0

Jeżeli dziś rela wygra to na finał na pewno będę stawiał na Chelsea.

0

Ehhh szkoda naprawdę. . Niestety. . sam nie mogłem uwierzyć w to co tam się działo. . Mam nadzieję że Real z Monachium przegra.


Co do Pepe to moim zdaniem on nie może odejść. Wierze w to że on będzie chciał za rok pokazać na co Naprawdę Barcelonę Stać !! Każda drużyna przechodzi takie słabe dni. . Na pewno brakowało Davida Villi i Abidala wiem ze Barcelona ma dobrych graczy którzy ich zastępują ale to nie jest już to samo. Niestety. .

Visca El Baarcaa!!!

0

Dzięki.

0

Będzie Ciekawy mecz ale mam nadzieje że Barca wygra:)

0

"Nigdy w życiu nie widziałem drużyny grającej tak jak Barça. Z pełnym szacunkiem, Madryt ma wielu bardzo dobrych piłkarzy, ale nie mają drużyny" Dobrze powiedział:P

Messi Bogiem Barca Nałogiem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?