Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM tak prawda, ale jak to sobie wyobrażasz ze wszystkie klasy mają o tej samej godzinie wf?
3
@TSWKRK ta narracja PO się nakradł jest zabawna xd nie żebym ich bronił, bo nie przepadam za nimi, ale ludzie kochani. Kto u władzy był i nie kradł? Co by nie było to za PO to były złote czasy dla Polski i się wszystko rozwijało tak jak należy, a obecnie jest wręcz przeciwnie. To, że sprzedana została jakąś spółka to wypadałoby głębiej w szczegóły wejść, bo równie dobrze można powiedzieć że Laporta Barcelone rozkrada bo sprzedaje na zewnątrz prawa tv. Powiem tak, kto po Pisie do władzy nie dojdzie na tym sucha nitka nie pozostanie, bo przywrócenie gospodarki do jako takiego poziomu będzie nas wszystkich wiele kosztować i będzie trzeba podjąć wiele radykalnych kroków żeby wyjść z tego bagna.
0
@talizmo 1. Szukam również na tygodniu.
2. Nie szukam teraz jak milion Polaków tylko obserwuję już od kilku tygodni.
3. Teraz faktycznie są wakacje, dlatego faktycznie ciągle czekam moze do końca sierpnia pokaże się coś trochę taniej, ale tak jak mówię tak jak obserwuję to ciagle drogo.
2
@talizmo ja się wybieram w tym sezonie więc jak wiesz jak ogarnąć tak tanie loty to daj znać. Byłem parę lat temu i faktycznie dalos się za 300zl poleciec. Teraz na wyjazd 4-6dni nie widzę opcji ani na sierpień ani wrzesień ani październik żeby lot za osobę w dwie strony był tańszy niż 500zl. Poszły ceny do góry
14
Oficjalnie! Wszystkie mecze LM z udziałem Barcelony na TVP do końca sezonu 2025/2026! :D
0
Dobra to przydałoby się pozbyć Depaya, żeby zwolnić numer 9 bo koszulkę chce ogarnąć :D
11
Spełnienie marzeń, nasz kapitan w ukochanym klubie. Łezka się w oku kręci. Nie pamiętam już czy w ogóle kiedyś tak cieszyłem się z jakiegoś transferu jak teraz. Nie mogę doczekać się sezonu!!
3
W końcu w Barcy będzie piłkarz który będzie mógł czytać nasze wskazówki :D
0
@FCB_dimiC nie wiem, oglądam często przez tv satelitarna, nie przez canal plus online i tam jakoś obrazu 4k, a aplikacja viaplay odtwarzana na tym samym telewizorze to jakość obrazu to przepaść, niebo a ziemia. Pomijam już ile razy miałem problem z przycinaniem transmisji co jest mega irytujące. Może serwery poprawili, ale wcześniej była tragedia.
0
@FCB_dimiC mnie przekonuje do nie wykupywania viaplay za 34zl miesięcznie gdzie jakość transmisji jest gorsza niż na streamach. W zamian za to obejrzę w full HD lub 4k na canal plus
1
@Abominacja z niektórymi od razu widać, że nie warto tracić czasu na dyskusje i wymianę argumentów, więc tak powiedzmy że żadnych nie mam, pozdro :)
2
@Abominacja jp***e czytam Twoje komentarze i nie wierzę jaki Ty jesteś odklejony hahaha :D o zgrozo i jak w tym kraju ma być dobrze, ręce opadają :> tak jak ktoś Ci wyżej napisał, wstudu oszczędź i się nie wypowiadaj lepiej ani tu ani nigdzie indziej. Mam nadzieję że dzieci nie masz i nie planujesz, bo przekazywać coś takiego na kolejne pokolenie to zbrodnia.
