Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FC1899Barca z początku myślałem że to żart, ale teraz to już podchodzi pod jakiś spisek faktycznie. Jeszcze jak sobie pomyślę zachowanie sędziego głównego. Jak była opcja naszej ręki w 1 połowie to zaraz biegł do monitorka żeby tylko sprawdzić czy czasem nie dać karnego Interowi, ale jak Dumfries zagral ręka to wystarczyło mu na słuchawce posłuchać już w dupie miał do monitorka podejść. :)
0
@Comentateiro No spoko nie zagraliśmy jakoś cudownie, gra była toporna bo Inter dobrze bronił, ale powinniśmy wygrać, stworzyliśmy więcej szans, sędzia nas przekręcił. Byliśmy lepsi mimo że nie graliśmy wielkiego meczu.
15
Najlepsze jak po przegranych meczach wielu z nas wielkich kibiców umniejsza Barcy. Słuchajcie, to już nie Barca Guardioli czy Lucho gdzie laliśmy wszystkich po 5.0. Co Wy macie z tym że gramy słabo? Na Polsacie ta sama narracja inter wyraźnie lepszy. Tylko siedzieli cała druga polowe jak kura na jajach i jednej akcji wyprowadzić nie mogli. Sędziowie nas po raz kolejny przekręcili i takie są fakty. Jakbyśmy dostali to co powinni to wygralibyśmy pewnie 2.1 i już by gadki nie było że Inter był lepszy. Mentalność umniejszania Barcelonie, że to ona gra zawsze słabo.
0
@masq tak, to była ironia. Szczerze mówiąc to zarówno bramka Pedriego jak i karny mógłbyc dla nas zaliczony i zamiast 1.0 byłoby 1.2 :)
7
NA CHŁODNO PO MECZU:
Wku**a mnie te sędziowanie na prawdę, w spokoju sobie oglądałem nawet jak przegrywali dopóki cyrk z rękami, varem się nie zaczął. Rozp******a mnie to. Tu raz Var podpowie ze ręka była bo smyrlo o centymetr po paluszku i bramkę anulują przez to mimo że ta pseudo ręka ch**a nic nie zmieniała, a chwilę później jak obrońca rękę ma na wysokości głowy i dostał w nią pilka to nie nie nie koleżko TEN SAM VAR podpowiada że ręki i karnego nie ma :) No ku**a mac z tymi rękami i sędziowaniem, przekręceni znowu w kolejnym meczu na wagę pkt i być może wyjścia z grupy.
0
Raphinha dusi się na lewej stronie. Już dawno z dembele powinni spróbować się zamienić
0
@mateusz1989VeB taktyk
0
Był ktoś ostatnio w Barcelonie i ma jakieś wskazówki? Coś się pozmieniało? Ostatni raz byłem 5 lat temu, kiedyś pamiętam że kupowało się bilet T10 na 10 przejazdów komunikacja miejska. Czy jest tak dalej? To było tak że w obrębie metra mogę się na jednym bilecie kilka razy przesiadać? Z tego co pamiętam bramki były na wejściu tylko przy powierzchni jeszcze.
0
@Transu96 domyslam się, ale w którym miejscu bo ja u siebie tego nie widzę?
0
@Transu96 gdzie można podglądnąć te zadanie?
0
@Oskar00 Kessiego mam i całkiem nieźle się nim gra :D darder też spoko, mam go jako drugiego SPD obok Kessiego :) nie wiem jak de Paul i touchameni, a Rodrygo serio dobry? Myślę zbierać teraz na Raphinie
0
@takisobiektos na 100% pewny nie jestem. Kojarzę że kiedyś z bratem graliśmy online we 2 na jednej konsoli w plants vs zombies, ale później z tego co kojarze to właśnie zmienili ze oboje musieliśmy mieć wykupionego plusa no i skończyła się nasza wspólna gierka.
0
@Oskar00 kurde nie gram angielska tylko hiszpańska, ale informuj jak z Laliga znajdziesz jakiegoś OP grajka :D
0
@Sysia11 minus jest taki, żeby grać wspólnie online jeślibyście oczywiście chcieli to musicie miec 2x ps plusa.. Wg mnie bezsens i zdzierstwo, powinno być wymagane jedno na jedno gospodarstwo/IP whatever.
0
Jak to jest z fut champions teraz, mistrzostwa zaczna się od przyszłego weekendu? Co trzeba zrobić żeby się zakwalifikować?
