Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Solmyr wyzywać od debili kogoś kto napisał komentarz zreszta trafny i prawdziwy "tu jest Polska" to już sam nie wiem kto jest tym rzeczonym debilem..
4
@PatrychoO ogólnie to zaznaczę, że jestem za tym żeby pomagać, ale poniekąd zaczynam rozumieć niektórych którzy mają inne zdanie tak jak osoby pod tym postem. Co złego napisali? Żenada, żeby się ich wstydzić? Szanowny Pan Łukasz Bok wyśmiewa komentarze pod postem łączy nas piłkę, ale niech mi ktoś powie, wytłumaczy gdzie jest granicą pomocy dla Ukrainy? Czy puszczanie w kinach filmów po ukraińsku, czy początek emitowania seriali ukraińskich to dalej jest pomoc? Jaka to pomoc? Do czego to prowadzi? Czy przypadkiem aby na pewno nie obudzimy się za 5-10 lat nie w Polsce, ale w polskoukrainskim państwie gdzie połowa narodu będzie mówić w innym języku, a idąc do sklepu na zakupy będzie trzeba potrafić czytać lub mówić w obcym języku we własnym kraju?
0
@okiemtypera_lucaxx95 było 2.2 na gola brazyli? Eee
1
@Viajero ale co to za wyjaśnienie w ogóle? Liczysz na to, że Alves będzie grać u nas jeszcze 3 lata, a my w tym czasie co roku potrójną potrójna korona czy sextet? Messi ma 6 trofeów straty i z PSG nie nadrobi tego w 1 rok, a Alves u nas dłużej nie pogra.
14
Coś pięknego, że człowiekowi się znowu ciepło na sercu robi i z uśmiechem na twarzy kładzie się spać. Zapomniałem już chyba jakie to uczucie, dawno po meczu piłkarskim tak nie miałem, a dzisiaj widząc argentyne i cieszącego się Leo poczułem radość. W takich momentach zdaje sobie sprawę, że jest pewnego rodzaju pustka w Barcelonie po odejściu Messiego.
1
@PatrychoO ekstra! Ciekawe kiedy wypuszcza do sprzedazy:)
1
@PatrychoO Wow ta wygląda kozacko. Taka klasyka. To już oficjalka na mundial w tym roku takie mieć będą czy to tylko koncept jakiś?
0
Poratuje ktoś skrótem?
2
Podobają Wam się aktualne koszulki argentyny? Jeśli nie to z którego sezonu najładniejsza? Zawsze chciałem mieć jedna, ale jakoś zawsze kupowałem z Barcy, ale skoro Leo już u nas nie gra to może bym go kupił na argentynie. Pomóżcie która wybrać :)
0
Jest już jakiś skrót argentyny?
4
@FC1899Barca głupota totalna. Oddać tak cenne ziemi ruskim? Cały świat sobie strzeliłby w kolano takim posunięciem. Łatwo mówić gdy kompletnie nie ma się o czymś pojęcia, ale proponuję zorientować się jakie zasoby mają te ziemi i dlaczego Putinowi tak bardzo na nich zależy.
0
@kamilop może nie budować, bo on ma już 30 lat, ale za dobre pieniądze warto na kilka sezonów byłoby wziąć takiego grajka.
0
@FC1899Barca w Turcji inflacja około 70%, jeszcze chwilę PiS porządzi i u nas odsetek samobójstw również znacznie wzrośnie, być może i takie obrazki będziemy widywać.
2
@AdamaTraore Kraków, Wrocław. Dwa najlepsze i najpiękniejsze miasta w Polsce.
0
@patrykzmc2000 co by nie mowic biorąc pod uwagę odejście dembele, to taki gnabry w pakiecie z lewym plus nasza ewentualna lekka doplata do de jonga może by to miało sens :p chociaż nie jestem jakimś wielkim fanem gnabriego.
