7

@Kitek1640 zamiast odwracać wzrok lepiej pokazać więcej pewności siebie. Pół żartem można coś jej powiedzieć żeby zrozumiała, że się wtrąca. Można skupić na sobie uwagę, grać śmieszka albo kozaka. Lepsze to niż stać jak widły w gnoju, inaczej sam sobie pozwalasz na takie zachowanie a nie powinieneś.

1

Jestem trochę odcięty od informacji, ktoś może w skrócie powiedzieć o co chodzi z lotniskeim w Warszawie i zagrożonymi lotami? :p

5

To są kuzwa jaja, nawet bramkarza nie ma w bramce i ta pilka nie wpadnie..

0

Fatalna skuteczność w ostatnich kilku meczach. Po kilkanaście sytuacji bramkowych i nic nie potrafią włożyć i to w dogodnych sytuacjach dramat

0

Zolta kartka dla Luuka, ale umówmy się obrońcy czasami też są odklejeni. Napastnik składa się od kilku sekund do przewrotki a ten głowa leci na nogę...

35

Ter Stegen źle ustawiony. Puścić taką szm**e po krótkim to na prawdę nie przystoi bramkarzowi w topowym klubie.

0

@Mati90fcb kupiłem xblitz g650 jestem zadowolony

1

@KmN ja kupowałem w Agacie ale do prywatnego. Podobno na giełdach mają bardzo fajne i tanie. Moja rodzinka była na lokalnej giełdzie i kupiła dużo większą rogówkę od mojej, dobrze wykończona, a zaplacili 2 razy mniej. Do tego jest możliwość negocjacji jeszcze i wykończenia "pod wymiar" mogą zawsze gdzieś coś doszyc, przeszyć zabezpieczyć. Poszukaj gdzie w Twojej okolicy jest jakaś giełda lokalna i sprwsdz tam.

1

@PatrychoO jedyne 35000 zostawiają dla siebie, bo co tam kibice ważne żeby każdy z nich wraz ze swoimi znajomymi czy kontrahentami biznesowymi w ramach łapówki otrzymali takie wejściówki. Tak się robi kasę, kontakty i biznes.

0

@michal26 no tu korzystne zdjęcie, większość jest znacznie gorsza, a na ppzowanych zdj zazwyczaj wychodzi się dużo leoiej:)

1

@michal26 gusta i gusciki :) może wygooglowalem kogoś innego, bo meczu nie oglądałem. Natomiast jeśli to ta sama co na pierwszych fotkach w Google to ekhm.. :)

2

@czosnekfcb No takie mocne 3/10 powiedziałbym

0

@tbas zgadza się, ale za ustawienie w polu karnym i wyjście do pilki odpowiada równiez napastnik. Wszedł Luuk i nagle doskoczył do kilku piłek, wcześniej nie było komu.

1

Śmieszki z Manu, LFC leci srogo z nimi. Ciekawe że niektóre zespoły jak LFC potrafią sobie stworzyć 2 lub 3 okazję i od razu bramki seryjnie ładują. My wczoraj z Cadiz 18 okazji bramkowych i nic :p

0

@blodziakk przecież nie samym mentalem się wygrywa. U nas mental był, chłopaki jak z Eintrachtem walczyli ostatnie 20min i nie ustepywali na krok. Brakło skuteczności, umiejętności i dokładności. Nie mentalu.

3

Wyobrażacie sobie co by się tu działo gdyby Real przegrał z tą sevilla, a my dzisiaj w plecy u siebie od cadiz?xdd

1

@VamosRakieta on się nie nadaje do tarcia chrzanu, poszukaj kogoś innego :p

9

@AmigoBlancos Leo gra zupełnie inaczej w PSG. Gra w 2 lini jako pomocnik. Rozgrywa asystuje, oddaje też strzały. Kilkanaście razy obił już aluminium, więc teoretycznie był za każdym razem na styku zdobycia gola. Równie dobrze mógłby mieć te 15 bramek, ale za każdy razem brakło mu kilku centymetrów. Przeglądnij jego statystyki, ile ma wypracowanych okazji bramkowych. Powinien mieć asyst już grubo ponad 20, ale jego koledzy marnują setki seryjnie. Whatever. W każdym razie tak, jestem w stanie przyznać że zdobywa mniej goli, jego rola tam jest inna. Całe PSG zawodzi, jedynie mbappe gra świetnie, a sam Leo ma już swoje lata i zarówno od niego jak i od CR nie powinniśmy wymaga już strzelania po 30 plus bramek co sezon.

0

@MarFan harnas. Swojego czasu czyli na studiach trochę ich wypilem, a tatra jakoś mi nie podchodziła. Chociaż po czasie spróbowałem wypić go raz jeszcze i nie dałem rady :D teraz mało jakie piwo mi smakuje. Musi być dobre.

