0

Graaatulacjeee !!!

0

Murinho jest dobrym trenerem ale nie Dla Barcy.

0

I właśnie teraz widać że Messi nie gra dla kasy :)

0

Wzajemnie :)

0

Malaga Winn :D

0

Tello!! :) Ładny Mecz :)

VeB!!

0

Fajnie by było jak by zastąpił Tito na jego nieobecność.

0

Ok już wiem

0

Macie jakieś info na temat Roura wg. go nie kojarzę .

0

Będzie Doobrzee!

0

Gratuulacje!

0

Miec takiego piłkarza to na pewno duży plus:)

0

Puyol jest fundamentem drużyny. Brakuje go na pewno drużynie ale najważniejsze że drużyna daje radę :) radzi sobie :) 8 tygodni to bardzo długo mam nadzieje że czas oczekiwania skróci się:) Wracaj Kapitanie Na Booosiko!!

0

Nie dziwie mu się:) Swoje życie spędził w Barcelonie to fakt ale swoje już przeżył i też wiek mówi swoje .

0

Całekiem go dobrze rozumie jedynie nie wiem czemu Tito tak postępuje.

0

Trochę się zdziwiłem :) Ponieważ Myślałem że Villa zagra chodź w drugiej połowie. Nie mam pojęcia co się dzieje.

0

Dokładnie były spekulacje że Iniesta na tej pozycji nie da rady a on!? Byłem pod wrażeniem:) świeżo po kontuzji:)

0

wynik sprawiedliwy:) tylko te spekulacje ze strony realu są nie na miejscu. . .

0

A To było do wygrania :)

0

hahaha wiele gry mieli niż my ?:D chyba samo posiadanie piłki przez Barce wszystko wyjaśnia. .. Teraz będą szukać jakiś błędów i obarczać naszych.

0

Tak samo myślałem że zagra Song.

0

Wiadomo że po kontuzji od razu nie wraca się do tego co było przed :) Masz racje :)

0

Wiem wiem ale weź właśnie pod uwagę to że Messi właśnie z Iniesta gra przez całe życie :) Jak Dla mnie ważne jest to żeby zagrali dobry mecz:)

0

Iniesta jedna niewiadoma ? Soryy ale każdy gracz może mieć jakieś chwilowe brak formy i widzę że co Niektórzy Zapominają że To nie Są Roboty !!

0

Szkoda również nie mam cyfry. . ale Będę oglądał na Necie :)

0

Czym bliżej meczu to większe emocje :P:) Ahh :)!!

0

7,10,15 :)

Od Kołyski Aż Po Grób Będę Kochał Jeeden Kluub!! Baaaarcaaaa!!!

Messi Boogiem Baarca Nałogiem !!!

0

Wieże strasznie w to że Bardzo Dziś wygra :) Mam nadzieje że uda nam się!! :)
Mam nadzieję że Villa wystąpi na tym spotkaniu :)

0

Viscaa El Baaarcaa!!!

0

Niestety. . Damy radę trzeba wierzyć w naszą obronę!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?