Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 wcale nie duży minus. Uważam, że on zrobił co mógł, szybkie zmiany reagował, zmieniał w trakcie meczu ustawienie i taktykę. Nie jego wina, że marnowaliśmy setki wbrew temu co piszesz, nie jego wina że miał tylko kilku rezerwowych zawodnikow i musiał szyc w obronie, a ta obrona dostawała wylewów. Również wbrew temu co piszesz to owszem Trap wyciągał piłki jakich Ter Stegen nie wyciągał. Druga bramka frankfurtu to bardzo podobny strzał do ferrana z początku 1 meczu. Mieliśmy okazji, braklo skuteczności i wykończenia naszym, a obrona sama prezentowała bramki przeciwnikom.
0
@Tomason z pewnością :D wiesz jaki to model dokładnie?
0
@tbas dokładnie, bardzo dobrze rozpisane i zgadzam się w 100%. Reasumujac to wszystko to po prostu szczęśnie nam nie sprzyjało.
0
@LS jak to coś się zaczęło. Kolejny mecz z kontuzjami kluczowych zawodników. Nie ma Pique i musimy latać dziury Minguezami i Lengletami którzy nic nie grają od dawna.
1
@VALERON Pique dobrze powiedział, ale nie przewidział tego że wypadnie z gry i nasza obrona posypie się jak domek z kart. Jestem pewien że z nim w składzie wygralibyśmy dwumecz z Frankfurtem.
0
@Messibestplayerintheworld szanuje za samochód, taki Mietek to jest TOP of the TOP. Marzenie.
0
@Marcin91fcb to wcale nie boli, należy im pogratulować za dobrą grę. To czy ktoś zasłużył czy nie to nie ma znaczenia. Real w żadnym z dwumeczów nie zasłużył, aby grać dalej w LM, ale o tym nikt nie będzie pamiętać liczy się efekt końcowy, a prawda taka ze mieliśmy sporo okazji i powinniśmy przejść dalej. Niestety nasza obrona do cyrku się nadaje. Pomijając Araujo i Jordiego Albe to nie mieliśmy wczoraj ani jednego obrońcy który jest w stanie rywalizować na poziomie ligi Europy.
2
Tak na prawdę nie było wczoraj najgorzej. Zespół jest dalej w budowie, Xavi daje dalej dużo pozytywnej energii i nadziei. Potrzeba oczywiście dalej trochę zmian, ale to jeszcze przez sytuację finansowa klubu trochę potrwa. Wczoraj zabrakło z kolei nam trochę szczęścia i skuteczności. Gdybyśmy strzelili jakąkolwiek z setek wcześniejszych to byśmy to wyciągnęli i nastroje byłyby z goła inne. Wtedy pialibysmy z zachwytu jaka remontada. Niestety formacja obronna znowu zawiodła. Zbyt mało graczy mamy w obwodzie gdy dwóch podstawowych obrońców ma kontuzje to Mingueza czy Lenglet na ratunek nam nie przyjdą. Trudno, najważniejsze jest top4 w lidze, a to prawdopodobnie będziemy mieli.
1
@Xxxbarca4ever jasne, tym bardziej można spodziewać się słabszego meczu w momencie gdy z kadry łącznej bodajże ponad 30 piłkarzy do gry nadaje się może zaledwie 13? Jeśli połowa naszej formacji obronnej to gracze pokroju Mingueza, Lenglet, Umtiti czy nawet Garcia plus dodać do tego niezarejestrowanego Alvesa i kontuzje Pique czy Desta to trzeba się liczyć że kilka bramek w jednym meczu możemy przyjąć, bo po prostu nie ma na ten moment normalnych obrońców na których można polegać.
3
@kaamil1910 nie jest to topowy skrzydłowy, ale czemu wieszac po nim psy po wczorajszym meczu? Wchodzi w końcówce i zawsze tak da trochę szybkosci i mimo wszystko kilka wrzutek zrobi. Mając po drugiej stronie Dembele to już na prawdę niezła opcja do przyduszenia rywala i granie na wrrzutki. Wczoraj taka taktyka zaowocowała dwiema bramkami w doliczonym czasie gry.
