0

o co wam chodzi on ma tyle samo lat co Iniesta i zobaczcie jak gra iniesta wiadomo przepłacili za nie go ale myśle ze da rada lepszy on na obronie niż Maszczerano :D

2

Reus jest lepszy!!!!!!

0

jest fanym Barcelony tylko nie lubie Maszczerano a ty może go lubisz wogule jak on gra ;)

0

przecież mamy Montoye

0

i nie źle gra na główki ;)

0

nieeeeeeeeeeeeeee

9

nie zapomnę jego świetnych dryblingów :)

0

ale ty jest głupi co ci ten alves pokazal w tym sezonie ale w barcelonie przyda sie dobry obrońca a nie maszczerano idiota mały nie cierpie go ogladałem mecz Barca athletico no i było pieknie barca wygrywa 1-0 i jest rog dla athletico no i mowie sam do siebie coś czuje ze straco bramke przez strzał głowa bo w barcelonie jest po prostu swietny obronca maszczerano no i strzelili

1

no i Rakitić

0

jeszcze tylko Reus i marquinhos i Barca znów bedzie zajebista :D

0

Tak napewno yhy

6

Weście Reusa Rakiticia i Marquinhos i jeszcze za Daniego Alvesa jakiegość obrońce i Barca bedzie idelna :D

0

Rakitić

1

Yaya jak by wrócił to by było bardzo dobrze poniewaz jest on wysoki i silny grał by jako defensywny pomocnik bardzo by wzmocnił obrone barcelony jeszcze jak by doszedł Mehdi Benatia to wogóle obrona barcelona by była nie do przejscia ale wąntpie czy go kupią ponieważ Barca nie ma tyle kasy a jak nawet ma to chyba każdy wie że barca nie lubi wydawać duzo kasy za zawodnika jest przykład z Davidem Luizem barca miało go już miec ale PSG dalo 50m a Barca nie chciała tyle dać :D

0

Brać bo jak patrze jak gra mascherano w obronie to płakać mi się mascherano jest za mały nie jest silny wogole nie pasuje na obronce :D

0

ja chce Marquinhosa :D

0

Niech sprzedaja Xaviego a kupią Pogbe :D

1

Mascherano jeśli chodzi o główki to jest słaby ale znów ma dobre wślizgi ale i tak na miejscu ich bym go sprzdal nawet za 8 milinów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?