TonyMontanaa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się,można żałować człowieka,ale jak się nie miało z nim żadnego pokrewieństwa i się go nie znało dobrze osobiście,to dla mnie tego typu teksty jak użytkownika Ronaldinho Gaúcho ,podchodzą pod paranoje..
1
Messi co za żenada,więcej jego meczy w tym sezonie to po postu piach i on jeszcze chce podwyżkę..
0
to jest istna katastrofa...
0
Heh Tata Out Martino,głównie dzięki niemu i słabemu Messiemu Barca przegrała sezon we wszystkich rozgrywkach..
0
Lubię go,ale trochę mówi nie poważnie, bez zmian się nie obejdzie..
Wielu zawodników musi odejść,bo nie grają na poziomie godnym rywali fcb.
Messi powinien bardziej angażować się w mecz,więcej biegać,więcej walczyć,bodajże w jednym z meczów, miał nie wiele więcej przebiegniętych km od Pinto..to pokazuje na jakim poziomie jest teraz Messi. W obecnej formie nie jest w top 10 zawodników świata,może w przyszłym sezonie wróci do formy,bo w przeciwnym razie jest zbędny w fcb. Zmiana strategi i taktyki jest kluczowa,samym posiadaniem się nie wygrywa,Bayern w meczu z Realem jest świetnym przykładem,trochę mi szkoda Bayernu,bo była to wielka ekipa jeszcze sezon temu,niestety ich nowy trener zniszczył pracę wykonaną przez jego poprzednika.
0
heh no właśnie w tym rzecz.. Dlaczego czarnoskóry, czy też człowiek o innej barwie skóry ma być na innych prawach, od tego który jest koloru białego.
Myślałem że chodzi o równouprawnienie dla wszystkich ras..
1
Absurdalna sprawa z tym Avesem, dlaczego taka wielka afera się zrobiła z tego.. On dostał bananem,ktoś inny dostanie zapalniczką, czy zostanie rzucony w niego, np. świński ryj ,czy inne przedmioty i jakoś nikt nie nasuwa wtedy jakiś poglądów rasistowskich.. Tylko człowiek z mocno zrodzonymi w sobie kompleksami, a takimi często są obdarzeni ludzie o kolorze skóry czarnej mówią o jakimś rasizmie... Manuel Neuer na jednym z meczów również został rzucony bananem,ale wtedy takiej afery nie było. Być może kibic nie miał nic innego do rzucenia,dlatego zdecydował się rzucić owocem.
0
Cóż Cannavaro w swojej piłkarskiej karierze również zdobył złotą piłkę ,czy to oznacza że Puyol który jej nie ma, jest od niego słabszy..? Zidane był wielokrotnie laureatem złotej piłki itp. nagród, Xavi nie zdobył jej nigdy.. czy to oznacza że Xavi może czyścić buty Legendzie Realu..? Zastanów się.
0
Niestety,ale prawda jest taka, że obecnie Real Madryt to najlepsza drużyna na świecie,zresztą wystarczy zobaczyć, co zrobili z Bayernem. Mają w składzie tak wielkie indywidualności,że było kwestią czasu kiedy się zgrają i Don Carlo obierze odpowiednią taktykę.Myślę że finał nie pozostawi złudzeń i Królewscy wygrają,chociaż będzie to trudny mecz,bo Atletico to świetna drużyna. Kolejnym atutem Realu jest posiadanie w składzie najlepszego piłkarza w historii mianowicie Cristiano Ronaldo. Ten człowiek strzelił w tej edycji LM aż 16 bramek w 10 meczach...
0
no właśnie dlatego Alves nie powinien się odzywać ,bo nie on pierwszy i nie ostatni, jest obrażany.W jednego rzucą bananem ,w innego jabłkiem, takie życie..
Tym bardziej że Alves z charakteru jest znany ze swojej hipokryzji, a jego gra często, jest nie fair,powinien brać przykład z CR7 który jest twardy na tego typu prowokacje..
0
Wielka sensacja,może temu kibicowi po prostu wyleciał z ręki banan.. poza tym chociażby tak wielki crack jak Cristiano Ronaldo jeszcze rok czy dwa lata temu, niemal na każdym stadionie, w tym Camp Nou, był obrażany i życzono mu śmierci, a także jego rodzinie i jakoś nikt się tym nie przejmował,mowa o fifa,uefa i innych tego typu organizacjom,a może też nie przejmowali się dlatego, że nie jest murzynem , nie wiadomo.
