zachowają swoje stanowiska :)
0
@escarabajo 35 godzin w tygodniu pracują? Za granicą wiem, ale u nas? Gdzie?
1
@Lola120 Nie słucham takiej muzyki, ale jakiś czas temu zrobiła ładną płytę, śpiewane polskie wiersze :)
1
@Vito9 Strumyk, wysłałem Ci wiadomość wcześniej z linkiem
1
@kuz Strumyk też, lepsza jakość. I lektor nie wku.ia :)
1
@Vito9 Nie podobno, tutaj leci. zarejestrować się tylko trzeba https://one.fcbarcelona.com/en/videos/134170-live
0
@Barca_Q Gramy w 10 ;D Ktoś zapomniał o Robercie :p