2

@Janiama osobiście ciągle wierzyłem i cieszę się z jego pozostania. Trzymam jeszcze kciuki głównie za transfer Roberta. No może jeszcze mała przebudowa w obronie by się przydała i możemy ruszać w nowy sezon z pełną parą :D

10

@MrPGG warto by było mimo wszystko

6

@Lionel_Messi10 teraz się wziął do roboty? To jak w związku.. Póki miał to nie doceniał.. Nie zdziwie się jak wyskoczy z formą na boisku również, bo jedno z drugim mocno powiązane, a to często jak z jazda na rowerze. On talent ma i nie zapomniał, na szybkości wielkiej nie bazuje więc kto wie. Życzę mu powodzenia, moja ulubiona 9tka ever!

0

@kiper09 będzie tylko drożej, mocno prawdopodobna cena powyżej 10zl za litr w niedalekiej przyszłości

0

@AnnaMarianna luzik, jakbyś chciała i coś bardziej dopytać to pisz śmiało postaram się zawsze pomoc coś doradzić. Myślę, że mam sporo doświadczeń i w takich tematach odbyłem wiele rozmów już w swoim życiu w tym można powiedzieć, że temat walkowany przez 3 lata z moim przyjacielem i pośrednio z psychologiem. Ogólnie temat zachowań, relacji międzyludzkich interesował mnie zawsze. Mimo, że oczywiście każdy przypadek jest indywidualny i zapewne będzie inny to jakieś wzorce zachowań można zawsze odczytać i nie jest to wcale trudne. Trzeba włożyć też trochę pracy i zacząć od siebie żeby być szczęśliwym, warto poczekać na kogos odpowiedniego, nie ma co przeżywać tego gościa bo chętnych będzie zapewne wielu. Dobrze też czyta się Twoje komentarze i dyskusje jakie tu rozpoczynasz.

0

@Deviler powinno się takich trolli pernamentnie banować @Moderacja

2

@Piorun zgadza się, zdarzają się w takie wilelblady przy autokorekcie z tel, brawo za czujność :)

0

@Kapitan hawk a od lipca powinna być wyższa, a nie niższa bo zmeinila się składka pit z 17 na 12% więc ciut więcej powinieneś mieć na rękę.

3

@AnnaMarianna mógłbym pewnie na ten temat książkę napisać, natomiast musiałbym się rozpisywać :p generalnie to z tego co piszesz Wasze podejście do życia jest nieco inne. Ty nie imprezujesz i chcesz spokojnego związku, on w wieku 30 lat jeśli regularnie imprezuje to lubi to robić. Wyjście do klubu z punktu widzenia faceta to nie jest tylko "fajnie spędzony czas z kumplami" to głównie wizja wyjścia "na laski" chociaż popatrzenia się na nie i wypicia alko. Przyjemnie z kumplami wrzucić parę % i pooglądać dziewczyny, a nóż coś więcej wyjdzie i pojawi się jakiś szybki temacik. Swojego czasu bardzo dużo imprezowałem, ale teraz mam właśnie 30 lat i od jakiś 3 lat już mi przeszło chociaż czasami lubię wyjść ze znajomymi, ale regularnie to już mnie to męczy i wolę poważne podejście do związku. Jeśli facet ma poważne podejście do związku to idzie w to na 100%, bo wie że tylko tak jest w stanie zbudować wymarzony związek, a nie chodzi regularnie do klubu z kumplami. Oczywiście w Twoich oczach może to wyglądać nieco inaczej, ja również mam wrażenie że cieszyłem się większym powodzeniem u kobiet gdy więcej imprezowałem i wydaje mi się że to dlatego, że widziały we mnie duszę towarzystwa i super lubianego pozytywnego gościa, ale na tamten czas dobrego związku stworzyć nie potrafiłem i mimo że trafiałem na swojej drodze super dziewczyny i niektórych nawet bardzo żałuję to nie wychodziło to, bo ważniejsza była impreza i kumple, a ja gluptok nie potrafiłem się poświęcić w związek i pójść w dziewczynę jak w ogień, a to facet w związku musi zrobić żeby się powodziło.

