Tomszak
Dołączył/a: styczeń 2013
Gąsewo Poduchowne
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
40mln chyba cię gnie
4
Jak patrzyłem na grę Ter Stegana to lepiej gra nogami niż Neuer jeszcze ta piękna obrona w ostatnim meczu będzie wielkim Bramkarzem
0
Niech on nigdzie nie odchodzi błagam on jest genialnym zmiennikiem
0
No to zobaczymy czy wielki Ronaldo hehe jutro strzeli 4 gole ;)
0
jest najlepszy ale na ŚPD a nie ŚO ;)
1
człowieku Mascherano nie zagra na ŚPD bo ostatnio Busquest zagrał B.dobry mecz a newet gdy Busquest grał bardzo słabo to i tak mascherano nie grał na tej pozycji
1
Jak narazie w Barcelonie to Mathieu oprócz Alby w obronie jest najlepszy
0
no i jeszcze rakitić z bani no ale to nie był stały fragment gry no ale gol z bani :V
0
no o ty ? ??????????????????
0
BARCA - SEVILLA 5-1
0
liga hiszpańska to nie to samo co angielskia... ;)
0
kuźwa 5 lat temu to grali zajebiście tiki taka dawała coś a teraz to szczerze Barca grałaby lepiej formacjo 4-4-2 i do tego kontro a nie podoją godzinie i nic z tego nie ma
0
nie wiem czy to było by dobre ale jakby Luis Enrique dał na PO Mascherano ;)
0
może za kilka lat Barca kupi Di marie ale wątpię
1
teraz to nie wiadomo jak bedzie grał po kontuzji ;)
0
Jak zargał Pique ? i Pedro
0
modrić też nic nie grał przez 1 sezon a teraz to chyba nie muszę pisać jak gra :)
1
Reus sam na pisał że nie nie chce grac dla Realu a podobno chce grac w Barcelonie :)
1
a Tello ale dobrze że go wypożyczyli do Porto bo w on tam moze sie stac gwiazdo jak wróci to bedzie troche kosztował
0
no i sprowadzenie Rakitica i Suareza :) i jak by zmienił formacje na 4-4-2 to było by zajebiście ::)
0
Jak iniesta wyleczy kontuzje to Barca o wiele lepiej bedzie grała :)
0
drugi Neuer ?????????????????????????????????
0
kurw* zaraz ze sracie sie przez Vermaelena skończy mu sie ta kontuzja to za gra narazie mamy 4 ŚO to po co nam 5
0
pedro wchodzi od razu asysta a tak wogóle to Bartra też gram b.dobrze
0
nareszcie Bartra mam nadzieje ze jebnie coś z bani
0
jezu każdy wie że te drewno busquets bedzie grał na ŚPD
2
ta później przez dwa tygodnie przegraliśmy wszystko co mogliśmy :(
0
athletico wygrało 4-0
0
idź stad na takich jak ty nie ma wstępu na to stronę
1
Suarez zajebiście wyglada w pesie i neymar