Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo dopóki będziemy wychodzic w obronie Roberto, a z przodu Lukami to się nigdy nie uda. Nie po to mamy utalentowanych młodych graczy żeby takim betonem grać.
3
Oszczędźcie wstydu i zdjemijcie już tego Luuka. To jest chodzący mem, śmiech bierze że taki ktoś w LM wychodzi na boisko.
0
@Kz1234 Depay, Araujo, Pique, Pedri. Neutralnie Alba, Busi, Mats, De Jong. Na minus Roberto, Garcia, Luuke.
3
Generalnie bez tragedii do przewidzenia było z takim dostępnym składem. Najwiekszy minus Luuk, Roberto i Garcia czyli nasi rezerwowi. Ustawiamy się też jakoś nie tak jak trzeba. Bayern blokuję nas, a my zostawiamy im sporo miejsca, spora różnica w grze bez piłki w defensywie.
28
Sergio gram tylko do tyłu Roberto niech już nie wychodzi na 2 połowę.
6
Co by nie mowic Araujo po raz kolejny pokazuje że jest TOP. Dziw bierze za każdym razem gdy nie gra w podstawie. To jest niewytłumaczalne.
0
@Janas11224 dołożony jeszcze Bayern i ładny kursik duża kaska w grze^^
0
@Janas11224 poszło CR brama i Mu win po ponad 2.0
0
@LeoMessiah 17 latek i mocny mental. Wybierz jedno.
0
@stone80 głupota co napisałeś.
1
@Przemek2323 zanik klasy średniej loading. Na co komu były studia i dobrze płatna praca skoro teraz te osoby nie są w stanie uzyskać podwyżek, a minimalna pensja niedługo zrówna się z tym co sobie wywalczyli wcześniej przez lata :)
0
@Emhyr bo nie wszyscy są cebulakami. Dla wielu abonament telewizyjny to śmieszne pieniądze i nie mają się nawet nad czym zastanawiać. Jak kogoś stać zapłacić 150zl miesięcznie za pełny pakiet to woli sobie w spokoju odpalić co chce i oglądać. Osobiście również zaliczam się do grupy która woli jednym kliknięciem pilota mieć meczyk w jakości 2 czy 4k z gwarancją ciągłości obrazu i nie wkur się na wyskakujące reklamy i przerywające streamy. Sam widzisz, ja mogę powiedzieć że mnie z kolei dziwi jak ludzie mogą być takimi cebulakami i wolą trącić nerwy i oglądać mecze w marnej jakości gdzie przy większym obłożeniu wywala im transmisję i nie mogą normalnie oglądnąć meczu byle oszczędzić parę pln, śmieszy mnie to:)
1
@RomanHoffer spoko ja właśnie wróciłem z weekendu (imprezka domki w górach u znajomych około 20 osób) większość to lekarze i zarazem/lub dzieciaki bogatych starych i każdy w wieku 25-30 nowe fury, domy, działki i wyjazdy co weekend do najdroższych spa w Polsce. Też nie mój poziom, nawet mnie to trochę żenowało gadki na takie tematy, ale takie życie :)
0
Niedługo będę musiał wziąć jakąś tv satelitarna. Co polecacie canal plus z pakietem eleven?
1
@Janiama szacun, tylko pozazdrościć i tak trzymaj :)
0
@AllBundy porównujesz do Bereszyńskiego gdzie dla mnie to gość ktory nigdy w kadrze się znaleźć nawet nie powinien ;p chyba mnie irytuje nawet bardziej niż szczesny.
0
@Cochise pewnie jedno i drugie plus szybka sprzedaż za granicę gdzie tam szkolenie się jeszcze poprawia.
1
@Dojaar widzę że sporo tu bystrzaków :D raczej, że milion na 20 lat. Zawsze można wziąć od ręki kredyt na 20 lat który będzie wyższy niż te 500k i go spłacać z raty.
1
@Kengo raczej, równie dobrze można by było skleić Hazard, Camavienga, Rodrygo, Vini łącznie coś koło 300mln vs Pedri, Fati, Depay, Busi większość free.
4
@Barca1992 xD fajna ankieta taka nie za normalna. "lepszych i gorszych", a to nie jest na zaszczepionych i niezaszczepionych?
0
@Seledynowy podpinam się, jeszcze leżę i wstać nie mogę..
0
@msmsms jest niżej artykuł, niby 2,75ml płaci Beskikstas, a my resztę. Pytanie ile wynosi ta RESZTA. Skoro zgodził się na obniżkę zarobków to czy weszła ona już w życie i czy my płacimy kwotę już po obniżce czy jeszcze przed, bo zacznie ona obowiązywać później. Druga kwestia, nie jest jasne ile zarabiał do tej pory, więc koniec końców ciężko powiedzieć czy Beskikstas płaci dużo czy mało w porównaniu do tego co zarabia.
PS. 1/3 to zdaniem dziennika Sport, czyli źródło żadne.
85
W ostatniej chwili. Beskikstas opłaca część jego pensji. Będzie występować w LM. Regularnie grac w innych rozgrywkach. Obniżył zarobki przez co łatwiej go będzie sprzedać gdy wróci z wypożyczenia. Ten ruch to MAJSTERSZTYK, a niektórzy i tak hejtuja Laporte za złe okienko co doskonale widać po ankiecie i komentarzach, śmiać mi się chce z tych ludzi:)
1
Skoro Pjanic obniżył pensje o 60% to czy Besikstasie płaci 2,7mln już po tej obniżce? Zakładając że Pjanic zarabiał, nie wiem 8mln to obniżył pensje do 3,2 a z tego 2,7 płaci Beskikstas, a my 0,5mln?:p
0
@PatrychoO tak, wygrał bodajże Frankie.
1
Zarobki piłkarzy w Hiszpanii powinny być jawne. Co źródło podaje inne kwoty i nie idzie się połapać. Zarząd można na każdym wystąpieniu generalnie powiedzieć co innego i też trzeba wierzyć lub nie na słowo. Ile przeglądnąłem źródeł polskich, angielskich czy hiszpańskich to co źródło to podają różne kwtoy netto, brutto. Powinien być oficjalny spis udostępniony przez klub kto ile zarabia. Podsumowując możemy się cieszyć, że Pjanic jest wypożyczony, klub wie co robi, nieważne czy Pjanic zarabia u nas 6 czy 7,2 czy 8 czy 10,5 czy 16mln netto czy brutto, bo takie kwoty pojawiają się w mediach. Podobnie nigdzie nie jest napisane ile daliśmy Aguero co uważam za ważna kwestia jak za gościa który 3/4 swojego czasu spędzi u nas w szpitalu. Czy to jest 5, 8 czy 13 mln.
0
@amanter aha, ok. To co źródło to inaczej, raz podają brutto, raz netto nie dopisując co jest co. Idzie się pogubić.
0
@amanter 8? Chyba 16
0
@doc z przeszło 16mln jakie ma u nas to szczerze mówiąc liczyłem na odrobinę więcej... Wychodzi ze i tak opłacamy ponad 80% jego wynagrodzenia.
1
@GeneralXavi korzystałem z życia na całego i nie żałuję :)