Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz City fajnie nas zacznie cisnąć. Młodzi mają sprawdzian :D
0
@zeko0 prawie napisałeś i cyk piękna asysta :D
0
Kurde Pena, lubię gościa, ale jak to tak można piłki przed siebie wypuszczać..
1
Ferran dzisiaj sporo miejsca i same straty. Jeden drybling, jedna akcja mu wyszła, a tak ciągle wpada prosto w rywala. Trochę dramat.
3
Co by nie mowic Auba to gwarant bramek. Siedzi mu piła ewidentnie.
0
Tego to się nie spodziewałem XD
0
Isak blisko Newcastle, mówi się o 75mln euro
0
@kempnou fb jako komunikator upada bardzo szybko
1
@Mroziu w tym, że póki co w sprzedaży są tylko karnety na komplet 3 meczów.
1
@RivaldoVitorBorba podłączam się do pytania.
@Mroziu ano po to, że chce iść, ale może zdarzyć się tak że nie będę w stanie być na wszystkich 3 meczach, bo na 1 kolejkę będę w Barcelonie, a szkoda żeby miejsce się zmarnowało, więc na 1 mecz bym udostępnił znajomemu jeśli byłaby taka opcja. Powodów może być dużo.
1
@PatrychoO aaa dobra chodzi Ci o stadionowke i meczyowke. Nie ogarnąłem za pierwszym razem. To tak, pełna zgoda. Sam kupuje z tego powodu meczowke, możliwe że to celowy zabieg.
0
@PatrychoO co znaczy niebo, a ziemia a trzecią całkiem inna? Co masz na myśli?
0
@SuperPatsonFCB tak mi się też wydawało, dzięki :)
1
Kojarzycie czy zaraz po losowaniu LM będzie już znany terminarz kiedy i z kim gramy u siebie czy to dopiero jakiś czas później będzie ogłaszane?
0
@Bovciek a to są się tak po prostu kupić bilety na mecz premier league? Z tego co kojarze to membershipa trzeba mieć i dopiero później wziąć udział w losowaniu biletu.
1
@NaFazieHitman też trafiłem City, ale oprócz tego Inter i Marsylie.
0
@FanBarcYxD jak się nazywała przeglądarka do losowań?
2
@Rl9k1nG pewnie, że super nie ma co. Propagowanie rozdawnictwa Pisu przechodzi ludzkie pojęcie już. Nierobstwo wśród ukraincow w naszym kraju jest na masowa skalę. Rozdajemy im co tylko możemy 500+, 10 000zl dla matek, wiele innych porojonych pomysłów i mnóstwo darmowych usług. Sami idziemy z torbami, a jakoś reszcie Europy się nie pali pomagać finansowo. Ludzie przechodzić będą dramaty również u nas za kilka miesięcy, ale nie z powodu wojny, ale z powodu głodu i zimna, bo wielu ludzi nie stać już na zaspokojenie tych podstawowych potrzeb, ale jasne chwalmy postawę Dudy wobec Ukrainy XD
0
@antoine22 właśnie się mocno nad tym zastanawiam. Czy wiesz czy będzie opcja odsprzedania pakietu lub po prostu przekazania znajomemu gdybym sam w danym terminie nie mógł się zjawić? Czy karnet typowo przypisany tylko do mnie i nikt inny na niego nie będzie mógł wejść?
1
Kupował ktoś już karnet na LM na Szachtar? Czy orientuje się ktoś czy można go odsprzedać lub np przekazać komuś znajomemu na np jeden mecz jeśli samemu się nie pojedzie?
2
@tomek8756 co?xd ja jeszcze lata w Polsce nie uświadczyłem. Na palcach u jednej ręki może policzyłbym dni w tym roku w które podkorzystalem trochę ze słonecznej i ciepłej pogody. Każdy jeden weekend jak jestem w PL to pizdzi i leje. Ta pogoda to jakiś żart.
2
@AllBundy ballantines nigdy nie próbowałem z sokami, ale Jamson z sokiem jabłkowym to sztos lepszego połączenia chyba nie ma ;) odnośnie pomarańczy to wątpię żeby pasowało. Co najwyżej standard Cola i plaster pomarańczy do tego.
2
@AllBundy jak sok to może jabłkowy.
0
@MesQueUnClub_87 mowa tutaj o konretnej sytuacji. Jest noc, pusta droga. Ktoś jedzie środkowym pasem, a reszta drogi wolna stąd moje pytanie jaki problem czy ktoś jedzie środkowym czy prawym. Gdyby jechał skrajnie lewym to jeszcze rozumiem, ale tak co to komu przeszkadza? Jadę szybciej to mam cały lewy wolny i mam jak bez problemu najmniejszego wyminąć go.
0
@draxidox niby tak, ale z drugiej strony jaki problem jak obok lewy masz wolny?
2
@kubix05 dzięki, nie ma to jak upal na tygodniu kiedy jest się w pracy, a później typowo weekendowa polska pogoda czyli deszcz i burze w weekend kiedy jest wolne i tak całe wakacje, kocham polski klimat :))
0
@michal26 @malicinho @priest9999 dzieki za propozycję. Gokarty czy taki laser house chyba spoko o ile nie spocimy się niewiadomo jak :P
0
@MesQueUnClub_87 @joloskyy paintball raczej odpada jak będzie deszcz i burza, wolimy na wszelki wypadek coś pod zadaszeniem jak rezygnujemy już z kajaków
0
@MrShakira kasyno będzie otwarte w południe? Poza tym tam nam może chyba sporo kasy pójść :D
0
Help!
Robimy jutro dla kumpla kawalerski we Wrocławiu. Mieliśmy z rana spływać kajakami, ale z racji prognozy pogody musimy je raczej dzisiaj odwołać. Ma ktoś coś sprawdzonego we Wrocku do polecenia dla grupy 8 osób na jakąś atrakcje, rozrywkę pod zadaszeniem tak do 2h?