0

Słabe..

0

No i co z tego,jak gra wielką kupe,zresztą jak większość piłkarzy fcb..

0

Coś mi się wydaje że Pepe nie będzie przebierał w środkach,znany jest z bardzo twardej gry,ale za to czystej i skutecznej. Piłkarze fcb powinni ubrać lepsze ochraniacze niż zwykle, jeżeli mają zamiar coś pograć.. ;p
Oby sędziował arbiter, na podobnym poziomie jak w rewanżowym meczu LM, między Atletico-Fcb.

0

Messi 1,Bousqets 2
Neymar max 4 Xavi 4
Ogl za wysokie oceny...

0

Jacy kibice,tacy piłkarze..

0

dokładnie..

0

On jak i ten cały łysy hipokryta leszek,nie mają pojęcia jak powinno się komentować mecze,przeważnie pierdolą na stojąco jakieś głupoty..
Wolski ujdzie w tłumie a Przytłuła i szczególnie Jagoda zajebiście komentują..

0

Tato co z tobą.. ? :P

0

Laboga i Orłowski komentują mecze jakby byli ograniczeni umysłowo,bez emocji i oczywiście płacz Orłowskiego że przeciwnik Realu nie daje się z sb wszystkiego ,Laboga znowu mówi jak jakiś pedał i zaciąga się jak by miał jakiś zespół downa, Nie da się słuchać tych 2 pajaców.. Żenada.

0

Jak dla mnie i pewnie wielu,głównym winowajcą słabej gry fcb jest Messi.
Jeżeli nadal będzie prezentował tak słabą formę,zarząd powinien w letnim okienku transferowym zastanowić się nad tym ,by pozbyć się Argentyńczyka za jak największą sumę pieniędzy,a pieniądze przeznaczyć na wzmocnienia poszczególnych formacji ,szczególnie klasowego obrońcy i napastnika.

0

Messi gra padake,nie powinien wychodzić na 2 połowę.Jego gra to po prostu żenada..

0

A dlaczego mieliby odwoływać swoją decyzję..?! Bo barca tego chce..?

0

pfff wyrzuty sumienia..?!Gołym okiem było widać że pressing jaki narzuciło na niego Atletico, nie dawało mu żadnego pola manewru,był kompletnie odizolowany i nie widoczny. piłkarze Atletico, to nie są stojące pachołki które czekają jak Messi, za każdym razem sobie przyjmie piłkę i się rozpędzi.
Jemu może i się chciało grać ,ale piłkarze Atletico mu na to nie pozwolili.
Messi ma o ostatnim czasie dużo więcej meczy beznadziejnych niż dobrych,obecnie nie wiem czy można go wrzucić do top 3 najlepszych na świecie.. Ronaldo,Suarez,Ibra może nawet Costa,nie widzę miejsca tutaj dla Argentyńczyka..

5

Nic dodać ,nic ująć. Messi obecnie ,może czyścić buty Portugalczykowi..

0

Zagrał fatalnie,obrońcy wykopywali mu piłkę raz ,za razem. Z roku na rok jest coraz słabszy,z taką formą raczej, nie powinien mieć szans w pierwszym składzie fcb..

0

ten człowiek nie ma jaj i chyba nigdy nie zmądrzeje..

0

Atletico ośmieszyło słabą barce..

0

0

Dżizz,nick z Guardiola...bleee

2

Niesamowite półfinały dzisiejszego wieczoru,wiele bramek,wiele emocji.. Swoją drogą Jose Mourinho,to jednak gość,Chelsea strzela gola na 2-0, a on biegnie do swoich piłkarzy i każdemu podpowiada jak ma się zachowywać w ostatnich minutach meczu... Fascynujące.

1

No i słusznie.., efekt? wygrana w finale Pucharu Króla z odwiecznym rywalem..
Jose Mourinho to jeden z trzech najlepszych trenerów świata,a to że nie chciał mieć nic,ani jego zespół nic wspólnego z fcb.. Cóż tacy zawodnicy jak xavi czy Bousqets znani są z tego że są kontrowersyjni w swoich wypowiedziach(nie chcieli grać z nami w piłkę,trawa była za mokra,za sucha,za długa) subiektywni i raczej pyszni a takich na ogół po prostu się nie lubi.. Tak wgl. nie wiem ile dokładnie xavi ma lat,ale wiek u niego nie idzie raczej w parze z inteligencją życiową...

0

Oby tylko Webb ,który jest według mnie najlepszym sędzią na świecie nie skrzywdził jednej z drużyn,bo czasem mimo wszystko zdarzają mu się pomyłki.. Niech pozwala na ostrą grę,ale zgodną z przepisami i nie nabiera się na symulki a zwycięzca wydaje się jasny...

0

heh no tak, jeden się przewraca w polu karnym a drugi skrzętnie, czy też nie wykorzystuje jedenastki..

0

hahaha no tak znacznie więcej ma rozegranych meczy,w końcu aż o dwa...
CR7 to maszyna,na dwóch frontach prowadzi w klasyfikacji strzelców,chodzi oczywiście o LM i LL. Szczerze wątpię by ktoś mógł mu przeszkodzić w sięgnięciu po Króla strzelców tych właśnie rozgrywek,zwłaszcza w najważniejszej klubowej rozgrywce świata, Lidze Mistrzów,gdzie Portugalski Crack bije wszelkie rekordy.

0

Wyczuwam wielką sensacje w tym meczu. Znając mentalność piłkarzy fcb,będą grali na jakieś 70%,mając na uwadze ,mecz w środę z Atletico.
Może być różnie,dużo zależy od gry obronnej Betisu.

0

Oceny nieco zawyżone. Szczególnie ocena Messiego wrzuca się w oczy,występ na słabą 4,nic po nad to..

0

0

Don-Corleone
zapewne chodziło mu o porównanie dotyczące wyglądu..
Pepe według wielu, może przypomina małpę,ale to tylko porównanie względem wyglądu,a nie ma nic wspólnego z małpą,bo jest prawdopodobnie 2x razy inteligentniejszy, niż większość użytkowników strony fcb. Dla przykładu skoro, tak lubicie porównywać ,można porównać także Messiego do karła.. Prawdopodobnie nie byłby tak ''wysoki'' (168 cm) gdyby nie hormony wzrostu,sterydy...

0

zapewne chodziło mu o porównanie dotyczące wyglądu..
Pepe według wielu, może przypomina małpę,ale to tylko porównanie względem wyglądu,a nie ma nic wspólnego z małpą,bo jest prawdopodobnie 2x razy inteligentniejszy niż większość użytkowników strony fcb. Dla przykładu skoro, tak lubicie porównywać ,można porównać także Messiego do karła.. Prawdopodobnie nie byłby tak ''wysoki'' (168 cm) gdyby nie hormony wzrostu,sterydy...

0

Bousqets zachował się skandalicznie i powinien zostać zawieszony na co najmniej kilka meczy,a co do tego, że Katalończyk twierdzi, że nie zrobił tego specjalnie i nawet nie wie, czy faktycznie stanął nogą ,na głowie Portugalczyka.., Można Pepe czasem nazywać mordercą,brutalem,psycholem za jego odpały ,ale jak nazwać człowieka, który kłamie milionom ludzi,bez skrupułów.. hipokrytą,tchórzem bez honoru,żałosnym kłamcą.. Gołym okiem widać że pomocnik fcb jest przeciętnym piłkarzem,ale jeszcze mniejszym człowiekiem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?