0
@Comfortable_ fakt oboje zagrali kiepsko, ale co takiego zrobił Ferran że sobie radził? Nawet jak wyszła mu jedna akcje gdzie wymanewrował dwóch rywali tak spartolil ostatnie podanie. Zamiast nawinąć ostatniego obrońcę który sunął na wślizgu do lini końcowej tak ten na pale uderzył w niego, a sytuacja była bramkowa szkoda.
1
@lukasik17 zgadza się niestety nie ta klasa napastnika. Taki Benzema czy Lewy to by z zamkniętymi oczami to strzelali i występy na takie drużyny jak Frankfurt kończyliby pewnie z hat-trickiem. Nic No mamy piłkarzy jakich mamy, z dnia na dzień z kryzysu nie wyjdziemy. Auba dał już nam sporo radości w tym sezonie, ale to nie jest ścisły top. Podobnie obrona, Mingueza, Lenglet, Umtiti czy nawet Garcia to nie są gracze na podstawowy skład, a takimi obrońcami zmuszeni jesteśmy grać gdy wystarczy jak tylko weteran Pique który też powinien być de facto odsuwany od składu to łapie kontuzje i wszystko sypie się jak domek z kart.
9
@Comfortable_ to był hit. Uważam, że ta sytuacja mogłaby nam dać dogrywke lub awans. Szybka bramka na 1.2 i do odrobienia tylko jeden gol. To uskrzydliloby chłopaków którzy w drugiej połowie już wyglądali lepiej, no ale cóż. Kryminał czegoś takiego nie trafić i jak widać brakuje nam napastnika z topu.
1
@JohnnyBarca do Lengleta mu jeszcze daleko, ale widzę że chłopak się nie poddaje i stara się mocno żeby go dogonic:)
0
@Asthylath cytując klasyka, ale to Ty dzwonisz. O co Ci chodzi z tym wpisaem kto się ma ogarnąć i dlaczego? Przewinąłem ostatnie 50 komentarzy w dół i nie ma żadnego w stylu "zaorać ten klub", Ty sam nakręcasz takie myślenie czyli chyba głodnemu chleb na myśli? Większość komentarzy negatywnych dotyczy sytuacji z biletami i słusznie! Kilka kontuzje o Pedrim, kilka o tym że Xavi mimo wszystko dobrze wykonuje swoją robotę i kilka zwykła wymiana zdań na temat meczu czy analiza jego fragmentów więc o co kaman? Z czym się mamy ogarnąć? Czy uczucie złości, niedosytu po zaciętym meczu nie może nam towarzyszyć? To normalne reakcje kibica.
0
@VegetaPolska tak ale to też bym skomentował dosadnie, że daliby sobie spokój z taką pesudo marką to może samo viaplay zaczęłoby coś działać. Druga sprawa nie wiem czy KS nie ograniczył mocno współpracy z nimi odkąd mają canal plus.
1
@VbamboeB z przodu zawsze coś wcisniemy nawet jak nie idzie, dzisiaj sporo też pecha np setka Auby, ale jeśli będziemy prezentować karne co mecz i dostawać gonga co 20min to jak mamy się z tego podnieść? Bramkę możemy stracić, ale 3 lub 4? Nie da się zbyt często obracać kilku goli w 45min
5
Czuje złość, bo nawet przy wyniku 0.2 czy 0.3 wierzyłem, że mamy szansę odrobić to i było na prawdę blisko. Szkoda, ale jeśli my nie zaczniemy wykorzystywać setek pokroju sytuacja Auby to wiele się nie zmieni. Potrzebowaliśmy przynajmniej jednej bramki do tej 80min, a pech chciał że Busi wychylił noge na spalonego, arbiter nawet nie sprawdził ręki na Var i parę innych. Jeden gol strzelony wcześniej dałby nam równie wcześniej skrzydła, no ale cóż można było się tego spodziewać przy kontuzji Pique i Desta że nasza obrona sprezentować może kilka bramek rywalom. Ciężko się pogodzić z tą porażka, ale frankfurt zasłużył.
