Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arczek2001 tak chociaż mam nadzieję że nie wyjdzie on, a Dest bo inaczej będzie katastrofa.
0
Riki wchodzi trzymajcie mnie.
0
@marcin62 taa zdarza ;>
1
Pompujemy balanik przed el clasico? :D
1
Dembele po raz kolejny udowadnia jak genialnym jest piłkarzem. Ja nie mam wątpliwości że takich skrzydłowych jak on potrzebujemy mimo ze zdarza mu się popełniac banalne błędy.
1
@Wychowanek przecież nikt z nas nie wie o jakiej pensji mowa, więc możemy tylko dyskutowac o tym czy sam Messi powinien u nas grać czy nie. Ja uważam że zdecydowanie tak. Widziałem jak u nas debiutował, widziałem niemalże wszystkie mecze z jego udzialem, miałem te pieprzone szczęście oglądać go na żywo, to jest ktoś kto dał mi tyle radości że uważam że zawsze u nas grać powinien do końca kariery.
9
Leo to największa legenda naszego klubu i najlepszy pilkarz w historii futbolu. On powinien u nas zakończyć karierę i należy się to jak psu buda jemu i wszystkim kibicom. Miejsce dla niego zawsze u nas będzie i jeśli będzie opcja żeby wrócił w przyszłym sezonie to jak najbardziej tak. W Paryżu nic nie gra bo mu widać że mu nawet niespecjalnie zależy. Jeśli u nas miałby mieć takie nastawienie to oczywiście ławka, ale w kadrze miejsce powinien mieć. Oczywiście pensja już nie taka jak kiedyś, a średnia jaka w klubie jest. Natomiast niewykluczone że właśnie w Barcelonie odżyłby na nowo i zobaczylibyśmy znowu to monstrum w akcji. Jeśli ma wróci na swój poziom to tylko u nas i ja osobiście widzę go takiego, bo w ostatnim sezonie miewał takie mecze, chodźby el clasico gdzie w przerwie cały czerwony do szatni schodził. Świat zasługuje na jego najlepsza wersję, a ona jest możliwa tylko tutaj. Emocje, adrenalina, zaangażowanie to wszystko wróci jak Leo poczuje ze wrócił do domu i tu wszyscy go kochają! VeB!!!
0
@Gavinho też mi aż szkoda pogody, ale kac morderca nie ma serca.
0
@Uukasz_93 zgadza się, natomiast łatwo to mówić trenerowi który ma najlepszych graczy na świecie w swoim zespole i większość usposobiona jest ofensywnie i posiada świetna technikę. Słabsze kluby kombinują taktycznie, żeby wyrwać jakieś punkty znaotowac wyniki co przeklada się na cenna dla nich kasę.
0
Czarnobyl, elektrownia, wojna. Zagrożenie i płyn lugola mit czy kit?
Co sądzicie? Czytałem parę dni temu jakiś artykuł że nie ma już od wielu lat żadnego zagrożenia w związku z Czarnobylem, ale czy aby na penwo?
0
@Hanok od godziny 20 do 1 w nocy polowałem. Przez dwie godziny co chwilę wyrzucało ale w końcu się udało
0
@TheNekro94 ok teraz dostałem wszystko ok :)
0
Dostaliście potwierdzenia zakupu biletów na repke? U mnie płatność w nocy pobrana, miejsca wybrane niby wszystko przeszło a na mailu nic z PZPN.
10
Same wrrzutki są ok, ale nic bardziej nie irytuje jak niecelne wrrzutki. De Jong nie dostał ani jednej piłki w 15min. Wszystko albo w ręce Peni albo zbyt płasko i w obrońcę. Wrrzutki FATALNE
0
Na 100 wrzutek 101 w ręce bramkarza
0
Brawo w końcu za próbę strzału de Jonga. Potrzebujemy więcej tego.
BTW. Alba póki co najlepszy u nas, świetna forma ostatnio
1
Garcia dobrze rozgrywa tak? ;>
0
@KrychaFCB wczoraj i kilka tygodni na tle najlepszego zespołu Laliga próbkę swoich możliwości już pokazał ;)
2
@kaamil1910 widzę pewna analogię. Messi marnuje karnego z PSG co praktycznie pozbawia nas szans na awans i to samo w dwumeczu tutaj, w 1 meczu też zmarnował karnego. Nie jest to jego stały fragment i nie powinien go wykonywać, są lepsi w tym aspekcir w każdej drużynie.
0
Ogólnie dobry mecz, zupelnie inne oblicze Realu niż w 1 meczu. Do przerwy myślałem, że wszystko pod kontrolą, ale jak już Donnaruma popełnił błąd to Real poczuł krew i czułem że wygrają to. Dzisiaj różnica jak to zazwyczaj w piłce to różnica błędów w obronie, a nie dyspozycji formacji ofensywnych. 3 bramki Realu po 3 błędach obrony (1-donnaruma, 2-hakimk złamał linie spalonego jak amator, stal jak kolek kilka sekund a doskonale widział cała formacje linie obrony kolegów i wysuniętego Benzeme, 3 - Marquinhos niepotrzebne chaotyczne wybicie prosto na wbiegającego Benzeme). Przy czym bramki PSG prawidłowo anulowane, obrona Realu zagrała bezbłędnie. Cała linia lapala graczy na spalonych i co tu dużo mówić, to są te detale.
1
@Bykunn dokładnie. Teraz ceny dźwigali z dnia na dzień jak baryłka szla do góry, zapasow nie było w ogóle. Teraz też na stacjach często plakietki ze brakuje tego lub tego więc zapasow nie ma. Także ciekaw jestem czy tak szybko będą obniżać też a jak nie to jakie tłumaczenie będzie
0
@patry295 tak widziałem też cenę hurtowa zgadza się. Pytanie w takim razie to co hurciarze nie będą się spieszyć z obniżka cen skoro baryłka tak mocno leci w dół? Zobaczymy co jutro będzie ;)
0
@Tasde jak nie wszystkich 3 :)
1
@Tasde już to kilka razy słyszałem gdy zdobywali 3x LM z rzędu :D w każdym sezonie jak nie gówno gra to pakt z diabłem, albo walki :D
0
@Kitek1640 koniec roboty zaraz, po robocie silka, zakupy, stacja, kilka spraw na mieście i do domu na mecz.
6
Przejmujecie się czy kibicować PSG czy Realowi, a zajebista wiadomość jest taka, że jedna z tych drużyn już dzisiaj odpada z LM:)
1
@bartekvisca gdzie to wyczytałeś takie prognozy pogody w horoskopie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@puyol_presidend5 niedokonca. Jeśli ktoś taki jak np Haaland czy Mbappe są najlepsi na świecie to mogą żądać dużo wyższej wypłaty, ale to nie oznacza że inny piłkarz z miejsca ma zarabiać kilkukrotnie więcej i porównywalnie do tego najlepszego. Jeśli by tak było to pracodawca może pokazać ok tam są drzwi i szukaj jelenia który zaplaci Ci te wspomniane przez Ciebie 15mln. Drabinka plac była u nas zrujnowana, ale nie przez to że Messi miał najwyższa place w klubie, a przez to że inne wynalazki dostawały nierównomierne wypłaty do swoich umiejętności. Trzeba było powiedzieć im NIE, a nie podnosić każdemu kto tylko chciał.
1
To jak już i tak Salzburg bez szans to jazda Lewy po rekord bramek w LM :D