Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever my jakoś dawaliśmy radę przez ostatnie kilka lat, więc myślę że i Real pomieści ;) będzie po stratnym roku covidowym więc budżet i przychody też będą wyższe. Poza tym taki Haaland i Pogba nie będą wymagali niewiadomo jak wysokich kontraktów.
0
@Yoshi94 ogarniam przeczytałem ten wpis, ale go za cholere nie rozumiem. Jak dla mnie masło maślane, jak mógł on jednocześnie wzrosnąć o 50mln i zmaleć o 145mln ktoś mi wytłumaczy?
1
@Yoshi94 co to za wpis w ogóle. Budżet płacowy wzrósł o 50mln (...) obecnie został on obniżony o 145mln :D
1
Odnośnie jeszcze kwestii finansowych to pragnę zauważyć, że poza olbrzymią obniżka pensji w klubie to wszystkie transfery w tym okienku do nas były darmowe (jeśli się mylę to mnie poprawcie), a transfery na wyjściu to jakieś 37mln euro dla nas plus 40 (griez) za rok i możliwe 30 Trincao, łącznie ponad 100mln euro.
0
@Bykunn wiesz co jedynie jak sobie tłumaczę i jakby to pasowało to wychodzi na to, że gdyby Messi został to mielibyśmy 110% (bez niego było 95), a sam Messi miał przygotowany kontrakt 50% niższy na ok 35mln netto. W związku z tym ta różnica 15% może odnosić się do 35mln a nie 75mln. Popychając Griezmana, Firpo, Trincao, Emersona plus obniżki kapitanów to już może nam dać te 65%. W takim wypadku by się ta matma zgadzala:)
7
Pensje netto pierwszej drużyny przed okienkiem transferowym wynosiły 291mln euro, aktualnie to około 189mln euro (dodatkowo mają być prowadzone jeszcze negocjacje w sprawie obniżki pensji Pjanica, Umtitiego i może innych również).
Kawal dobrej roboty. Niestety oberwało się największej legendzie klubu i to bardzo boli. Pomyśleć, że Messi zarabiał tyle co Griezman, Coutinho i Pjanic, a do tego był sklonny obnizyc pensje o 50%. Chyba każdy z nas zamieniłby powyższa trójkę na Leo, ale cóż zrobić to Bartomeu dał kontrakty jakie dał, on wbił nam nóż w plecy. Życie toczy się dalej, jestem pozytywnie nastawiony na przyszłość. Jeszcze tylko rozwiązać problem wysokiego kontraktu Coutinho, rozwiązać całkiem Pjanica i Umtitiego i możemy mówić o odbudowie.
0
Wie ktoś ile u nas zarabia Aguero i Eric?
0
@sagmar73 brutto? Skąd takie info? Ja znalazłem 24 netto Coutinho i 16 netto pjanic
0
@Dargani w takim razie nie taki beznadziejny wynik jeśli porównujemy go z Griezem który od początku zeszłego sezonu w LL rozegrał 2900minut w których zdobył 13 bramek. :)
0
Ktoś wie jakie zarobki w kontrakcie dostały nasze nowe gwiazdy: Aguero, Eric, Demir, Depay, Luke DJ?
1
@blaugrana16 tak na szybko liczę to zeszlismy z łącznych wynagrodzeń o około POŁOWĘ co jest kolosalnym wynikiem, a dalej mamy szrot typu Pjanic.
0
@Ghotti biorąc pod uwagę, że w każdym z tych meczów grał końcówki po 10min to rewelacyjny wynik :)
1
@Cvzx przecież on przyszedł do nas na wypożyczenie na rok, więc nie jest to gracz na stałe do 1 składu, więc tak rezerwowy i do rotacji z innymi którzy obecnie są kontuzjowani. Jak wypali to super, jak nie to nic nie tracimy. Darmowy transfer z minimalna pensja, nie to co nasz el crack 35 baniek rocznie wykręcający porównywalne liczby.
1
@FC1899Barca pisałem Ci już żebyś dał spokój, bo tylko prowokujesz. Wracaj na swoją stronkę:)
Wrzucasz statystyki rodem z TVP. Przekłamane dane żeby pasowały Ci pod retoryke. 34 mecze, a ile miał w nich minut?
Tu masz pełne porównanie naszego nowego REZERWOWEGO vs byłego Cracka od początku sezonu 2020/2021 do teraz:
Griez:
Laliga - bramka średnio co 222min
UCL - 252min
Reprezentacja - 190min
Łącznie ponad 4000min, bramka średnio co 221min!
LDJ:
LaLiga - gol co 316min
UCL - 191min
Reprezentacja - 158min
Łącznie ponad 2000min, przy czym średnia identyczna co Griez 221min!
0
@FCMichalo większość cule w Barcelonie również :)
0
@Xxxbarca4ever Griez 4149min, de Jong 2120min, więc wcale nie tak mało. U nas również ma być tylko rezerwowym i 9tka której nam brakuje. Nie wliczałem minut i goli z PK lub meczów towarzyskich.
