Tomek134523
Dołączył/a: grudzień 2010
Głogów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli dziś rela wygra to na finał na pewno będę stawiał na Chelsea.
0
Ehhh szkoda naprawdę. . Niestety. . sam nie mogłem uwierzyć w to co tam się działo. . Mam nadzieję że Real z Monachium przegra.
Co do Pepe to moim zdaniem on nie może odejść. Wierze w to że on będzie chciał za rok pokazać na co Naprawdę Barcelonę Stać !! Każda drużyna przechodzi takie słabe dni. . Na pewno brakowało Davida Villi i Abidala wiem ze Barcelona ma dobrych graczy którzy ich zastępują ale to nie jest już to samo. Niestety. .
Visca El Baarcaa!!!
0
Dzięki.
0
Będzie Ciekawy mecz ale mam nadzieje że Barca wygra:)
0
"Nigdy w życiu nie widziałem drużyny grającej tak jak Barça. Z pełnym szacunkiem, Madryt ma wielu bardzo dobrych piłkarzy, ale nie mają drużyny" Dobrze powiedział:P
Messi Bogiem Barca Nałogiem!