Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Sporo wpisów o wzrost cen kredytów, gazu, paliw, jedzenia, materiałów budowlanych i tak można by wymieniać. Najlepsze jest to, że większość ludzi (nie mówię o tutejszych użytkownikach, a ogółem ludzi w kraju) i tak nie da sobie wmówić że doprowadziła do tego polityka PiSu tylko to co im PiS wmowi w tej jednej wielkiej propagandzie. Wcześniej covid, teraz wojna. Wszystko pisowi spada jak gwiazdka z nieba i mogą dalej prowadzić swoją politykę :) inne kraje też dotyka covid czy wojna tam już takich drastycznych wzrostów nigdzie nie ma, ciekawe.. :) o tym przeciętny wyborca pisior już nie pomyśli.
0
@panczo niby tak, chociaż na kilka moich noclegów w różnych miastach zazwyczaj trafiałem dobrze i mam mile wspomnienia :D raz było tak że gość chrapal jak traktor i cały pokój spać nie mógł więc można zabrać stopery na wszelki wypadek :D
Wracając jeszcze do Barcelony, ludzie w hostelach oblusga znaczy zazwyczaj też są mili i w razie problemów może coś by wymyślili zmienili pokój czy coś. Pamiętam jak byłem to laska z recepcji chodziła po korytarzu z rana i tańczyła śpiewając despacito które aktualnie było hitem, też fajny obrazek na dzień dobry. Dużo pozytywnej energii ludzie mają w takich miejscach i uważam że warto też tego doświadczać jak tylko ma się taka mozliwosc:)
0
@KapiFCB byłem, polecam. Byłem w pokoju damsko męskim. Ja, dwóch moich kumpli i 5 lasek, dwa łóżka były wolne. 2 argentynki, z czego jedna to było złoto 9/10, Malina się nazywała coś pięknego :D dodam że nie krępowała się dziewczyna żeby korzystać w jednym czasie z łazienki, np pytała czy może wejść pod prysznic jak myłem zęby lub przebierała się topless zaraz przy moim łóżku. Nie powiem musiałem trzymać bydlaka na wodzy, bo widoki były przednie, a widziałem wszystko łącznie z pierozkiem :D uprzedzając pytania, niestety nic więcej nie wyszło ^^
0
@priest9999 wykończenie Benzemy zrobiło robotę. Inaczej tak jak mówisz mogło być 1.1 lub 2.2 i też by było ok nikt by zdziwiony nie byl. Chelsea fatalnie w obronie w 1 połowie zagrała.
1
@bartekvisca poza liga mistrzów
0
@TheNekro94 dlatego ja dalej podtrzymuje, że ważne jest wyjść z grupy mimo słabej formy (rok temu real rzutem na taśmę z Interem), w tym roku też problemy mieli, mniejsze ale jednak. Nam zabrakło wcisnąć jedna bramkę Benfice gdzie dominowaliśmy i kto wie, być może teraz bylibyśmy też już jedna noga w półfinale i faworytem do wygrania rozgrywek. Dużo zależy od formy dnia, trochę szczęścia. Real zagral wczoraj lepiej, ale wynik mógł być różny.
1
@ricardo0705 mundial akurat jest już po rozdaniu balona, więc nie będzie mieć nic do rzeczy. Jedynie LM i indywidualne osiągnięcia. Benzema statystykami już top3 sobie moim zdaniem zapewnił. Zobaczymy kto wygra LM
0
@Piotr,1985 dzisiaj dobrze grają
11
@Kurkmen No dobrze, ale co ma wynikać z tego wpisu? Czy jesteśmy świadomi że trzeba pomoc? Tak. Czy jesteśmy świadomi że wydamy na to sporo pieniędzy? Tak. Czy jesteśmy świadomi że odbije się to na cenach i naszych kieszeniach? Tak. To już któryś taki wpis i nie bardzo wiem co ma na celu?
0
@AmigoBlancos ja obstawiam, że Real może wyjść zwycięsko. Chelsea aktualnie nie prezentuje jakiejś wybornej formy, plus sporo problemów w klubie. Jak dzisiaj wygrają dwoma bramkami to będę mocno zaskoczony. Bardziej skłaniam się w stronę remisu.
0
Jak to dokładnie fedek powiedział z tym guczi sruczi?xd
5
@Songo91 osobiście uważam Hiszpanie za mocniejszy zespół niż Niemcy.
