Tomszak
Dołączył/a: styczeń 2013
Gąsewo Poduchowne
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kiedy kuźwa poranny przegląd :(
0
ale i tak ładnie przyjebał xD
0
jak tam gra suarez w tym meczu bo nie ogladam ??
0
jest transmija do meczu urugwaj arabia ? jak jest to dajcie ;)
3
kuźwa Suarez wyglada jak jakiś zapaśnik hehhe
0
to była 2 kolejka więc dopiero poczatek sezonu jeszcze wszyscy nie byli zgrani a pozatym patrz jaki real miał skład na ten mecz a jaki my ;)
0
bo co wygrali 5-0 z Bilbao i są tacy zajebiści Bilbao w tym sezonie jest bardzo słabe wiec gdy by baarca z nimi grała to też wygrałaby 5-0
0
gimbaza już hejtuje bo barca przegrała każdemu się zdarzy a po za tym nie był to aż taki wazny mecz ;)
0
a jak tam grał Douglas bo nie ogladałem meczu ? ;)
0
Sandro za Pedro i jest ok ;) a w drugiej połowie zdjąć busquetsa a dać Xaviego i niech rakitić idzie na ŚPD a iniesta z xavim zagrają na ŚP
0
kuźwa Mascherano ŚO już wole Bartre jakby co nic nie mam do bartry ;)
0
Napisze mi ktoś kiedy bedzie grał Urugwaj bo chce obejrzec Suareza w akcji ;)
0
0
nie po kilku meczach on świetny sezon w Barcy b
2
On zajebisty i ten jego drybling robi wrażenie to jest taki drugi neymar
0
niech chłopak wejdzie w meczu przeciwko VillaReal w 60 minucie za daniego :D
0
a nie przypadkiem Bartra jest najwolniejszy ?
0
http://www.futhead.com/14/squads/16340559/ Taki ma może być wyjściowa jedynastka ;)
0
Nie tylko zubizaretta jest idiotą Real sprzedał Di marie jak dla mnie Di maria był zaraz bo Ronaldo
0
chodzi mi o wiek a nie gre że pomimo takiego wieku zapierdziela jak mały samochodzik
0
Nie chodzi mi o kontuzje Neymara chodzi mi o gre moim zdaniem Reus jesy lepszy od neymara ;;)
0
Mascherano na ŚO porażka Rafinha za Pedro a Macherano za Piuqe i było by ok
0
ja tam od razu chciałem Reusa zamiat Neymara :(
0
Na mnie to lepiej że chcą sprzedać Di Maria ponieważ on moim zdanie był w Realu Madryt zaraz bo Ronaldo i jest 100 razy lepszy od Jamesa ;)
1
Ja chciałbym zobaczyć Walkera w Barcelonie jest młody szybki silny lubi powalczyć o piłkę tylko ciekawe czy jest drogi
3
Taką samo miałem minę jak Dani gdy przeczytalem ze zostaje xD :P
0
co dani kosztował 32 mln ?
0
Ale bez ugryzienia nie mielibyśmy Suareza ponieważ przez te ugryzienie jego cene o wiele spadła :D
1
4-3-3 to jest najlepsza formacja
0
Adama dobrze gra kiedy chyba go wpuścili jak bercelona grała i strzelił ładną brame i wogule dawał sobie z nimi rade