1
@Pawci023x darowałbym sobie to na Twoim miejscu, bo wpadniesz w pułapkę i możesz zostać niewolnikiem tych apek z których zazwyczaj nic nie wynika. Jeśli chcesz kogoś poderwać to proponuję popracować nad samym sobą, w sensie mentalem i podbijać, zagadywać na żywo. Dużoooo lepsza i zdecydowanie bardziej efektywna opcja.
3
Tak teraz myślę, ile razy to się tłumaczy słabszą dyspozycję zawodników, drużyn w LM tym, że zawodnicy już odnieśli sukcesy, mają ten puchar więc gadka ze później im się nie chce i trzeba świeżej krwi, której będzie zależeć na wygranej. Tymczasem zawodnicy Realu mają już po 5x trofeum LM na swoim koncie i nie widać u nich jakoś zmęczenia materiału :) kwestia, motywacji, przygotowania, zaangażowania nad wszystkim jak widać da się pracować.
2
@JordiElNino nic by to nie zmieniło, to musiało się tak skończyć
6
Trzeba też jednak mieć na uwadze, że jak się ma takiego bramkarza który w każdym meczu ratuje i utrzymuje czyste konto to łatwiej też się gra z przodu. Większą wiara, bo wystarczy jedna akcja. Gdy dostaje się 2, 3, 4 lub nawet 8 to jednak ciężko wierzyć że strzeli się więcej :)
14
A tak na poważnie? Kogoś dziwi przebieg tego meczu? Przecież tak wyglądał każdy pojedynek Realu w tej edycji LM :D o co ten płacz? Zawsze fura szczęścia i ratował Courtouis i Benzema :P
0
@Matheo123 zadzwoń sobie do specjalisty. Umów się na wizytę w Twoim domu oraz wyliczenie. My tu z fusów wróżyć nie będziemy. Z pompą jest trochę jak z szyciem na miarę. Składa się na to dużo zmiennych i nie w każdym wypadku pompa się będzie opłacać mimo fotowoltaiki. Dotacje też są różne w zależności od okresu wniosku, programu, regionu. Tutaj wiele się nie dowiesz. Najlepiej jak jakiś specjalista w tej dziedzinie wykona dla Ciebie obliczenia.
1
@VamosGirl dokładnie. Ja myślałem że już mając te 125 odpuści skoro nie mial pojęcia, ale jednak ciemno strzelał. To już było dziwne, a później powtórzył i znowu strzelał. Bardzo dziwne dla mnie biorąc pod uwagę jego zachowanie z wczoraj.
1
Teraz za to beka. Gość się dostał pierwsze banalne pytanie i zaznaczył wg mnie zła odpowiedź, ale dali reklame^^
1
@VamosGirl oglądałem. Podejrzana gra. Wczoraj w pytaniu o 125 gral zachowawczo wziął 50/50 i prawie się wycofał. Dzisiaj strzelał w pytaniu o 250 i trafił. Kolejne o 500tys również nie wiedział i znowu strzelał w ciemno nie trafiając tym razem. Dziwne bardzo
15
@arkasath nic prostszego tylko zostać piłkarzem, którym interesuje się Barca i samemu się przekonać.
0
@PatrychoO i co to już będzie koniec koniec? Pytam bo w ogóle w temacie nie jestem, znaczy się nie sledze sprawy dokładnie
0
@malicinho byłoby miło gdyby karma coś oddala ^^
0
@(L)iBarca zapewne tak właśnie było
0
@HubertMlody też tak pomyślałem, łatwo się mówi tym bardziej pisze tutaj. Łatwo gdy jest się na trzeźwo i taka sytuacja nie ma w danym momencie miejsca. Ale ciekaw jestem jakby się każdy zachował będąc na wyjeździe zagranicznym drinkietym, a przystawiała by się całkiem fajna zgrabna młoda blondynka. Nie jest łatwo odmówić ;)
0
@panczo dzięki, tak dobrze przeanalizowane myślę. Do tego po alko się trochę wylewnym człowiek robi i inaczej wszystko odczuwa. Koniec końców dobrze się skończyło, żałowałbym gdyby było inaczej. Alko nie jest dobrym doradca i trzeba wtedy zachować wzmożoną czujność :)