0

@Peszko07 lewica sama się ora na każdym kroku. Daleko mi od lewicowych poglądów, ale gdybym nawet takie miał to chyba i tak bym nie glosowal na Lewice. Tak niekonsekwentniej partii to świat nie widział. Dzisiaj tak, jutro nie. Jak wiatr zawieje, hurr durr bez żadnej logiki i konsekwencji w działaniu.

3

@Kamiloza91 bardzo możliwe, chociaż oni mają sporo pieniazkow teraz, więc kupią sobie kilka topowych pomocników i może oni odpala. Mają niestety ten przywilej że będą mogli wydawać.

1

@macio_944 koszmarnie się słucha komentatorów na eleven. Z początku lubiłem te stacje, jeszcze jak był Cwiakala. Teraz oglądając mecze Laliga słucham białych przydupasów, rzygać się chce. Zero obiektywizmu tylko się spuszczają ciągle nad białymi nawet gdy Ci nic nie grają.

1

@Striker reklama działa podświadomie na odbiorców. Wizerunek firmy silna rzecz.

1

@Coutinho007 tylko za Eza nie musimy płacić 20mon euro :D w naszej sytuacji finansowej wolę grać Ezem i niech klub odłoży siano na Haaalanda to byłaby bajka

1

@Rust_Cohle dziena zadziałał :D od razu zostawiam nowy swój jakbys potrzebował :)
Dziekujemy, przyjelismy Twoje zamowienie. Oto Twoj kod na 5 Hot Wings przy nastepnym zamowieniu KFC Dostawa: 3JSZ2G9WRM. Kod wazny 7 dni.

0

@Ghotti jasne, również w życiu za taka kase nie kupiłbym mieszkania tak małego i w takiej lokalizacji. Niestety cenowo lepiej w najbliższym czasie raczej nie będzie.

2

@michal26 jesli masz działkę to spokojnie. Oczywiście równiez wolę dom :)

0

@Tollusiek w jego przypadku to wybierz jedno. Albo stwarzanie przewagi albo celne odgrywania.

1

@FCB24 wiatrem punktować nie będziemy. Na 23 jego próby tylko jeden raz zdobył bramkę. Po drugie u nas zbyt wielu okazji do robienia wiatru to nie ma, bo większość meczów prowadzimy atak pozycyjny. Potrzebna jest technika która u niego bardzo mocno kuleje.

0

@Ghotti niestety, ceny powariowały. Budowa domu teraz też do tanich nie należy. A gdzie tam jeszcze wykończenie.

0

Ma ktoś kodzik do kfc na 5 hot wingsow? :D

2

@FCB24 na podstawie czego to mówisz? Oglądam sporo meczów wilków i niestety mimo dużej sympatii do tego dzika to on nie gwarantuje niczego. Ledwo wcisnął jedna bramkę w tym sezonie. Jestem przekonany że u nas sie nie sprawdzi i nie dam nam niczego. A kwota 20mln euro to absurd. Ledwo się łapie do składu średniaka ligi angielskiej, grają nim z braku laku.

2

@puyol_presidend5 ja bo chodziło po głowie puścić przynajmniej 2 bramki Lewego po 2.6 kursie ale odpuscilem nie wiem sam czemu

0

@kuz napisałeś przecież że przebyty covid, a nie szczepionki są problem. Pytam z ciekawości czy masz cokolwiek na poparcie czy to Twoje domysły?

0

@kuz zgodzę się ze choroba pozostawia po sobie wiele, ale ze tak zapytam skąd pewnosc że te wszystkie akcje z sercem to wina przebytej choroby a nie szczepionki? Masz jakieś info, artykuły żeby zgłębić temat?

0

@BartqRKO kolega prosi o link ;>

3

@DCHX jakby nie było przynajmniej 2 bramki na ich konto:)

0

@Janas11224 Bartomeu, Dani nigdzie się nie chciał ruszać.

0

@michal26 obiektywnie to Real też miał swoje okazje i nie wiem czy gramy lepiej, ale tak zgadzam się gramy dobrze

4

@dreed93 w moim przypadku? podwyżka raty kredytu o 832zl, wydane około 300zl więcej na paliwo w skali miesiąca. Rachunku za ogrzewanie i prąd jeszcze nie dostałem, ale w ciemno zakładam jakieś ekstra 300zl. Wydatki na żywność na osobe w rodzinie wynoszą 150zl miesięcznie więcej. Mam wymieniac dalej? Dasz sobie radę samemu pododawać te liczby? Sporo ludzi płaci realnie kilkaset zł więcej, ja mam koszty życia obecnie większe o jakieś 1500zl, a podwyżki w pracy dostałem marne 400zl. Więc pierdoly to byś sobie darował Ty jeśli nie wiesz co to inflacja i siedzisz na utrzymaniu kogoś.

7

@Survier faktycznie dobra zmiana. Inflacja szaleje, miesięcznie zabiera każdemu średnio kilkaset zł, ale w zamian za to na całe pół roku zostanie zniesiony podatek na żywność dzięki czemu 45zl przez okres 6 miesięcy zostanie w kieszeniach Polaków xd skończyliby się ośmieszać.

2

@Drozdu7 oczywiście niektorym na lepsze, a niektorym niestety na jeszcze gorsze a tego PiS pod uwagę nie brał. Także są ludzie którzy zarabiają minimalna i mają mniejsze wypłaty i problemy z nowymi umowami bo pracodawcy są mniej skłonni takie dawać. Jednym słowem utrudniają prace uczciwym ludziom, trzeba siedzieć na utrzymaniu państwa wtedy się może coś dostanje

1

@Sysia11 oczywiście że jest sporo ludzi którzy robią dzieci, bo 500 plus. To jest głównie patologia, narobią 4-6 dziecek dodatkowe zasiłki z mopsu i wychodzą na tym koło 4-5k miesięcznie. Na wódę i suchy chleb wystarczy, a dzieciaki chodzą w ciuchach z karitasu, ale inaczej tacy pseudo rodzice nie mieliby za co się napić i co do swojej paskudnej mordy wsadzic tylko by żyli pod mostem, albo nie daj bóg musieli pójść jak normalny człowiek do pracy i zacząć żyć na poważnie.

4

@Sysia11 No to w czym problem? Mamy Ci wypisać listę rzeczy jakie możesz kupić lub na co przeznaczyć 500zl czy jak?

0

@max1982 nowy lad :) podpisywałeś deklaracje o rezygnację z ulgi dla klasy średniej? Prawdopodobnie dopiero za rok przy rozliczeniu rocznym dostaniesz zwrot bo o ile dobrze pamiętam to deklaracje odnośnie pit2 można złożyć raz do roku na rok do przodu więc pamiętaj sobie kolejnym razem ;)

0

@Gaz PiS poleci, wróci Tusk i również będą ochy i achy :D

1

@Barca1992 muszą coś zacząć robić, bo już w tym roku może czasowo w niektórych regionach braknąć prądu, a skoro nie mają pieniazkow na poprawę energetyki bo trzeba je pompować w inne programy to co zrobić, taniej puścić reklame:)

2

@Bobo25 oczywiście dzięki już poprawione:)

0

@tomek8756 haha w punkt. Pięknie odnosi się do mojego powyższego wpisu przykladu z życia wzietego:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?