Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze by było jeszcze rozwiązać umowę z Braitwhitem, wypożyczyć Abde, wypożyczyć (ew. sprzedać) Desta, i pożegnać się z kimś z dwójki Auba Depay. Do tego dokupić Foytha i spokój.
0
@cracker co Cię jakiś real obchodzi, że tak się wkurzasz o to jaka grupę mają? Ja mam wywalone jajca na to.
8
Rozwala mnie ten płacz o losowanie :D szykują się super mecze, możemy się sprawdzić i będzie walka w końcu to LM. Nawet kibice i piłkarze Pilzna się cieszą i świętują że grają z nami. Jesteśmy jednym z faworytów grupy, a tu lament. Jezu, skończcie płakać mazgaje, bo na prawdę żenująco to wygląda i nie da się tego czytać. Możemy wygrać z każdym, a kolejny plus jest taki, że w dwumeczu na Bayern o ile ten awansuje to w 1/8 nie trafimy
0
@Rl9k1nG rząd oczywiście że lepszy, ale tam też kolorowo nie ma. Inflacja również wysoka, podobne problemy. Odnośnie Czeszek to jak wyżej kolega napisał :D
0
@kondzix2115 100euro
0
Czy jest opcja żeby zwrócić w razie czego zakupiony wcześniej bilet przez oficjalna stronę na mecz Barcelony? Będę wracać z Barcelony prawdopodobnie w niedzielę wieczór i byłoby szkoda gdyby okazalo się ze mecz jest właśnie w niedz wieczór i kasa przepadła. Ktos kojarzy jak to jest?
8
@Kamilos84 podolinski? Chyba mój ulubiony ekspert polski. Znakomita wiedza taktyczna, nie przemadrza się, wyluzowany i dobrze się go słucha. TOP
0
@clyde ok czyli Twoje zdanie to zwykła konsola, a nie chassis B dzięki :)
0
@barcelonaLM pewnie nie, ale patrząc na to ile tracą bramek w każdym meczu to z nami też by pewnie kilka wpuścili, a Viktoria u siebie wszystko na zielono i często czyste konto :D zresztą już graliśmy parę lat temu z pepiczkami i ledwo wygrywaliśmy jakieś 1:0, 2:1 po męczarniach. Śliski przeciwnik bym powiedział gdzie możemy zgubić punkty
0
Dobra kiedy terminarz?
0
Kurde chociaż z ostatniego mogli Izraelczyków dać którzy ofensywna piłkę grają to może sporo bramek by było, a nie Pilzno które się broni i mało co traci
0
@P33ck już A lub C więc 50, lecimy po to haha
0
@P33ck już A do C 33% na nas ^^
0
Celtic w drugiej połówce, czyli Rangersi mogą tylko A-D? Wpadną do nas pewnie xd
3
Swoją drogą mam wrażenie że Inter to co roku ma ciężka grupę :P
0
Tylko nie Rengersi.
0
No to Bayern 50 na 50 xd
0
@SkilledHydra16 real jest w grupie G bodajże, a PSG H więc my musimy być od A do D
1
Czyli z PSG już nie zagramy szkoda eh :(
1
@kamilomes123 były jeszcze? Od wczoraj wieczorem patrzę i tylko te Goldy po 2300 widziałem chyba że ten kupiłeś
0
@clyde ok, to zakładam że nie wiesz jaka różnica między zwykła a chassis B ;)
0
Czy ktoś kupował ps5 i rozważał wersję zwykła od B Chassis. Czy jest faktycznie jakąś różnica? Która lepiej brać?
0
@Emhyr pewnie nie kwestia samego mięsa, ale pikantnej panierki. Dają jej sporo do tego często tłusta pewnie w głębokim oleju smażona. Dobre, ale to może sprawiać problemy :D
2
@Nano22 to że syf to swoją drogą, ale organizm z czasem też jest co raz mniej tolerancyjny na wszystko ;) ja wczoraj zjadłem kfc pierwszy raz od nie wiem 2 miesięcy może i też mnie rano brzuch bolał.
0
@MysticCat pewnie dlatego, że grają w Polsce i mają wykupione już bilety karnety to chcą obejrzeć Barce :D
2
@Janiama fajnie ze blisko tylko biletów i tak już prawdopodobnie nie ma, więc mała szansa obejrzeć na żywo. Ja bym chciał z 1 koszyka PSG i zmierzyć się z nimi :)
0
@sonek podpinam się do pytania jak ktoś ma to oznaczcie prosze:)
0
@karieraFCB2 losowanie o 18. Na bilety bym nie liczył. Karnety były w sprzedaży od poniedziałku i wyprzedał się prawie cały stadion.
0
@MesQueUnClub96 tak.
0
Cóż Roberto zamyka japy dzisiaj :D