0

40mln chyba cię gnie

4

Jak patrzyłem na grę Ter Stegana to lepiej gra nogami niż Neuer jeszcze ta piękna obrona w ostatnim meczu będzie wielkim Bramkarzem

0

Niech on nigdzie nie odchodzi błagam on jest genialnym zmiennikiem

0

No to zobaczymy czy wielki Ronaldo hehe jutro strzeli 4 gole ;)

0

jest najlepszy ale na ŚPD a nie ŚO ;)

1

człowieku Mascherano nie zagra na ŚPD bo ostatnio Busquest zagrał B.dobry mecz a newet gdy Busquest grał bardzo słabo to i tak mascherano nie grał na tej pozycji

1

Jak narazie w Barcelonie to Mathieu oprócz Alby w obronie jest najlepszy

0

no i jeszcze rakitić z bani no ale to nie był stały fragment gry no ale gol z bani :V

0

no o ty ? ??????????????????

0

BARCA - SEVILLA 5-1

0

liga hiszpańska to nie to samo co angielskia... ;)

0

kuźwa 5 lat temu to grali zajebiście tiki taka dawała coś a teraz to szczerze Barca grałaby lepiej formacjo 4-4-2 i do tego kontro a nie podoją godzinie i nic z tego nie ma

0

nie wiem czy to było by dobre ale jakby Luis Enrique dał na PO Mascherano ;)

0

może za kilka lat Barca kupi Di marie ale wątpię

1

teraz to nie wiadomo jak bedzie grał po kontuzji ;)

0

Jak zargał Pique ? i Pedro

0

modrić też nic nie grał przez 1 sezon a teraz to chyba nie muszę pisać jak gra :)

1

Reus sam na pisał że nie nie chce grac dla Realu a podobno chce grac w Barcelonie :)

1

a Tello ale dobrze że go wypożyczyli do Porto bo w on tam moze sie stac gwiazdo jak wróci to bedzie troche kosztował

0

no i sprowadzenie Rakitica i Suareza :) i jak by zmienił formacje na 4-4-2 to było by zajebiście ::)

0

Jak iniesta wyleczy kontuzje to Barca o wiele lepiej bedzie grała :)

0

drugi Neuer ?????????????????????????????????

0

kurw* zaraz ze sracie sie przez Vermaelena skończy mu sie ta kontuzja to za gra narazie mamy 4 ŚO to po co nam 5

0

pedro wchodzi od razu asysta a tak wogóle to Bartra też gram b.dobrze

0

nareszcie Bartra mam nadzieje ze jebnie coś z bani

0

jezu każdy wie że te drewno busquets bedzie grał na ŚPD

2

ta później przez dwa tygodnie przegraliśmy wszystko co mogliśmy :(

0

athletico wygrało 4-0

0

idź stad na takich jak ty nie ma wstępu na to stronę

1

Suarez zajebiście wyglada w pesie i neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?