6

Kounde również dobrze dzisiaj wygląda! :)

0

@Emhyr boję się trochę o ten typ. Póki co 2 strzały, brakuje jednego, a Lewego może Xavi zmienić.

0

@Emhyr taki kurs? Ja zagralem ovver 2,5 strzału po 2.1 tylko a i tak mi się wydawało dobrym kursem to :D

1

@Squer_FCB raczej tvp lepszy komentarz, ale muszę zobaczyć kto będzie za micro. czy gdzieś jest 4k trnsmisj?

2

@barcadreed jestem od kilku lat w Orange i jest bardzo git

0

@FCB24 i tak ma być! :D

2

@Medium tak to już jest jak się robi moda na jakieś imię :p sam od dobrych 4 lat myślałem, że jak będę miał dziewczynkę to dam jej Zuzia, ale to jest od 2 lat top1 najczęściej wybierane żeńskie imię, więc ekhm noo :P

0

@Mads śmieje się :)

3

@hefaj6 teraz się obudziłeś czy skąd to zdziwienie :D a pewni jak ładnych parę lat temu wybory wygrywał PiS to się do urny nie szło, bo Twój głos i tak by nic nie zmienił co? ^^

1

@Lionel_Messi10 może bezpiecznie X2 Bayern? Kurs niski ale wątpię żeby fcb przegrał

0

Mam w UCL fantasy Haalanda na kapitanie za 20pkt, czy warto ryzykować i zmienić na Lewego czy lepszy wrobel w garści?

1

@ranger3120 poza Bayernem jeszcze totki marsylia remis będzie :D

1

@Kgorecki2500 jaki skład?

0

@MesQueUnClub96 lewy gra jutro :)

0

@karci0 czy budzet wytrzyma? To ile teraz biorą za pokręcenie dupa przed kamerą przez parę minut?

0

Haaland dzisiaj zagra czy będą rotację, cos wiadomo? Zastnawiam się czy dać jego czy Benz na kapitana w UCL fantasy.

1

@albi fajna promka, kupione :D

1

@EjZi a faktycznie źle popatrzyłem :)

0

@EjZi ja obstawiam sobotę z racji ze gramy mecze w środę, a później we wtorek, więc niedziela to by był tylko 1 dzień odpoczynku, za mało.
@albi skąd pewność że na pewno nie będzie to piątek? Też zakładam że na 99% sobota, ale kto wie..

0

@matiz1514 planuje, ale czekam jeszcze na potwierdzenie dnia i godziny meczu, żeby się nie nadziać. Będę dopiero w Barcelonie w sobotę i myślę czy nie wcisną jakimś cudem meczu w piątek. Chociaż niby nie powinni jak są mecze na tyg w LM..

1

@Emhyr też to zauważyłem dlatego na konterke wystarczy dać po ponad 1.6 Juve strzeli gola :D

0

@Messibestplayerintheworld do czasu gdy przyjdzie mecz z Bayernem i zacznie obracać się bokiem/plecami gdy do uderzenia będzie składać się potężny Muller :D

6

@MESSIah16 problem braku węgla nie byłby tak wielkim problemem gdyby nie inflacja. Powołujesz się na to że inne kraje też mają problem z węglem i gazem, brakiem surowca. Ok tylko na zachodzie inflacja jest na zdrowym poziomie 6%, a nie 16 :) ich stać na alternatywne źródła ogrzewania domu. Stać ich żeby ocieplić dom, kupić drewno, zamontować elektryczne maty, grzejniki czy nawet dogrzewać klimatyzatorem. Whatever. A taka inflacja to już wina tylko i wyłączenie pisu, nikogo innego. I na domiar złego zapowiada się ze lepiej nie będzie dopóki oni będą rządzić.

4

@Sulimo mi się wiedzmin bardzo podoba, uważam że jest bardzo dobrze zrobiony. Oceny jakimś wyznacznikeim zawsze są, dla Ciebie może być syf, ale dla większości wysoka ocena i super serial. Lotr nie oglądałem to się nie wypowiadam, ale coś musi w tym być jak ma 3,5.

1

Co się odalilo w lfc że sędzia doliczył 5min a pozwala grać do 98 u wtedy pada gol?

1

@fenix1983 nieprawda, na satelicie dekodera jest również. Kanały okolice 985

0

@Fido66 ja zacząłem oglądać Rod Smoka, jak mi podejdzie to może w końcu też się do GoT skłonie w końcu :D może i wyjdzie nawet na lepsze, traktuje to jako wstęp wydarzenia są wcześniej, a nawiązań nawet póki co nie ma :)

0

@Malibu chciałbym poznać zdanie innych, może coś przeoczyłem, może ktoś mnie przekona :D wymieniłem teraz Mane na L.Diaza, Militao na Mendesa, a Jornginho na Bergwjina, ciągle kombinuje^^

0

@kstyko mam go:)

0

@Malibu hmm to tak na czutke mówisz czy podpierasz czymś opinie? Póki co mam właśnie Militao, Hakimi i Mane. Hakimi początek sezonu i już 2 bramki i asysta. Mendes też nieźle bo 2 asysty, obaj powinni grać. Cancelo nie ma liczb póki co. Militao notuje sporo odbiorów real ma też łatwiejsza grupę powinni teoretycznie mniej bramek tracic. Co do viniego i mane ciężko ocenić, ale mane sporo zaczął strzelac w Bayernie. Z Realu mam już Benzeme z przodu, a Vini jest taki chimeryczny i różnie u niego z liczbami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?