7
Porównanie Griezman i Luka De Jong od początku sezonu 2020/2021 do teraz:
Griez:
Laliga - bramka średnio co 222min
UCL - 252min
Reprezentacja - 190min
Łącznie bramka średnio co 221min!
LDJ:
LaLiga - 316min
UCL - 191min
Reprezentacja - 158min
Łącznie średnia identyczna co Griez 221min!
Nie porównuję oczywiście ile sytuacji miał Griez w klubie takim jak Barca i reprezentacji takiej jak Francja, a ile De Jong w swoim klubie i reprezentacji.
To tyle jeśli chodzi o bezpośrednie porównanie tych dwóch graczy, o aspektach finansowych nie ma chyba co rozmawiać. Pozdro dla płaczków po Griezmanie!
0
@Janiama zgadza się, ale to puchar pocieszenia. Gdyby nie grał on tylko ktoś inny to nie powiedziane ze by nie strzelił lub strzelał nawet więcej.
1
@AmigoBlancos tak, argumentować nawet nie trzeba.
1
@Granto się zobaczy. Tylko w te okienko zeszlismy z pensji o ponad 100mln euro/rok. Zawsze można wziąć kolejny kredyt, byleby na ostatecznym rozrachunku się wszystko zgadzało. Jeśli wypchamy kolejnych bolców typu Pjanic, Umtiti to na pensje Haalanda z palcem w nosie wystatczy i jeszcze zostanie.
0
@snupson spokojnie, pomysl logicznie i na chłodno. De Jong przyszedł za free tylko na ten jeden sezon. Jest to spowodowane brakiem 9tki. Aguero wróci dopiero na drugą część sezonu (o ile w ogóle), musimy mieć na chwilę kogoś doświadczonego z przodu. Za rok już go nie będzie, a sytuacja finansowa się nieco poprawi i może pozwoli to na większy transfer.
7
@FC1899Barca skończ już się kompromitować i wstydu to Ty oszczędź nam.
2
@Janiama czy Griezman gwarantował wyniki? W meczach z mocniejszymi rywalami to było piąte koło u wozu. Gdy były małe nadzieję na remontade z PSG w zeszłym roku gdy Leo się wziął do roboty co robił Griez? Standardowo narzucił na siebie pelerynę niewidkę. Barcelona to marka sama w sobie, sponsorzy w dalszym ciągu będą gdyż mamy innych medialnych graczy jak Depay, Fati, Pedri, Pique itd. Żeby za rok czy dwa być w stanie kupić kogoś pokroju Haanalda to trzeba teraz zrobić czystki.
0
@qbuteq nie mamy składu na top5 w lidze? Nie rozśmieszaj mnie :D klubem memen to byliśmy przez ostatnie 2-3 lata kupując zawodników po 150mln jak Cou, Griezman którzy kompletnie nic nam nie dawali. Teraz zaczyna się odbudowa i poważni ludzie cieszą się z tego, natomiast dzieci oczywiście będą płakać bo koledzy w szkole będą się śmiać.
0
@ShawnC jakie 20 bramek? Te 9 czy 22 bramek w 36 meczach Laliga bo takie liczby wykręcał ten crack to w takim klubie jak Barcelona którą stwarza tyle okazji bramkowcyh to i Rasiak byłby w stanie strzelić przy tylu minutach. Laporta to najlepsze co nas spotkało, bo gdyby dalej rządził Bartomeu to klub by wkrótce ogłosił bankructwo.
1
@Zoker 100% szrotu z kontraktami do 2025 nie da się tak łatwo w jedno okienko pozbyć. Poza tym ktoś grać musi (jeśli mowa o Cou czy Dembele to raz ze dadzą nam więcej niż Griez, a dwa nie są takim problemem finansowym jak on. Bez nich to nasz atak wyglądałby miziernie, a tak będzie kim grac, jakby nie było dają jakość) . Roberto mocno zszedł z pensji, zawsze to zapchaj dziura. Nie od razu Rzym zbudowano, ale wszystko idzie w dobra stronę.
0
@umtiti Panu też już podziekujemy:)
5
Kamień z serca, że udało się wypchać Griezmana. Jestem mega pozytywnie nastawiony na przyszłość, w końcu pojawiło się światełko w tunelu i mamy szansę niedługo wrócić na salony. Kawal dobrej roboty Laporty. Odbudowa przebiega szybko, wygląda mi to podobnie jak naście lat temu, a tych wszystkich dzieciaków którzy płaczą teraz w sumie niewiadomo o co to nawet mi ich nie żal:)
1
@VeB 1899 xd PiS to byl Bartomeu. Teraz po tym Pisie wszystko się naprawia.
0
@Nieznajomy ma spore doświadczenie, kilka bramek może włożyć i dac nam cenne punkty w lidze i fazie grupowej LM. Później wróci już Fati, Dembele i Aguero.