Tomek134523
Dołączył/a: grudzień 2010
Głogów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Graaatulacjeee !!!
0
Murinho jest dobrym trenerem ale nie Dla Barcy.
0
I właśnie teraz widać że Messi nie gra dla kasy :)
0
Wzajemnie :)
0
Malaga Winn :D
0
Tello!! :) Ładny Mecz :)
VeB!!
0
Fajnie by było jak by zastąpił Tito na jego nieobecność.
0
Ok już wiem
0
Macie jakieś info na temat Roura wg. go nie kojarzę .
0
Będzie Doobrzee!
0
Gratuulacje!
0
Miec takiego piłkarza to na pewno duży plus:)
0
Puyol jest fundamentem drużyny. Brakuje go na pewno drużynie ale najważniejsze że drużyna daje radę :) radzi sobie :) 8 tygodni to bardzo długo mam nadzieje że czas oczekiwania skróci się:) Wracaj Kapitanie Na Booosiko!!
0
Nie dziwie mu się:) Swoje życie spędził w Barcelonie to fakt ale swoje już przeżył i też wiek mówi swoje .
0
Całekiem go dobrze rozumie jedynie nie wiem czemu Tito tak postępuje.
0
Trochę się zdziwiłem :) Ponieważ Myślałem że Villa zagra chodź w drugiej połowie. Nie mam pojęcia co się dzieje.
0
Dokładnie były spekulacje że Iniesta na tej pozycji nie da rady a on!? Byłem pod wrażeniem:) świeżo po kontuzji:)
0
wynik sprawiedliwy:) tylko te spekulacje ze strony realu są nie na miejscu. . .
0
A To było do wygrania :)
0
hahaha wiele gry mieli niż my ?:D chyba samo posiadanie piłki przez Barce wszystko wyjaśnia. .. Teraz będą szukać jakiś błędów i obarczać naszych.
0
Tak samo myślałem że zagra Song.
0
Wiadomo że po kontuzji od razu nie wraca się do tego co było przed :) Masz racje :)
0
Wiem wiem ale weź właśnie pod uwagę to że Messi właśnie z Iniesta gra przez całe życie :) Jak Dla mnie ważne jest to żeby zagrali dobry mecz:)
0
Iniesta jedna niewiadoma ? Soryy ale każdy gracz może mieć jakieś chwilowe brak formy i widzę że co Niektórzy Zapominają że To nie Są Roboty !!
0
Szkoda również nie mam cyfry. . ale Będę oglądał na Necie :)
0
Czym bliżej meczu to większe emocje :P:) Ahh :)!!
0
7,10,15 :)
Od Kołyski Aż Po Grób Będę Kochał Jeeden Kluub!! Baaaarcaaaa!!!
Messi Boogiem Baarca Nałogiem !!!
0
Wieże strasznie w to że Bardzo Dziś wygra :) Mam nadzieje że uda nam się!! :)
Mam nadzieję że Villa wystąpi na tym spotkaniu :)
0
Viscaa El Baaarcaa!!!
0
Niestety. . Damy radę trzeba wierzyć w naszą obronę!!