1

@domin1515 oj tam, lepiej cicho siedziec bo wiekszosc uwaza ze mamy szanse :D zyczeniowe myslenie, ale niestety podjazdu nie mamy nawet z drugim garniturem Bayernu, a przeciez w wiekszosci wyjdzie podstawowy plus zmiennicy ktorzy beda gryzc murawe zeby sie pokazac :)

0

@ranger3120 tylko Bayern wygra, a rozne nie siada i wtedy i tak smuteczek zostanoe tylko podwojny :D

1

@ranger3120 obstawiam ze bayern rozne nie wejda.

0

@Janek_7 polecam intimissimi. Sam kupuje stosunkowo często. Mają sklepy stacjonarne również. Można zwracać kasa na karte podarunkowa lub dowolnie wymieniac. Nie jest to najtansza marka, ale jakosciowo super. Inne victoria secrety czy zameinniki z tanich materialow na necie sie chowaja.

1

@Mario96w zgadza sie, potrzeba tez troche szczescia, natomiast jakos duzo ciezej mi wierzyc w momencie gdy my w ostatnich 10 czy nawet 20 meczach strzelamy srednio 1 bramke na mecz, a teraz gramy prawdopodobnie z najlepsza ekipa na swiecie i nawet 2 bramki moga nam nie wystarczyc. Moze zdarzy sie cud i dynamo urwie punkty benfice, chociaz w to tez nie chce mi sie wierzyc. No nic zobaczymy

1

@Mario96w to ze graja o pietruche to tym lepiej dla nich, bo zagraja na luzie bez presji, a i tak beda grac swoje i walczyc o zwyciestwo. Po drugie o jakim oslabionym skladzie Bayernu Ty mowisz? Bo kimmich ma nie zagrac?xd nie porównujmy meczu psg i bayernu bo to kompletnie inna bajka. To ze my odpuscilismy pierwszy mecz z psg to nie znaczy ze nie mielismy argumentow w rewanzu i wtedy przy wyniku 4 do jaja wierzylem bardziej na odrobienie strat niz dzisiaj.

1

@Shadow23FCB ja jestem pogodzony z ta rola i tez bede ogladac i sie wkur tak jak to robie co mecz od kilkunastu lat:)

0

@ShawnC dokladnie, ja nie rozumiem jak niektórzy mogą się jeszcze łudzić. Też jestem w życiu optymista i człowiekiem duzej wiary, ale w tym wypadku no po prostu nie. Nie i juz.

1

@Cyzix wspolczuje, niezle typy. Chociaz w dalszym ciagu mnie bawi moj under 3,5 i 3 bramki w doliczonym czasie druzyn w ktorych w co drugim meczu jest po 0.0 to jest hit^^

1

@sevs brawo, weszlo z nawiazka. Ja mialem under 3,5 atleti porto to sobie pomysl :D

2

Hit bukmacherski, moj kupon ako 5 zdarzen wszystko siedzi do 90min. Na kuponie porto atleti under 3,5. :D

0

@jedrek7000 dane sa ogolnodostepne, wiec szczytem lenistwa jest pytac o to majac pod reka google. Wystarczy chciec chwile poswiecic i poszukac zamiast pisac glupoty. MZ niedawno udostepnilo artykuł o liczbie 3,5% zgonow ludzi zaszczepionych, podawali rowniez informacje odnosnie ilosci zajetych lozek, respiratorow i zaleznosci przebiegu choroby. Nie bede teraz wymyslac dokladnych danych bo nie pamiętam, ale szacunkowo to cos takiego jak napisalem wczesniej.

1

Pierwsza 50tka strzelcow fazy grupowej LM i nie ma w niej pilkarza Barcelony. Prze dramat.

1

@jedrek7000 takich jest kilkukrotnie mniej. W skali kraju kilkukrotnie mniej oznaczaloby wlasnie nie przekształcanie innych oddzialow specjalistycznych czy nawet stadionow narodowych w szpitale, a lekarzy specjalistow nie werbowaloby sie do nich.

0

@Miszcz Textu FCB ja widze juz 10 hmm

1

@Mns21 dokładnie. Poza tym popatrz na ostatnie 10 czy 20 meczow sportingu i na to ile oni traca bramek. Nieduzo, wiec taki typ przy tych zalozeniach to wg mnie loteria. Moze wejdzie, moze nie.
Edit. Ostatnie 10 meczow sportingu 10 wygranych, 5 bramek straconych ;)

0

@Mns21 watpie zeby weszlo, ale powodzenia.

1

@FC1899Barca obstawiam dublet lewego w meczu z nami

0

@Patrykl145 mielismy swoja szanse. Wystarczylo wygrac z Benfica. Mecz rowny z rownym, ale niestety. Teraz sie trzeba pogodzic z porazka.

1

Niesamoiwte sa te reklamy. Strona sie nie chce zaladowac, odswiezac po killa razy trzeba. Jak juz wyjdzie to mimo ze klikam ten mikroskopijny zajeb**y krzyzyk to i tak niby w niego nie trafiam, a wcale nie mam grubych paluchow. Koniec koncow przenosi mnie na inna strone musze wchodzic od nowa i sytuacja w kolko sie pojawia. Po dobrych killu razach udaje sie jakos wczytac fcbarce ale ile przy tym nerwow czlowoek zje to szkoda gadac. Nigdy nie mialem do czynienia z wiekszym ku*****em na zadnej stronie. Przyjemnej niedzieli mowili.

0

@Comfortable_ jedna akcja na 20min i to na spalonym. Zero gry, dyskususje z sedziami, kopanina. Bez podjazdu aktualnie do oremier league

0

@czosnekfcb czasami plyn do plukania i nic dentystyczna chociaz zdecydowanie za rzadko, bo powinno sie codziennie. Powiedzmy ze pracuje nad tym. Jak ktos ma jakies rady to chetnie poslucham

0

@Ronmes mozna zalozyc od 50 do 200zl.

11

A tutaj cyk niemiecki rzad wprowadza lockdown calkowity i zamyka granice dla wszystkich w obie strony w konsekwencji czego Barca dostaje walkowerem 3 punkty z racji nieodbycia sie meczu z Bayernem i awansuje dalej mimo pewnej wygranej Benfici nad Dynamo, ale by swiat pilkarski huczal tym bardziej po ZP Messiego, bol w 4 literach sporej czesci ludzi wybilby poza skale :D

Tak tak wiem ze scenariusz rodem ze snu wiec darujcie takie komentarze :>

0

Czy sa juz moze lub czy wiadomo kiedy maja byc ujawnione wyniki glosow ZP z poszczegolnych krajow?

1

@MESSIah16 nie zebym umniejszal czy cos, ale ze swieca szukac nieszczesliwej malzonki multimilonera ;)

0

@DaPidejpi żałośni jesteście :) wracać do książek jutro sprawdzian z pszyry.

1

@ini_barca zgadzam sie. Na takim Euro to ogorki pokroju San Marino i Andora na ktorych tylko sie statystyki nabija:)

1

Proste porownanie wpadlo mi do glowy. Do momentu glosowania roznica bramek i asysyt to Lewy 62, a Messi 56. Wszystkim tym placzkom ktorzy twierdza, ze Lewy powinien wygrac w tym roku to tak samo by plakali ze wygrac powinien Messi gdyby to ten mial 6 bramek i asyst wiecej, a Lewy 6 mniej i wygrana Euro?:)

3

@klopx chwile pozniej podolisnki mowi ze warto podkreslic indywidualne staty jakie Lewy wykrecil w Bayernie. Tam juz nue ma mowy o druzynie^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?