0
@Patrykl145 nie żartuj. Jak dla mnie idealna opcja na rezerwowego. Śmieszne pieniądze, a wnosi do zespołu na prawdę dużo alternatyw. Bez dyskusji powinien zostać niezależnie od sytuacji Dembele w dalszym ciąg w roli ważnego zawodnika do rotacji.
0
@Ghotti jak zawsze do wylosowania, można się bodajże już zapisywać. Natomiast cena biletu to kropla w morzu wydatków jakie będzie trzeba ponieść by zobaczyć mecz na żywo.
1
@AnnaMarianna wszystko zależy od drugiej osoby oraz aktualnej sytuacji zyciowej. Miewałem takie dziewczyny z którymi pisałem cały dzień, takie z którymi gadalem godzinami dziennie przez telefon, ale i takie z którymi mniej lub rzadziej się kontaktowałem. To zależało od czasu jak byłem na studiach i miałem sporo wolnego to mogłem lecieć z tematem, ale jak się ma więcej obowiązków życiowych i pracę to nie zawsze jest czas i ochota do nadawania 24/7 co nie znaczy żeby podchodzić inaczej czy gorzej do relacji.
1
@Hubsao super, że taki wynik.
0
@Cwaniak4 ludzie sami sobie gotują taki los. Zatrważające jest to ile ludzi ma wyprane mózgi przez PiS lub ilu w tym kraju jest bezmózgów. Jak PiS wygra kolejne wybory to nie będzie już nadziei na jakąkolwiek poprawę za naszego życia.
0
@The_Man morawiecki mówił o 6 kwietnia benzyna po 4,5 :D
3
@VanBest 2023. Generalnie najważniejsze kontrakty to Gabi, Araujo, Dembele. Z resztą kluczowych graczy jest spokój na 2-3 lata, więc oby tylko ich przedłużyć i można grać dalej.
7
@masq Alves? Nie żartuj :p najsłabszy u nas, nie nadazal, ślizgał się i przewracał o własne nogi. Kilka razy Araujo naprawiał jego błędy, Urugwajczyk gral za 2 i pokrywał obie pozycje w obronie.
0
Ładnie ferran znowu doszedł do sytuacji ;>>
0
Kung fu Busi znowu po autach z dobrej pozycji xd
0
O Ty mierdo sędziowska gdzie teraz żółtko???
9
Araujo. potwór!
0
Kurde szkoda znowu ciut za wysoka wrzutka od dembele, powinien był to lepiej dograć nikogo nie było przy Ferranie..
0
@AnnaMarianna nie ma co komu wchodzić na siłę do 4 liter, jeśli czujesz że on się nie odzywa po raz pierwszy bo mu nie zależy to pewnie tak jest. Natomiast nie licz na to że on się zawsze będzie pierwszy odzywać, odzywaj się sama z siebie też, żeby to wychodziło naturalnie, a nie jakieś sztuczne blokady i gierki, że ja się pierwsza nie odezwę bo jestem kobietą. To jest słabe. Facet powinien dużo rzeczy robić pierwszy, ale nie przesadzajmy, to tylko rozmowa i obie strony muszą być zaangażowane. Nie blokuj się na siłe.
1
@AnnaMarianna nie zwracam uwagi, nawet zazwyczaj do mnie pierwsze zagadywały, ale szczerze to nie ma to znaczenia. Ostateczni liczy się efekt i nawiązanie relacji, a jakby obie strony myślały tylko czy napisać czy nie to nigdy nic by nie wyszło z niczego. Czysta statystyka.
2
@MrPGG zgadzam się z Xavim, swój chlop :D
4
Szczerze powiedziawszy to obecnie bardziej liczę na przedłużenie kontraktów Araujo, Gaviego i Dembele niż jakieś nowe transfery. Fajnie jeszcze jakby udało się ogarnąć Traore. Myślę, że on zaakceptowałby już u nas rolę zmiennika nawet na lata, a to tez jest nieocenione.
0
@Isso89 cholera wie, tam miasta są jeszcze w budowie to sobie pomysl jaka abstrakcja. Lusajli to miasto gdzie będzie największy stadion, a podobno mieszka tam około 1300 osób. Widziałem jakieś memy co latają po necie ze ceny noclegów na bookingu po 19000pln noc dają :p