0

6 godzin nie mogę się doczekać !!

0

Czemu mu akurat tak na nim zależy ?:)

0

Po ty co teraz przeczytałem to liczę na wygraną Barcy jak każdy z nas :) Na pewno zapowiada się ciekawy mecz już nie mogę się doczekać:) Musimy Pamiętać że Real też będzie walczył o zwycięstwo. Gramy u siebie to duuży atut :)

0

o prosze heh to na pewno będzie swietna walka o 3 pkt ale moim zdaniem obie drużyny nie tylko walczą o te 3 pkt. Jest cos więcej do wygrania:)

0

lipa że Tvp nie puszcza albo polsat. Mam nadzieje że cos na necie będzie.

0

Będzie Bardzo ciekawy mecz :)

0

czech_barca_fan,

Nie mam do niego pretensji ja to rozumiem ale po prostu szkoda mi że tak się stało.

0

Każde zdaje sobie sprawę jak Bardzo jest cenny Puyola Dla Barcelony niestety i szkoda że tak się stało teraz 2 miesiące bez niego. .

0

że co ? Aż 2 miesiące. . . Masakra. . współczuje. . Wracaj Szybko Do Zdrowia!!

0

Kur*** co ze pech! . .

0

Oczywiście że oglądam to na necie :)

0

Takiego zawodnika trzeba trzymać jak najdłużej :))

0

Z Sevillą może być różnie trzeba pamiętać że ten klub jest dość silny i możemy liczyć na ciekawe kontr ataki .

0

Oczywiście zawodnicy mają tutaj rację ALE człowiek to nie robot i wiadomo że nigdy nie będzie takiej samej formy. Jest mały kryzys cieszę się że zawodnicy sami to dostrzegają w sumie to nie jest trudno zauważyć wiem że Barca już dużo przechodziła i wierze że teraz i tak da rade :) Musimy pamiętać że są kontuzjowani ważni zawodnicy to za pewne tak samo wpływa na to :) Damy Radę!!

0

Stracone 3 gole to i tak bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o obrone to nie jest najlepiej. . . Brakuje bardzo Puyola i to widac.

0

Mam nadzieje że wróci do Barcelony:)

0

Na pewno będzie ciekawie :) 3:0 :)

0

Zawsze miałem takie wrażenie że Murinho nie jest normalny a szczególnie jego zachowanie do Barcy to nie jest normalne.

0

Barca zawsze się bawiła piłką czy trenował Pepe czy Teraz Tito to jest najbardziej wkurzające. . . Oni chcą za każdym razem wejsc z piłką do bramki. . Przynajmniej ja tak mysle. Ciesze się z wygranej ale na następne spotkania a szczegolnie jak wyjdziemy z grupy to będzie nam potrzebna szybsza. Villa musi się wkoncu odblokowac.

0

Nic mnie tak nie zadowala jak Wygrana Sevilli i Realem Madryt :D

0

Najlepszeego ! :)

0

tak przegrywają 1:0

0

Kurde ale Puyol nie zagra z Realem :// on to ma pecha zawsze. .

0

Suuuper :) Należało się :)

0

Dobrze że dziś będzie .

0

Szkoda bardzo bo z realem na pewno by się przydał.

0

Wiecie może o której ma być ogłoszenie decyzji Pepe ?

0

On sobie na pewno zdaje z tego sprawę co do tej odpowiedzialności za pewne czuje to przy każdym meczu.

0

Pewnie tak ale jeżeli chodzi o mnie to mam tylko na wp pocztę :)

0

kolejna plotka pojawiła się przed chwilą na wp.pl Masakra po prostu wierzę że Pepe nie opuści Barcelony to nie jest taki człowiek który tak w łatwy sposób się poddaje. Wiadomo każdy klub ma zloty i upadki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?