2

@Azacca ja również nie jestem zadowolony z tego że wydajemy na niego 70mln. Byłem zdania ze klauzula 35 i to jest super cena, ale wszystko powyżej 40 to już kiepski deal. W każdym razie skrzydłowych też wielu na rynku nie ma, a może Raphinia nas zaskoczy. Jest nowy zawodnik to zawsze jest jakaś nadzieja, wiara i oczekiwanie na pierwsze występy.

3

@Azacca po to właśnie kupiliśmy dodatkowego skrzydłowego czyli Raphinie. Kogoś byś jeszcze chciał? Więcej skrzydłowych już byśmy raczej w składzie nie upchali

0

@Emhyr super sprawa, szacun :) ważne dobrze przejść cały okres przygotowawczy. Niech trenuje, może dla nas nawet grać bez kontraktu jak tak bardzo mu zależy :D

0

@SinMistico w 100% się zgadzam. Nie wiem dlaczego, ale mam złe odczucia co do Kounde w przeciwności do Koulibalego który od lat był prawdziwa skała. Nawet w dwumeczu z nami dwoił się i troil wszystko czyścił. Kounde mam wrażenie, że może zacząć pajacować chyba zraza chwilowa do Francuzów. Poza tym bardzo często styki mu się przegrzewały jak Lengletowi, często czerwone kartki, nie raz w kluczowych spotkaniach.

1

@Suzu wróżenie z fusów, Lenglet i Umtiti też mieli być na lata. Kolejny francuz do którego mam kiepskie przeczucia. Koulibaly dopiero 30 lat więc jeszcze dobre 5 mógłby pograc, a w tym momencie jest potworem i filarem Napoli. No cóż zobaczymy, to tylko moja opinia.

1

@PatrychoO Chelsea łyknęła Koulibalego za 40 baniek, uważam że lepszy deal niż Kounde także o to oni otwierają szampany.

0

@szkutnik91 szkoda, chciałem go w Barcy. 40mln dobra cena za takiego obrońcę, przydałby się nam.

1

@ciema waga nie jest istotna, raczej wymiar. Koszt kuriera może przewyższyć wartość łóżka.

0

@Janas11224 w zeszłym roku nie było żadnego problemu z certyfikatami. Można było wejść na własną odpowiedzialność albo mieć na kartce długopisem napisane oświadczenie jakieś. Mi nawet nie sprawdzali ludzie masowo wchodzili jak leci. Mają tak w regulaminie napisane, żeby nikt się nie czepiał i tyle.

2

@kuz prawda, ale co by nie mowic tutaj mądrze odpowiedział. To nie jego wina, że ludzie oglądają takie gówno jak fame mma.

0

@kuz ja nie mówię że to jakiś istotny czynnik tylko porównuję kuchnie dwóch różnych krajów, bo to jest przepaść. Kucharza można mieć, ale to też są ludzie i mają też ochotę wyjść na miasto, a nie siedzieć w domu przy kucharzu codziennie.

0

@Zoker co do kuchni to bym się nie zgodził. W Barcelonie zjesz dobrze na każdym kroku. W Anglii nie. Byłem w najlepiej ocenianych restauracjach, a mimo to jedzenie było bardzo słabe na prawdę.

0

@Janas11224 może grał z przymusu, bo właśnie nie było nikogo na lewe skrzydło. Teoretycznie był Dembele ale musiał grać na prawej, bo Traore nie dawał zazwyczaj jakości odpowiedniej. Teraz myślę że będzie można fajnie żonglować. Szczególnie gdy będą mecze co 3 dni, a zawodnicy nie będą zawsze wszyscy w formie :) jeszcze Lewy i tak jak kolega wyżej pisał na zmianę dla niego Auba i powoli Fati do ogrywania.

3

Z początku myślałem, że nie dostaniemy i Dembele i Raphini, a tu proszę wszystko wskazuje na to że będzie inaczej :) w sumie to może być nawet logiczne i może się sprawdzić. Świetne rotacje można stosować i w końcu więcej konkurencji na skrzydłach. Brakowało nam Lewego skrzydła i mieliśmy tam spore problemy, a teraz jak Ferran będzie bez formy to może na lewej grać Dembele, a na prawej Raphinia. Na papierze dobrze to wygląda.

