0

kiedy kuźwa poranny przegląd :(

0

ale i tak ładnie przyjebał xD

0

jak tam gra suarez w tym meczu bo nie ogladam ??

0

jest transmija do meczu urugwaj arabia ? jak jest to dajcie ;)

3

kuźwa Suarez wyglada jak jakiś zapaśnik hehhe

0

to była 2 kolejka więc dopiero poczatek sezonu jeszcze wszyscy nie byli zgrani a pozatym patrz jaki real miał skład na ten mecz a jaki my ;)

0

bo co wygrali 5-0 z Bilbao i są tacy zajebiści Bilbao w tym sezonie jest bardzo słabe wiec gdy by baarca z nimi grała to też wygrałaby 5-0

0

gimbaza już hejtuje bo barca przegrała każdemu się zdarzy a po za tym nie był to aż taki wazny mecz ;)

0

a jak tam grał Douglas bo nie ogladałem meczu ? ;)

0

Sandro za Pedro i jest ok ;) a w drugiej połowie zdjąć busquetsa a dać Xaviego i niech rakitić idzie na ŚPD a iniesta z xavim zagrają na ŚP

0

kuźwa Mascherano ŚO już wole Bartre jakby co nic nie mam do bartry ;)

0

Napisze mi ktoś kiedy bedzie grał Urugwaj bo chce obejrzec Suareza w akcji ;)

0

no nie wiem czy ter stegen powinien być w pierwszej jedynastce

0

nie po kilku meczach on świetny sezon w Barcy b

2

On zajebisty i ten jego drybling robi wrażenie to jest taki drugi neymar

0

niech chłopak wejdzie w meczu przeciwko VillaReal w 60 minucie za daniego :D

0

a nie przypadkiem Bartra jest najwolniejszy ?

0

http://www.futhead.com/14/squads/16340559/ Taki ma może być wyjściowa jedynastka ;)

0

Nie tylko zubizaretta jest idiotą Real sprzedał Di marie jak dla mnie Di maria był zaraz bo Ronaldo

0

chodzi mi o wiek a nie gre że pomimo takiego wieku zapierdziela jak mały samochodzik

0

Nie chodzi mi o kontuzje Neymara chodzi mi o gre moim zdaniem Reus jesy lepszy od neymara ;;)

0

Mascherano na ŚO porażka Rafinha za Pedro a Macherano za Piuqe i było by ok

0

ja tam od razu chciałem Reusa zamiat Neymara :(

0

Na mnie to lepiej że chcą sprzedać Di Maria ponieważ on moim zdanie był w Realu Madryt zaraz bo Ronaldo i jest 100 razy lepszy od Jamesa ;)

1

Ja chciałbym zobaczyć Walkera w Barcelonie jest młody szybki silny lubi powalczyć o piłkę tylko ciekawe czy jest drogi

3

Taką samo miałem minę jak Dani gdy przeczytalem ze zostaje xD :P

0

co dani kosztował 32 mln ?

0

Ale bez ugryzienia nie mielibyśmy Suareza ponieważ przez te ugryzienie jego cene o wiele spadła :D

1

4-3-3 to jest najlepsza formacja

0

Adama dobrze gra kiedy chyba go wpuścili jak bercelona grała i strzelił ładną brame i wogule dawał sobie z nimi rade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?