7
Real jest wielki,Ancelotti jest wielki, Cristiano to gigant futbolu 16 goli w 1 edycji LM.. Barbarzyństwo. Finał będzie ekscytujący...
1
0
Oby nie.. Robi bardzo dobrą robotę w As Roma,mam nadzieję że na przyszły sezon pokażą się z dobrej strony w LM i dojdą daleko.
3
Powinien powiedzieć.. ''Gdyby Bale był kontuzjowany, to może bym go dogonił..''
Chłopaczek nie ma startu do Bale, jeszcze tak głupio się tłumaczy.
0
o tym to się nie mowi.. ;p
1
wstyd z taką grą barcy...
1
orłowski znowu smutny piepszy o xavim który ktory nie ma mozgu i na okroglo mowi ze byli lepsi..
0
dlaczego barca gra taką kupe...?!
0
3 problem,a mianowicie najważniejszy to słaby Messi..
0
Trener musi mieć szacunek i autorytet wśród swoich piłkarzy. Martino jest tak jakby nie wiadomo skąd,dlatego też piłkarze nie biorą jego opinii na poważnie,a to że ten trener, nie jest jednym z naj i z tego co wiadomo, nie ma jaj żeby posadzić słabego Messiego, na ławce to już inna sprawa.
1
Tuż po zakończeniu finału Copa del Rey odbyło się wręczenie medali drużynie przegranej, ale podczas ceremonii zabrakło Alexisa. Dlaczego? Jak informują katalońskie media, Chilijczyk był zły na Tatę Martino, bo ten obiecał mu miejsce w wyjściowym składzie, a tuż przed meczem wycofał się z tego. Napastnik tuż po spotkaniu poszedł do szatni, a do pozostania nie byli w stanie go przekonać ani Carlos Naval, delegat klubu, ani Carles Puyol, kapitan. Ponadto, miał on nazwać trenera "mięczakiem" i stwierdzić, że ustępuje on miejsca bardziej "uprzywilejowanym" zawodnikom, a także oskarżył o ostracyzm.
Coraz gorsze info. z Katalonii, co się dzieje z waszym Tatą..?
0
Wątpię.. Zniżka formy jest ewidentna,na ten czas Bale, czy Di Maria wciągają go nosem,a do samego CR7 nie ma w ogóle startu. Na Mundialu,również nie będzie kolorowo,jedyne pocieszenie to to, że grupa Argentyny jest najsłabsza ze wszystkich i właśnie tam powinien strzelić kilka bramek...
1
No chyba cię.. Iniesta lepszy od Modricia.. ? Grają na podobnym poziomie,z tym że Iniesta dopiero, od jakiegoś czasu wrócił do formy, bo tak to przez dłuższy czas był kompletnie bezproduktywny w przeciwieństwie do Modricia który od początku sezonu niemal w każdym meczu jest decydujący w środku pola.
0
chuda szklaneczka.. A co do niego, ciekawe czy przy sławnym już rajdzie Bale w konfrontacji z Bartrą,on sam zamiast Bale znalazłby się na reklamach czy może dalej gdzieś za reklamami..
0
Messi to dno,wstyd dla Taty barcy że wystawia tego cieniasa w 1 składzie..
Tak w ogóle co się dzieje z tatą..?
0
hahahahahahaha chyba po tym zetknięciu jego głowy z piłką,coś mu się pomieszało.. Real stworzył sobie 18 sytuacji bramkowych przy 12 dla fcb w tym 7 strzałów na bramkę przy 4 fcb
0
Messi jest do zdjęcia,czy ten karzeł w ogóle kiedyś wróci do swojej dawnej formy,w tej chwili nie jest nawet w top 10 najlepszych zawodników świata.
0
heh albo jak troll ;p
0
Można tylko żałować, że zabraknie w tym spotkaniu w pełni dysponowanego Cristiano Ronaldo,zapewne objeżdżał, by piłkarzy fcb jak juniorów..
Tym bardziej że obrona fcb w ostatnim czasie przechodzi nie mały kryzys.