0

@Deviler a po co się negocjuje?

0

@kuz to chyba dobrze ze pozwala mówić ekspertom tym bardziej jak sam jak 99,9% ludzi ma znikoma wiedzę w tym temacie co nie?

2

@tomek8756 bombowy, polecam

0

@Faun widać że nie używałeś bleu de Channel :D

0

@barcelonaLM dozbroić armiee? A na co to komu, kolejne 500plus trzeba będzie rozdać :D

1

@Damian11 ja już sporo zaplanowane. W tym miesiącu Budapeszt, w następnym Zakopane. W grudniu Barcelona. To z klepniętych, a w planie zaklepanie wakacji pewnie Grecja i wylot gdzieś na kawalerski kumpla, ale jeszcze nie wiemy gdzie. Sytuacja jest ciężka z racji wojny, ale planować swoje trzeba i żyć nadzieją ze będzie normalnie przynajmniej dla nas Polaków chocoaz to okrutne co mówię patrząc na Ukrainę.

0

@tomcias10 ja? To już nie wystarczy jak policja mówi?


3

Ale się ludzie dają nabierać na ten cały ruch imigrantow i fake newsy. Tutaj większość łyka fejki jak pelikan rybki, a co dopiero na fb wszystkie Janusze i madki. Media to jednak potężne narzędzie. Dwa fake wpisy i cała polska jutro o jednym będzie gadać, zdumiewające.

2

@Azacca wejdź sobie na oficjalna stronę Instytutu badań internetu i zobacz ich wpisy. Od początku dnia informują, że robi się ogromny ruch w internetach na temat negatywnej interakcji dotyczącej sytuacji na granicy. Przestrzegali, że takich wpisów będzie co raz więcej,szybko się sprawdziło.

1

@Aureczek dawaj tutaj każdy jeden jest ekspertem od wszystkiego

1

Ma ktoś kod na 5x hot wingsy do kfc?

1

@Pressinho zawsze to lepiej robić to niż nic. Zawsze to większe zasięgi, trzeba tłuc ludziom do głowy tak jak propaganda w TV. Musi im to bokiem wyjść

0

@endriuuu2 akurat w Moskwie i Petersburgu większość ludzi wie co się dzieje na prawdę. Cała reszta kraju biedota jest karmiona propaganda i tam jest największy problem.

0

@Azi dokładnie. I jednocześnie nie to że wcześniej się czegoś nie zrobiło (nie wykluczało) to nie znaczy że teraz też mają nie robić nic. Błędów nie naprawia się kolejnymi błędami. Od teraz banujemy jak leci każda agresję.

1

@Momals11 oby tak było, bo w ciemno taki scenariusz biorę. Za 2 lata polski na mapie może nie być, a Ty się przejmujesz gospodarka.

0

@Kozinho. Najpierw piszesz ze propaganda z Ukrainy również może lecieć, a chwilę później że najazd rusków jest upośledzony bo w 5 dni nie zdobyli całej Ukrainy. Poczekajmy jeszcze parę tygodni i będziemy mądrzejsi. Wg mnie ruskom nie idzie tak źle jak sprzedają nam ukraińskie media. Ukraina musi grać na czas nawet będąc w potrzasku, bo potrzebują pomocy.

1

@Chaoss wojna trwa dopiero kilka dni.. To nie jest tak że 3 dni i pół kraju idzie w drobny mak, a dwa tygodnie i po sprawie pół Europy zajęte. Wojny tocza się latami, wystarczy sprawdzić historie.

2

@Barca1992 numer 4 karty na czasie yt. Bartosiak. 30min polecam oglądnąć, daje trochę światła na całą sytuację.

Obyście wszyscy mieli rację, chciałbym się mylić.

3

Eh, powiem Wam pooglądałem parę filmików ekspertów i mimo że do tej pory byłem optymista tak teraz jestem cały rozstrzesiony. To dopiero początek wojny, a my jesteśmy na liście Putina zaraz po Ukrainie. Można się pocieszać moralizującymi gadkami, wpisami, ale Putin się nie cofnie tylko zatrzyma na granicy z Niemcami. Niestety ciężkie czasy nadchodzą. Oby to nie była prawda. Trzymam kciuki za Ukrainę, aby jak najdłużej wytrzymała.

3

Ja tam spalonego nie widziałem. Wyrysowali linie, stopa van dijka vs ręka Lukaku. Ręka się nie powinna wliczać bo nią nie można strzelić gola więc WTF?

0

Wiadomo ile mogą potrwać negocjacje, a właściwie czy już w ogóle się rozpoczely? Ciekawi mnie jakie info będzie

0

@KrwawiaceoczyVEB nie ma czegoś takiego jak średnia czy stosunek, znaczy jest ale na jej podstawie nie można wnioskować jakie mecze będą transmitowane w przyszłości na danej stacji. Każda stacja na przemian co tydzień ma prawo wyboru pierwsza meczu jaki chce transmitować. Do oglądania Laliga od lat już potrzeba mieć zarówno canal plus jak i eleven i nikogo to nie powinno dziwić. Osobiście mam canal plus, eleven, polsat premium oraz viaplay bo wszystko to jest potrzebne do oglądania Barcy. Oczywiście można iść też w internetowe streamy itp.

1

@AllBundy a my na pierwszej lini frontu, więc w skrócie tak mamy przerąbane. Możemy mieć piekło u siebie. Chociaż ciągle jest nadzieja.

17

@cules100pro hmm jakie szanse są zestrzelenia skoro z Rosji na Ukrainę jest rzut beretem, a z USA do Europy w pizdu i jeszcze trochę?

0

Tak apropo atomówek. Mówi się o tym od lat jako największym zagrożeniu. Państwa jakoś bardzo nie panikują. Czy nikt nie ma broni antyatomowej tak żeby przechwycić lub jakoś rozbroić te broń w krytycznej sytuacji? Pytam bo kompletnie się nie znam

2

@MysticCat co? Trump już dawno by siedział u Putina i popijał z nim wódeczkę. Niektórzy to na prawdę zero pojęcia o polityce mają.

0

@wojopancer mówisz o skimie. Bardzo fajna rzecz, można się pobawić.

0

@Kurkmen zgadza się, ale co w związku z tym mamy my pozwolić rozdupcyc wszystko w drobny mak nic nie robiąc?

0

@ferdas_rawa mówisz o elektronice i półprzewodnikach. Sytuacja teraz będzie dotyczyć znacznie większej ilości komponentów nie tylko elektronicznych. Szykują się spore przestoje w różnych branżach produkcyjnych. Jak to wojna odbije się mocno na gospodarce.

0

@Janas11224 jak na razie. Póki co to krótkie przestoje, ale zanosi się na dłuższe. O koncernie audi akurat nic nie wiem, natomiast wojna się dopiero zaczęła i żaden zakład produkcyjny nie będzie już informować swoich klientów o opóźnienieniach skoro nie są jeszcze potwierdzone. Można sobie wyobrazić tylko, że jeśli fabryki mają dostawców na Ukrainie to raczej nikt tam już słuchawki nie podniesie w tym momencie. Stan wojenny i produkcja stoi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?