2
@VegetaPolska cierpienia młodego Wertera normalnie :D chłopie, posłuchaj się starszych bardziej doświadczonych. Jak Ci mówią że laska olewa to olewa, a Ty powinieneś mieć wyj***e na nią, szanuj się. Olej ją i tyle, jak się będziesz uganiać za laskami które nic od Ciebie nie chcą to kiepsko skończysz. Ja mam parę latek więcej i znajomości z kobietami przepracowanych już setki. Nie zwracaj uwagi na idiotki, które mają w pakiecie tindery, snapy, insta. To tylko antencjuszki, wypisuje do nich dziennie kilkanaście lub kilkadziesiąt napalonych gości, a one szukają tylko poklasku i dowartościowania. Chcesz poznać kogoś wartościowego to wyjdź na ulicę i zagaduj, a wtedy prawdopodobnie pierwszy lepszy strzał i zainteresujesz sobą większość dziewczyn. Wiem, wiem w tych czasach gimbusiarskich to jest niepojęte żeby zagadać na żywo, tylko snapy, tindery, a później dziwić się ze laska ma do Ciebie podejście jak do bota intenertowego których są tysiące. Tak to z każdą jedna relacje stracisz czy to po dniu, tygodniu czy miesiącu z dnia na dzień przestanie się odzywać bo nie jesteś dla niej kimś rzeczywistym.
0
@pikass14 ja nie, ale radzę uciekać z tego syfu :P małe możliwości rozwoju, użeranie się z Kazikami i bycie pod telefonem o każdej porze. Fuj.
0
@vangoor a wiesz ze wyświetla się to co sam oglądasz najczęściej ;> (cookiesy)
0
@koksik2700 czy warto wczesniej zagrać w 1 czy można śmiało od 2 rozpocząć przygodę?
5
@Trevor dwa tygodnie dotyczy zamówień internetowych. Stacjonarnie zwroty to dobra wola sprzedawcy. Polecam też zapoznać się z pojęciem rękojmi, może to pomoże.
1
@Gall tak zgadza się, większość grał jako PS, natomiast tam u nas już kompletnie nie ma miejsca. Zresztą on typowym skrzydłowym nie jest, brak mu szybkości. To kolejny transfer ala Cou lub Griez czyli kupowanie kogoś kogo nie ma w naszej taktyce gdzie upchać i zawodnik traci swój potencjał.
7
Co by nie mowic z Ferranem jest co raz gorzej. Jest jeszcze ciągle młody, ale w takim klubie jak Barcelona gdzie trenujesz na top poziomie, albo odpalasz wcześnie, albo nic wielkiego z Ciebie nie będzie. Nie możemy powiedzieć, że nie dostał szans, bo miał ich mnóstwo, od roku praktycznie gra w podstawie, a zamiast progresowac to regresuje. Pora zacząć się rozglądać za jakimś skrzydłowym z prawdziwego zdarzenia na lewą strone. Na prawą udało się ogarnąć Raphinhe i kogoś podobnego potrzebujemy na drugą stronę.
1
@Oskar00 sentinel czy Shadow lepszy dla el yamiq? :D
0
@xVENUMx a gdzie mieszkasz? Ja kupiłem ps5 i mogę sprzedać ps4. Stan nie jest idealny, ale używałem przez dobre 5 lat.
0
@azsiezaloguje myślę, że może chodzić o całkowite ukończenie. Może z początkiem sezonu 2024 będą już grać na Camp Nou i część trybun będzie stopniowo wykańczana do roku czasu.
0
@Transu96 dobrze się gra de Paulem czy mówisz tak po statach tylko? Kupiłem na początek Kessiego i Sergiego Dardera, ale nie grałem nimi jeszcze
0
Ale kimmich dał ciastko podanie.. Z tv nie było widać że to może przejść, a ten to widzi i taka piła prostopadła do przodu. Kawał grajka.
1
@Przemek2323 na pewno nie ja, bo nie pale węglem. Przeznaczę tę 3 tysie może na prezenty świąteczne, albo jakieś ciuszki na zimę :D
0
@Monix10 zgadzam się co do większości, w niektórych nie byłem jeszcze ale sprawdzę dzięki :)
0
@Peszko07 nie dotyczy mnie to co prawda, ale tak z ciekawości to tylko na 2023, a później wszyscy drożej? I drugie pytanko, jak ktoś np rolnik przekroczy te 3k i ma np 5k zużycia to płaci drożej za całość czy tylko nadwyżkę czy w tym wypadku 3k taniej, a 2 drożej? :)