0

@Dajnatace czyli z tego co wiem to za późno. Zobaczysz zwrocik w 2023:)

0

@Dajnatace pit2 się kłania kolego.

0

@Rewolucja123 No niedokonca. Powinni dostać jednorazowo premie większą za podpis jak już, a zarobki to osobna kwestia. Takie wynagrodzenia zaburzają drzewko płacowe w klubie. Sami jesteśmy najlepszym przykładem jak się doprowadziliśmy do ruiny dając takie kontrakty byle komu.

6

Co by nie mowic to dziadek Alves dyryguje nasza gra i w głównej mierze bramki to jego zasługa.

0

@Aqualitek w sumie mogę to przemyśleć i ewentualnie wymienić. Pytanie tylko jak z odbiorem kanału 4k czy nie ma na to wpływu oraz z innymi dekoderami w multi roomie.

0

@Qlewer a jak ustawiasz? Inne ustawienia Ci działają poza głośnością? Mi w zasadzie prawie nic, więc ja nawet nie doszedłem do momentu wyłączania tv.

0

@Kozinho. Hmm nie, przez ustawienia wszedlem w konfigurację pilota uniwersalnego. Łączy się automatycznie, nawet jak usunę i wybiorę ręcznie to w zasadzie mam do wyboru tylko dostawce usługi zaznaczam canal plus, wyświetla się ekran z testowaniem urządzenia (żadne przyciski poza regulacja głośności nie działają mimo że celuje w dekoder pilotem dla pewności z bliskiej odległości) i mogę tylko kliknąć ok aktualizacja pomyślna i koniec. Niestety poza głośnością nie działa np wybór kanałów, kółeczko itp.

0

Czy ma ktoś tv lg oled i dekoder canal plus? Mam problem z połączeniem pilota uniwersalnego. Chciałbym pilotem od telewizora sterować również dekoderem. Niby połączyłem w ustawieniach, natomiast działa tylko przycisk regulacji głośności nic więcej... Wie ktoś jak to ustawić?

3

@Mario96w na pewno fajnie przeżycie i super jest wziąć udział w olympiadzie, a nawet samo jeżdżenie na takim poziomie musi sprawiać kupe frajdy, natomiast czy traktować to można w perspektywie ścieżki kariery to nie wiem. Jeśli nie zdobędzie się zlota to co to za kariera? Więcej trzeba dopłacać z własnej kieszeni niż się zarabia.

0

@PsychoFAn16 wahałem się między mbappe i dembele bo oboje prezentowali świetny poziom. Za dembele przemawiało to że miał obie nogi i wydawało się ze więcej magii w sobie ma i jest typowym skrzydłowym. Ogólnie nie chciałem wydawania kolejnej kasy na Cou, bo czułem że nas będą w tamtym momencie golić na kasę. Trzeba było ja przytrzymać i zobaczyć co będzie później potrzebne, a nie rozwalać na prawo i lewo na piłkarzy na różne niepotrzebne pozycje.

0

@rafeVeB przecież już podpisałeś kolejna to sam sobie odpowiedziałeś :D zgodnie z nową umowa pewnie wypowiedzenie jakieś możesz złożyć czy coś w zależności od zapisu w nowej umowie.

0

@Bunk420 robiłeś przez neta czy kto zajmuje się takimi rzeczami fotograf czy drukarz? Efekt końcowy spoko, zadowoleni czy raczej bez szalu zbędna rzecz?

0

Robił ktoś kiedyś fotomozaike czy jakiś nadruk na coś lub coś w tym stylu? Podsuniecie jakiś ciekawy pomysł w tej kategorii? Chciałem swojej taka głupotę na walentynki sprawić.

0

Siemka ma ktoś kupon na 5 hot wingsow do kfc? :)

0

@DonAndrzejos jeszcze jakbysmy grali z kontry, a nie atakiem pozycyjny...

1

@Jakchcesz tak jak wyżej napisał kolega, zawsze możesz więcej wydać. Zarabiając strzelam 100mln euro rocznie w dalszym ciągu jesteś w stanie to wydać. Większą kasa zawsze zapewnia większe możliwości. Człowiek przyzwyczaja się do luksusu i wydatków.

1

@Zoker pewnie tak tym bardziej zastanawia mnie jak rząd chce kontrolować i weryfikować te ceny, bo przynajmniej Pinokio Morawiecki zapowiedział takie działania :)

2

@PatrychoO udało się w 4 próbie fajne

2

Walka o top4 o awans do LM? Ludzie kochani, z czym do ludzi?

1

Ludzie kochani, jakich my mamy tragicznych piłkarzy.

0

@DonAndresFCB mógł odebrać pedriemu na strzał, ale nie Abde głowa w dół i jazda do lini końcowej.

2

Alaves w tym meczu bliższe strzelania gola

1

Jaki ten Luuk to wóz z węglem xd potrafi ktoś wymienić wolniejszego pilkarza z top5 lig? Nie kojarzę by ktokolwiek się tak ruszał. W fifie na 10 pace nie wiem czy zasługuje

0

Jak my mamy grać fajna piłkę, stwarzać sobie sytuację jak tacy piłkarze jak Abde, Dest, LdJ nie potrafią nawet piłki przyjąć, a co dopiero celnie ja odegrać. Nie ma nawet co marzyć z ich strony o szybkiej kombinacyjnej grze. Wystarczy kilka takich ogniw w zespole i piłka nie ma jak chodzić, bo w każdej akcji trafić musi siła rzeczy do któregoś z nich.

0

@Chaoss co znaczy na kogos kogo nie chce? Zawsze jest się poglądowo bliżej jednych niż drugich.

8

@DaPidejpi i dzięki takim ososbom jak Ty wygrywa później PiS mając ledwo 30% wszystkich głosów obywateli ;) elektorat jaki mają to chyba nie muszę tłumaczyć i tak to się później żyje w państwie z dykty, bo mimo że jest mnóstwo osób które chcą godziwie żyć i zależy im na kraju to napotykają takich kanapowych obibokow którzy mają problem poświęcić 30min swojego życia i zapoznać się z programem wyborczym każdej partii.

1

@Hubsao było nawet o tym w TV. Ta adwokatka jest już skończona, na siłę próbowała stanąć w interesie klienta i jak widać nie popłaciło.

0

@norbi77 nie będziesz się już mógł zalogować na Nc plus. poczytaj sobie na necie o tym. Nc plus już nie działa, do 3 listopada wszystkich out zrobili. Jest nowa apka canal plus i powinna działać lepiej dużo. Problem w tym że nie informowali o tym nikogo.

0

@michal26 demokracja to najgorsza rzecz, ale nic lepszego jeszcze nie wymyślono. Z zamysłu demokracja nie jest zła, ale PiS wygrywając wybory pobił absolutny rekord. Ustanowił większość w sejmie mając ledwo około 30% głosów Polaków (dokładnej liczby nie pamiętam), niestety ale przy tym jak mało ludzi głosuje to tak wygląda. W sumie wcale nie powiedziane ze byłoby lepiej gdyby wszyscy głosowali. Niestety również, ale większość osób w kraju z czynnym prawem wyborczym nie ma elementarnej wiedzy na jakikolwiek temat, a partie pokroju PiS na tym żerują wpychając im ich własne pieniądze do kieszeni.

0

@Kamiloza91 gavi i pedri to jak gwiazdki z nieba. Nico też wygląda dobrze. W każdym razie Perez bardzo dobrze zarządzał klubem w ostatnich latach, mało kasy utopionej w transfery, stadion nowy i zabawa w zakup nowych topowych gwiazd może zacząć niedługo na całego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?