0

@BaroPodertos jesteś w błędzie. Zdecydowana większość, bo prawie 75% użytkownikow chce, aby Dembele został. Jest na ten temat ankieta. Nic dziwnego, nie ma alternatywy, nie możemy grać bez nominalnego skrzydłowego. Sam Dembele jest bardzo dobrym graczem, a jego przedłużenie nic nas nie kosztuje poza opłaceniem pensji. On musi zostać, to bardzo duża dodatnia wartość dla naszego składu.

1

@mateusz1989VeB powinni rozwiązać z nim kontrakt i wykopać z klubu jak najszybciej, bo już dawno powinni byli to zrobić. Gość tylko ośmiesza klub i demoralizuje pozostała część szatni. Dla niego liczy się zabawa i daje innym zły przykład.

1

@escarabajo ale wiecie, że ceny w hurcie są znacznie niższe niż indywidualnie? Tak się składa, że swojego czasu sam prowadziłem sprzedaż takich kiełbasek na stadionie, więc cos o tym wiem. Oczywiście było to parę lat temu, teraz już będzie dużo drożej więc może faktycznie trochę przestrzeliłem, ale tak to wychodziło wtedy. Moja cena to było 9zl. I nie przesadzajmy już z tym ZUS, lokal, pracownicy, bo takie eventy to zazwyczaj czysty ekstra dochód. Firmy które tym handlują mają stałe dzienne obroty z innych źródeł to nie jest tak, że ktoś żyje tylko z tego :D Btw, pisze ktoś o koszcie pracownika no na prawdę stawka za jakieś 3h to koszt sprzedaży takich kilku kiełbas których zazwyczaj sprzedaje się dziesiątki lub nawet setki podczas przerwy w meczu także proszę Was :) osobiście w trakcie samej przerwy meczu ekstraklasy zarabiałem na czymś takim już na czysto około 4 tysięcy, a ceny miałem znacznie niższe gdybym sprzedawał wtedy po 19 kielbe to pewnie bym robił zysk w granicach 10 :D

5

@Criss18Barca nieźle. Na oko kiełbasa w hurcie pewnie około 1zl, dwie kajzerki 50gr, pół ogórka 15gr, najtańsza Musztarda i Ketchup (widać że z tych dużych tub:p) drugie 15gr. Myślę, że takie danie dołączając talerzyk i widelec w 2zl się mieści, ładna marża :D 20 nie dali, bo 2 z przodu by już źle wyglądało, ale 11 czy 19 co tam dawaaaaj :D

2

@szkutnik91 mnie dziwi, że sporo osób dalej nie kuma podstawowych kwesti tylko patrzy przez pryzmat samego odstępnego. Pomijam, że Mane i LFC oboje chcieli zakończyć współpracę, ale dlaczego nie doliczacie wynagrodzenia? Mane w Bayernie 25mln rocznie x3 lata (3x25+40=115). Raphinia 60 (kontrakt 3 lata pensja pewnie na poziomie 5mln może ciut więcej to dalej wychodzi prawie połowę mniej za młodszego zawodnika bez zaburzania drabinki płac. Ledwo zaczęliśmy porządek z pensjami robić.

6

Trochę szkoda, że w Suarezie brakowało samodyscypliny. Swojego czasu porównywaliśmy go do Lewego i osobiście większą sympatię miałem zawsze do El Pistolero. Tymczasem Robert wykazał się profesjonalizmem, dieta, ciezki trening i jest na topie przez co teraz bedziemy płacić za niego około 50mln, a mieliśmy oddanego Suareza. Na prawdę szkoda ze jedyne co mu się chciało to machać łapami na sędziów.

1

@tomek8756 szkola dla elity całkiem spoko chociaż 2 sezony. Swnopircer super też. I jeśli nie oglądałeś Arcane mimo że animowane i sam się przez to przemoc nie mogłem to ten serial jest genialny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?