1

@Roobo oglądałem Leao dwa razy na żywo. Niczym szczególnym się nie wyróżniał.

0

@draxidox dobrze, tylko Ty teraz patrzysz przez pryzmat swojego widzimisie, a ja mówię że dla znacznej większości to może być jedyna pora by w ogóle móc oglądnąć mecz swojej ulubionej drużyny.

4

@draxidox ale o co to biadolenie? Potrzebujesz mieć 36h wolnego po meczu zanim do pracy pójdziesz wtf? Godzina 21 w niedzielę to najlepsze co może być dla wszystkich. Każdy jeden ma wolne, każdy jest po obowiązkach dziennych. Jak ktoś ma dzieciaki to ma je już uspane, jak ktoś był na wyjeździe to już wrócił, jak ktoś spędzał czas z rodziną to również już wieczór przed pracą ma wolny. O co te narzekania? Nie ma nic lepszego niż mecz o 21 dzień przed tygodniem pracy.

3

@Jestjakjest tak jest, też go uwielbiam. Wiadomo, że już nie nadaje się na większość meczów, ale to że wrócił nam pomóc za psie pieniądze i to co robi w około szatni, jaki dodaje team spirit to po prostu widać na każdym kroku. Zależy mu bo Barca jest w jego serduchu i on od środka pomaga jak tylko może, coś pięknego.

2

@Michu94 nie przypadek, po prostu szczęście im nie sprzyjało, a my ich dominowaliśmy i nam akcje fajnie wychodziły. Przypadkiem to oni przeciskają się teraz przez LM, ale oczywiście wielu twierdzi inaczej:)

0

Jeszcze odnośnie tych biletów. Słuchałem teraz na kanale sportowym Orłowskiego, co by się zgadzało ze statystykami jakie tu wcześniej były przedstawiane, że poza karnetami tak czy siak to klub zdecydował ze wrzuca do ogólnej sprzedaży dla kibiców eintrachtu żeby zarobić kasę. Także oczywisice Lapcio teraz mówi że się przyjrzy temu, że będzie śledztwo i konsekwencje, natomiast to poniekąd też zagrywka PRowa, bo de facto ktoś w klubie zdecydował ze ok kibiców Barcy bilety wykupiło tylko ponad 30tys fanów (łącznie z karnetami socios), więc podbijamy ceny i wrzucamy sprzedawać je Eintrachtowi żeby zarobić. Czy to miało znaczeni, no skoro przegraliśmy i się o tym mówi to może tak, ale z drugiej strony czy przy pustych trybunach byśmy wygrali? Nie wiem. Prawda taka, że w Barcelonie ludzie olali przychodzenie na ligę Europy równo.

0

@aro1 od wczoraj takich postów już było kilkadziesiąt. Skończcie już katować wszystkich tym obrazkiem. Mówmy piszmy o tym, ale zdjęć i filmów już wystarczy.

0

@lucca87 tak, prawda. Wczoraj piłkarze eintracht przez pełne 90min nie przestawali agresywnie presowac nas nawet przez minute. Doskok, doskok i jeszcze raz doskok co uniemożliwiało nam grę z kolei gdy oni byli przy piłce mieli mnóstwo czasu bo z naszej strony presingu ostrego nie było. Wydaje mi się że to kwestia przygotowania fizycznego, w Niemczech jest na innym poziomoe i piłkarze mówią o tym w wywiadach. To był klucz wczoraj, a dokładając do tego to co wcześniej napisaliśmy to kończy się tak że wygrywa zespół słabiej notowany.

2

@BarcaInfo wahadłowi i środkowy obrońca z prawdziwego zdarzenia potrzebni na wczoraj. Wczoraj właśnie ich brakło. Błędy w obronie piłkarzy którzy nie powinni u nas grać. Reszta to wszystko to co mówisz. Na szczęście jest czas na poprawę i wszystko zmierza w dobrym kierunku.

0

@kamiVeB dokladnie:) wystarczy spojrzeć jak grało Atleti na tle City w 1 meczu przy kibicach obywateli, a jak w 2 przy takiej oprawie i dopingu. Niestety we wczorajszym meczu nie czepiając się już pracy sędziego które swoje 5 groszy dolozyl to eintracht grał w 12, a my 11. Powinno być na odwrót. Mam nadzieję że Laporta coś z tym zrobi.

0

@Tomason faktycznie, ale zdziwko robią 1.3 :D ciekawe jak ten silnik się sprawdza. Zazwyczaj taki mały silnik w takiej budzie to tragedia, bo miałem okazję służbowymi jeździć jakimiś skodami fordami sedanami czy combikami 1.2 czy 1.4 i to dramat był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?