0

hahaha rozbawiłeś mnie tym komentarzem.. ;)

0

Prawdopodobnie, w ogóle nie zostanie rozpatrzone..
Fifa ostro się wzięła za korupcje ,mimo że jest de facto sama, od dawna skorumpowana na czele ze śmiesznym Blatterem..

0

heh życiowa szansa Pintoo.. ;D

0

konajoncek
Sugerujesz, że Barcelona nie powinna ponieść żadnych sankcji, za swoje brudy..?!

0

Ciekawe, czy ten bramkarz sprawdzi się jeżeli dołaczy do fcb..

0

takie przepisy,takie przepisy Barco ;D

0

Barcelona "więcej niż klub" zdaje się, że to także wielka korupcja...

0

Ogólnie rzecz biorąc ,w Hiszpanii pod względem sędziowskim, to jest totalna patologia,ale w ostaniach meczach,mam na uwadze spotkania Real-Barca i Espanyol-Barca było sporo kontrowersji. Szczerze, nie wydaje mi się,by decyzje sędziów, były tylko i wyłącznie dziełem przypadku.. Mam tylko nadzieję, że dzisiaj obejdzie się bez kontrowersji z udziałem sędziego w roli głównej.

0

Macie wspaniałe avatary,idealnie obrazują waszą mentalność ;)

0

Nie przesadzaj, ma więcej bramek niż Messi,w tym sezonie jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem, niż argentyński piłkarz.

0

Wyglądem przypomina nieco moresa,ale i w głowie też, nie ma za dobrze. Jego wypowiedzi są nad zbyt subiektywne.

0

Może będzie sędziował obiektywnie..

0

A o co tutaj pytać.. Martino sfrustrowany tym, że jego zespół remisuje,wylewa swoje żale i złość, do trenera Espanyolu..

0

hahah ty czasem myślisz, nad tym co piszesz..?!

0

Może dlatego, że jesteś ograniczona umysłowa i nie wiesz, co w języku polskim oznacza słowo bale..

0

o sytuacji z Mascherano,po której jak to mu się często zdarza za symulował..

0

Powinien być ewidentny karny dla Espanyolu,szkoda że sędziowie w Hiszpanii, nie są konsekwentni w swoich czynach,bo inaczej nie dyktował by karnego dla fcb.

0

Ale z cb wieśniak,że też internet aż tam musi docierać...

0

ten mecz to był wstyd, dla barcelony. Espanyol był na boisku o wiele lepszą drużyną ,tylko nie mają nurka w składzie i dlatego przegrali..

0

Nie wiem,wiele oglądałem porażek Realu ,ale tak fatalnego sędziowania, chyba jeszcze nie widziałem...

0

To nie jest żadna żałosna konwersacja ,tylko zwykła opinia, o tym nieudaczniku. Już w pierwszym klasyku ,w tym sezonie dał popis,a na SB to było zwykłe przegięcie. Brak na cam nou karnego na CR, plus kilka mniejszych błędów,na SB spalony przy akcji Neymara,niesłuszny karny + skandaliczna czerwona kartka,ręka Fabregasa,niesłuszny karny na Ronaldo(powinien być wolny) po prostu masa błędów...

0

hahahah to byłby istny cyrk na kółkach. Ten sędzia jest niekompetentny, do sędziowania , w tak ważnych meczach. Za ten syf co zrobił na SB, powinien stracić licencje na sędziowanie w Primera Disvision..

0

może być też remis ,a wtedy to wy jesteście w dupie..

0

Starcie z Sevillą Real przegrał uczciwie. Sędzia meczu powinien dostać za to spotkanie jakąś znaczną premie,bo spisał się fenomenalnie nie popełniając,żadnych błędów. Gdyby ten sędzia był arbitrem meczu Real - fcb na SB to Królewscy nie przegraliby tego meczu. Priorytetem Realu na ten czas jest LM,miejmy nadzieję że tam nie będzie żadnych kontrowersji w żadnych z meczów...

0

Tak, to znaczy nie do końca,wszyscy obiektywni kibice Realu..
Swoją drogą sędzia, nieszczęsnego meczu Real - Barca powinien brać przykład i uczyć się od sędziego meczu Sevilla-Real,gdzie jak do przerwy arbiter jest bezbłędny...

0

Wszystko pięknie, a tak po za tym , może ktoś napisze newsa o słowach które padły, od samego Wiceprezesa Hiszpańskiego związku piłki nożnej , po rozegranym klasyku, dotyczących Realu, Barcelony i całej LL. Powtórzę samego Wiceprezesa Hiszpańskiego związku piłki nożnej ! Jego słowa są bardzo interesujące.. No i jak w takiej sytuacji nie narzucać sobie wniosków..?!

0

No to jest oczywiste.. Ten sędzia powinien stracić licencje sędziowską.

0

Na zwycięstwo może nie.. ale do 63 min przy składach 11-11 zawodników Real prowadził 3-2. Bramka Iniesty ,dwie bramki Benzemy i bramka Messiego wszystko uczciwie... następnie akcja Ronaldo, po której jest faul ale karnego nie powinno być, bo był faulowany 15 czy 20 cm po za polem karnym..tak czy siak Alves przy groznej akcji CR7 nawet, nie ujrzał żółtej kartki.. do 63 min powinno być 2-2 bez błędów sędziego. Następnie akcja Ramos-Neymar decydujący o losach meczu moment.. absurdalny karny i jeszcze większa bezczelność sędziego, czerwo dla Ramosa.. Mecz się dla Realu skończył i widowisko rowniez sie skonczyło koniec emocji dobranoc

0

Dokładnie tak,dlatego ten sędzia, nigdy nie powinien prowadzić już meczy primera Division. Jego poziom sędziowania był skandaliczny...

0

Sędzia karne powinien gwizdać tylko w ewidentnych sytuacjach a nie zawsze gdy ktoś padnie w polu karnym przy byle muśnięciu. Prawda jest taka, że 11 na 11 Barcelona nie wygrałby tego meczu. Dopiero gdy Real grał w 10-kę przez ostatnie 30 minut meczu i po dwóch karnych Barcelona sięgnęła po 3 punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?