0

@Pawelec7 kazda firma ma swoje topowe modele warte polecenia. Wszystko zalezy od budzrtu. Bosch ogolnie dobry sprzet ma. Polecam forum goscia agdmaniak czy jakos tak, tam znajdziesz bardzo dobre polecenia w kazdej polce finansowej.

1

@AmigoBlancos Messi i CR

0

@Transu96 jak Ci sie gra carasco? Ja go rowniez trafilem z champions, ale jak dla mnie strasznie mozolny i drewniany. Nie wiem moze nie dostrzegam jakoegos potencjalu jak nim grac.

1

@baartekk97 dodatkowo w innych panstwach na zachodzie skupuja duzo szykujac sie na zime, gdyz moze brakowac pradu.

0

@clyde @Rust_Cohle odnosnie strzalow glowa. Prawdopodobnie trzymasz L2 (przycisk kontroli tempa ten od zastawiania) wtedy zawodnik probuje przewrotek itp. Co do celnosci strzalow to juz od bodajze fify19 jest jakis wskaznik strzalu jak za dlugo czy za krotko sie przytrzyma wtedy jest na czerwono i strzal nieudany. Trzeba sie wstrzelic w zielone pole wskaznika. Spoko ja tez tego nie ogarniam i strzelam zawsze po aucie, a moi przeciwnicy seryjnie laduja mi bramki :p

0

@Keson niestety to nie dziala ale NFZ. Nigdy jeszcze nie udalo mi sie skorzystac z nfz. Ubezpieczam sie prywatnie i do lekarzy rowniez chodze prywatnie inaczej bym sie nie doczekal na jakikolwiek zabieg, operacje, rehabilitacje czy leczenie jakie jiz mialem w zyciu. Wole nawet nie liczyć ile wydalem ja czy moj pracodawca na nfz odkad odprowadzam skladki na te zlodziejska instytucje.

0

@Keson prywatne ubezpieczenie to rozwiązuje. NFZ ssie po calej lini.

1

Do kogo pretensje teraz? Sedziego? Minguezy, Araujo, Frankiego? Dla mnie wina trenera. Wpuszczenie Puiga i reszty ofensywnych graczy ktorzy powinni dobic mecz, a przewracali sie o własne nogi i tracili kazda pilke do byl kryminal i musialo sie to tak skonczyc. Ciekaw jestem ile strat Puig zaliczyl bo mialem wrazenie ze co pilka to strata i kontra Celty :))

3

@ElTomas odpowiadam na pytanie. Lekarzy będzie mniej, będą jeszcze gorsi i słabiej wyksztalceni. Dobrze to jest teraz, ale sluzba zdrowia zamiast byc poprawiana to z roku na rok od dobrych paru lat jest w co raz gorszej kondycji wiec chyba wiemy czego sie spodziewac. Dobra zmiana, przynajmniej 500 plus i na taniego winiaka będzie więc po co komu lekarz :)

0

@Marcin91fcb ok dzieki chyba czaje. Czyli inter teraz drugi mecz wygrany i musza wygrac jeszcze raz z Realem lub Szachtarem wtedy upgrade jeden oraz kolejny wtedy za wyjscie z grupy zgadza sie?

0

@Transu96 a jak to jest jak mam Vidala Champions League to za wygrana dzisiaj dostanie upgrade?

0

@Vaven a dziwicie sie, ze w tak dzialajacym obecnie panstwie i bezprawiu, kazdy jest caly glupi i lekarze sami nie wiedza co moga robic i zwyczajnie mogli bac sie dokonac aborcji? Sluzba zdrowia lezy, lekarze pracuja po nascie godzin dziennie w niegodziwych warunkach, a sady sa zalezne od PiSu.

0

@FC1899Barca zaden z nich takich pieniedzy nie byl warty. Bartomeu sam nakrecil te karuzele zepsucia

21

@LS pomyslec ze mogla to byc kazdego z nas zona, siostra, mama. ***** *** i całą patologie ktora na nich glosuje.

0

@fcbheroes niefajnie, zdrowka duzo i oby obylo sie bez powiklan :)

0

@gumaz szakszuka przy weekendzie

0

@Batys podałbym ich o odszkodowanie od razu, ale nie byłem ich klientem.

3

@Rewolucja123 nie mogę już z tym DNA. Piłka się zmienię, trzeba podążać za tym, a nie żyć melancholijna melodia przeszłości i na siłę probowac grać tak jak kiedyś zgodnie z mitycznym DNA.

0

Plusem w kandydaturze Xaviego będzie to, że gorszy od Koemana być po prostu nie może. W związku z tym oczywiście, że warto spróbować. W katarze od kilku sezonów idzie mu bardzo dobrze, wiem że nie ma co porównywać, ale tak jak mówię kogoś i tak trzeba dać na to stanowisko, a gorzej nie będzie. Kasy na topowego trenera i tak nie mamy, a zresztą nie ma nikogo ciekawego na rynku w chwili obecnej. Także rozwiązanie z Xavim to jak dla mnie sytuacja Win Win.

0

Pomiajajc bramkę, nasza gra jest żenująco słaba. Tak slamazarnie wolne grającej drużyny to dawno nie widziałem. Na siłę utrzymywanie się przy piłce i mnóstwo niedokoladnosci. Do tego wszystko na stojąco.

0

@Emhyr pewnie kto by tam nie stał to by tyle strzelał. Liga holenderska i zespoły typu Ajax czy PSV strzelają w co drugim meczu po 7 goli. Taka siła ataku, że siłą rzeczy pewnie dostawał minimum po 5 setek na mecz to zawsze coś tam skończył :p

1

@NaFazieHitman no i? To nie jest kółko wzajemnej adoracji. Dla piłkarzy i trenera to praca, zarabiają grube miliony, a kibice mają prawo wyrażać swoje niezadowolenie, a nie przytakiwać. Luuk nie powinien nawet u nas murawy powąchać, a co dopiero grać w takich meczach.

0

@mikiiki do wyciągnięcia 800zl, ostatnie wydarzenie na kuponie mam na podpórce Atletico u siebie, ale oczywiście muszą tym razem przegrac:)

5

Piekne są te wrzutki alby

1

Poleci ktoś dwa pewniaczki na ten weekend? Poza Realem :)

1

@Lionel_Messi10 eh liczyłem na dwie ekstra piłki Antoneli

2

Gra żenada. Dzięki Fati za zepsucie kuponu na 1500zl brakło tej 1 bramki Barcy. Nie spodziewałem się takiej kaszany na beznadziejne Dynamo

1

Ale mnie wkur.. ten mecz to jest niesamowite co my gramy

1

@HighestInTheRoom dokładnie, over 1.5 LFC weszło jak złoto, aż zaluje ze więcej nie dałem

3

@Kacper1432 zgadzam się, czasami coś skłoni do refleksji bo inny punkt widzenia zawsze jest dobry, nie wszystko jest czarne i białe. Ten przykład to absurd jak 99 procent ich postulatów. Można pomyśleć w tym wypadku, faktycznie to stresowe sytuacje i dzieci są im w szkołach poddawane. Pytanie czy to źle? Ani trochę, to proces kształcenia człowieka i nie możemy z dzieci robić cicijajek które nie będą wiedziały w przyszłości jak świat funkcjonuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?