1
@PatrychoO ciekawe jaki efekt na żywo czy tak duża różnica. Myślę nad zakupem i zastanawiam się co będzie lepsze
0
@koksik2700 przewinął, wrzucałem wczoraj. Co myślę? Dobrze, niech próbuje. Niech próbuje ktokolwiek kto ma szansę coś zmienić, chociaż ja już praktycznie nadziei na to że za mojego życia będzie lepiej w tym kraju to już nie mam. Pisiory rozdupcyly wszystko w drobny mak, a naród jest tak durny, że szans na zmiany na lepsze wielkich nie ma:)
0
@Cotutajsiedzieje spoko, a dla mnie nie.
1
@kkbarca ten sam wlodar 3 raz powtarza teraz na żywo, że dziennikarz SkySports powiedział dla tvn24, że Lewy nie będzie na prezentacji drużyny Bayernu, a od razu zostało to zdementowane jako błędne tłumaczenie tvn24.
1
Meczyki na yt miał być wywiad z Gerardem Romero, a pieprzą o ekstraklapie jakby to kogoś interesowało. Wstydu nie mają zatytułować odcinek live w tytule dać Barcelona i gadać pół godziny o tej farmerskiej pseudo lidze. Tfu.
1
@HighestInTheRoom myślałem że ja już gruby jestem jak mam dwa podbródki, ale Ronaldo ma 5 więc jest git
0
@mateushh dzięki i wzajemnie :) nie będę wdawać się w dyskusje, bo to zbyt obszerny temat i sporo czynników w zależności od regionu trzeba byloby wziąć pod uwagę. Swojego czasu przeanalizowałem sytuację na całym świecie sporej ilości państw indywidualnie, więc swoje wiem. Nikomu nie mam też zamiaru wmawiać swoich racji, bo to temat rzeka, a jak pewne kwestie do kogoś nie docierają i ktoś myśli inaczej to spoko ma do tego prawo. Pozdro.
0
@wyrek od kilku lat trąbi się o tym, że szczepionka nie chroni przed zainfekowaniem, a łagodzi przebieg choroby i zmniejsza wskaźnik śmiertelności i to potwierdzają statystyki. :)
1
@VegetaPolska jest tego pieronstwa teraz mnóstwo wkoło, jak jesteś pewny że jelitowka to luz, ale jak nie chcesz pozarażać rodziny z którą masz dzienny kontakt to dla pewności sobie machnij test. Ja po 3 szczepieniach, a tydzień temu miałem covid
1
@VegetaPolska trzeba było siedzieć i już się leczyć zamiast iść do roboty. Osobiście nienawidzę takich chodzących zarazków. Pewno masz covida więc może to potrzymać dobry tydzień lub dłużej.
0
#Mata2040
23
O ile że Marc by to wpuścił?
0
Dajcie już tego Lewego, bo nic nie ugramy..
1
@Rysiu taktyczny. Mi się również takie info przyda. Poza gierkami typu Double, Scrable to średnio jest w co grać. Również wolę bardziej skomplikowane gdzie czasami trzeba coś pomyśleć. Rzuć na tace jeszcze w miarę spoko czy tajniacy duet. Czasami zagramy jeszcze w jakieś planszowki dla dorosłych ale wiadomo o co w tym chodzi. Chętnie poznam jakieś jeszcze ciekawe tytuły.
0
Rozerwało mi transmisję na yt, gdzieś indziej można oglądać?
0
https://m.jbzd.com.pl/obr/2523060/prosze-panstwa-wysoki-sadzie-to-jest-profesor-adam-glapinski
Mądrego dobrze posłuchać.
0
@Karokilla rozumiem, ale w którym miejscu napisałem o obecności non-stop drugiej osoby obok? Osobiście również w takim świecie aktualnie nie funkcjonuje i nie wiem czy dałbym radę funkcjonować.
0
@Karokilla nie chciałem żeby zabrzmiał jak jakiś oderwany od rzeczywistości lub taki żebym się wymądrzał, ale lubię takie tematy poruszać i to tylko luźna propozycja rozmowy gdyby taka była potrzebna:>