Tomek134523
Dołączył/a: grudzień 2010
Głogów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6 godzin nie mogę się doczekać !!
0
Czemu mu akurat tak na nim zależy ?:)
0
Po ty co teraz przeczytałem to liczę na wygraną Barcy jak każdy z nas :) Na pewno zapowiada się ciekawy mecz już nie mogę się doczekać:) Musimy Pamiętać że Real też będzie walczył o zwycięstwo. Gramy u siebie to duuży atut :)
0
o prosze heh to na pewno będzie swietna walka o 3 pkt ale moim zdaniem obie drużyny nie tylko walczą o te 3 pkt. Jest cos więcej do wygrania:)
0
lipa że Tvp nie puszcza albo polsat. Mam nadzieje że cos na necie będzie.
0
Będzie Bardzo ciekawy mecz :)
0
czech_barca_fan,
Nie mam do niego pretensji ja to rozumiem ale po prostu szkoda mi że tak się stało.
0
Każde zdaje sobie sprawę jak Bardzo jest cenny Puyola Dla Barcelony niestety i szkoda że tak się stało teraz 2 miesiące bez niego. .
0
że co ? Aż 2 miesiące. . . Masakra. . współczuje. . Wracaj Szybko Do Zdrowia!!
0
Kur*** co ze pech! . .
0
Oczywiście że oglądam to na necie :)
0
Takiego zawodnika trzeba trzymać jak najdłużej :))
0
Z Sevillą może być różnie trzeba pamiętać że ten klub jest dość silny i możemy liczyć na ciekawe kontr ataki .
0
Oczywiście zawodnicy mają tutaj rację ALE człowiek to nie robot i wiadomo że nigdy nie będzie takiej samej formy. Jest mały kryzys cieszę się że zawodnicy sami to dostrzegają w sumie to nie jest trudno zauważyć wiem że Barca już dużo przechodziła i wierze że teraz i tak da rade :) Musimy pamiętać że są kontuzjowani ważni zawodnicy to za pewne tak samo wpływa na to :) Damy Radę!!
0
Stracone 3 gole to i tak bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o obrone to nie jest najlepiej. . . Brakuje bardzo Puyola i to widac.
0
Mam nadzieje że wróci do Barcelony:)
0
Na pewno będzie ciekawie :) 3:0 :)
0
Zawsze miałem takie wrażenie że Murinho nie jest normalny a szczególnie jego zachowanie do Barcy to nie jest normalne.
0
Barca zawsze się bawiła piłką czy trenował Pepe czy Teraz Tito to jest najbardziej wkurzające. . . Oni chcą za każdym razem wejsc z piłką do bramki. . Przynajmniej ja tak mysle. Ciesze się z wygranej ale na następne spotkania a szczegolnie jak wyjdziemy z grupy to będzie nam potrzebna szybsza. Villa musi się wkoncu odblokowac.
0
Nic mnie tak nie zadowala jak Wygrana Sevilli i Realem Madryt :D
0
Najlepszeego ! :)
0
tak przegrywają 1:0
0
Kurde ale Puyol nie zagra z Realem :// on to ma pecha zawsze. .
0
Suuuper :) Należało się :)
0
Dobrze że dziś będzie .
0
Szkoda bardzo bo z realem na pewno by się przydał.
0
Wiecie może o której ma być ogłoszenie decyzji Pepe ?
0
On sobie na pewno zdaje z tego sprawę co do tej odpowiedzialności za pewne czuje to przy każdym meczu.
0
Pewnie tak ale jeżeli chodzi o mnie to mam tylko na wp pocztę :)
0
kolejna plotka pojawiła się przed chwilą na wp.pl Masakra po prostu wierzę że Pepe nie opuści Barcelony to nie jest taki człowiek który tak w łatwy sposób się poddaje. Wiadomo każdy klub ma zloty i upadki.