2
Niestety, ale w dalszym ciągu brakuje nam również ławki rezerwowych. Wypada przez kontuzje dwóch obrońców podstawowego składu i jest kaplica, bo darmozjady pokroju Umtitiego i Lengleta są w kadrze 1 zespołu, a tacy to się nawet do zbierania czereśni nie nadają. W konsekwencji wychodzimy rezerwowym Garcia i głębokim rezerwowym Mingueza który raz ze nie grał od wielu tygodni to dwa nawet nie powinien w kadrze 1 zespołu być tak na dobrą sprawę.
0
@totalcrack a co to dla Niemca który specjalnie za swoim ukochanym klubem leci dać nawet 500 euro za bilet. Na tak ważny mecz dla nich? Tyle co nic, bo pewnie pracował na taką sumę całe 2 lub 3 dni w robocie. Pewnie sam byś poświęcił dwie swoje dniówki na takie meczyho ;)
6
Z tymi biletami to pośmiewisko na cały świat. O porażce w pucharach świat zapomni, zapisze się w metryczce jako wynik i już, ale takie obrazki w opinii publicznej pozostaną na długo.
0
@gryfiT. Pośmiewisko na cały świat.
4
Szkoda ze sie nie dodzwoniłem do kanału sportowego, chciałem na wizji zaapelować o odcinek dziennikarskiego zera od Krzyśka poświęcony złodziejom z Viaplay, którzy zdzierają z klientów ogromne pieniądze, a transmisja jest lepsza na malezyjskich streamach niż u nich! Co chwila przycinki, zmiana jakości lub całkowite wywalanie transmisji. 5min meczu człowiek w spokoju normalnie oglądnąć nie może. Żenada i rozbój w biały dzień.
4
@lucca87 uwielbiam te argumenty niesamowite są. Tak samo wielki Bayern mistrz tej samej ligi z której jest frankfurt dostał dwumecz od Villarrealu (tak to zespół z naszej ligi), który aktualnie jest poza top6!!
A wiesz między innymi dlaczego? Bo te zespoły gryzą murawę, walczą w każdej jednej sekundzie meczu, bo mają wszystko do stracenia, a ich jedyna przepustka na grę w pucharach w kolejnym sezonie jest wygrać teraz ostatnie kilka meczów w LE lub LM.
1
@MesQueUnClub96 nie, west ham wyjaśni frankfurt. Nie dadzą im tyle luzu ile Barca dała, a frankfurt wcale super nie broni.
2
@VamosRakieta zgadzam się, nie ujmuje Eintrachtowi, ale nasza skuteczność to żenada i nie było tak że nic nie graliśmy. Setka Auby nie trafia na pustaka z drugiego metra, a była jeszcze jedna podobna sytuacja, więc jak my takiego czegoś nie strzelamy to sorry. Druga sprawa że akcji było więcej w 1 połowie główka nie trafiona w światło bramki i kilka wjazdów w pole karne tylko następnie niedokładne dogrania w dogodnych sytuacjach.
0
@AmigoBlancos na camp Nou może i magia też by uniosla, ale socios dorobkowicze posprzedawali swoje bilet kibicom frankfurtu którzy z racji takiego wydarzenia szturmowali Barcelone dzisiaj w dziesiątkach tysięcy :)
0
@parpe fakty są niestety nieubłagane. Grał Pique to seria meczów bez karnych dla rywala, czyste konta z silnymi rywalami i pewna gra. Wszedł Eric i Lenglet nagle 4 karne w 2 meczach plus tracone bramki na zawołanie. Dramat.
0
@Rewolucja123 tak, dodać warto fakt że frankfurt się czuł jakby grał u siebie. Doping całego camp Nou. Coś powinni zrobić z socios dorobkowiczami
1
@AmigoBlancos faktycznie podobieństwo było w tych 2 meczach, natomiast jak to się mówi szczęście sprzyja lepszym. Na czym to polegało? Bycie lepszym czyli jedno genialne podanie modrica daje bramkę, jedno dostawienie głowy Benzemy z trudnej sytuacji również daje bramkę. Co słychać w tym czasie u Barcy? Auba lub Luuk nie trafiają w kluczowym momencie z 2m na pustaka.