Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG haha piękne
0
@zielony20 w jaki sposób? Pilnowała jakoś dobrze?
0
Pytanke dla osób bywających często w Barcelonie. Czy Waszym zdaniem warto zakupić coś antykradziezowego żeby chronić się przez kieszonkowcami np nerkę i nosić ją do przodu pod bluzka czy coś? Osobiście byłem raz i w sumie nic mi się złego nie przytrafiło, ale sporo osób pada ofiarą kieszonkowców. Jest przed czym się chronić? Mit czy kit?
0
@dawid4444 takiej strony chyba nie ma, ale polecam wejść na stronę Wizzair lub Ryanair i wybrać dowolne interesujące się daty i kupić bilet. Następnie wejść na booking tam w tym samym terminie zarezerwować i zapłacić za nocleg. W tym samym czasie wejść na oficjalna stronę Barcelony wybrać interesujący Cię mecz i kupić bilety na wydarzenie.
0
@kaczucha1899 moim nie, a kadra jest taka że bez przesady, ale do stycznia nie odpadniemy z wyścigu o nic.
0
Po co na siłę starać się ściągnąć kolejnego obrońcę jeśli brakuje obecnie PO na rynku? Pół sezonu oblecimy z tym co mamy. W zimę mundial i może pojawi się jakieś ciekawe nazwisko wtedy jest opcja kogoś dobrego kupić w zimowym okienku.
1
@klopx gotówka opcja bardzo spoko, ale kontrakt przedłużył ostatnio i po ptokach.
2
@Essos inPost > DPD > DHL in that order
4
@A4ron nie śledziłem dokładnie powtórek, ale wydawało mu się ze dostał od Nuneza z główki w zęby. To nazywasz sumulka? Jeśli tak nie było to mnie poprawcie, ale dostać z banki po zębach do tego pewnie rozwalona warga to nic przyjemnego.
0
@Crystal37 nie lepiej wziąć na kartę i telefon osobno? Nie orientuje się jakie są oferty aktualnie co prawda, ale ja już od dobrych 6 lat mam w Orange za 25zl miesięcznie na kartę pakiet z właściwie wszystkim nielimitowanym nawet netem za granicą w UE. Po co komu umowa i wiązanie się abonamentem?
0
@Estrax mam dwie meczówki. W jednej od 2 sezonów gram prawie co tydzień od wiosny do jesieni na orliku i piorę w pralce i jest jak nówka. W drugiej pograłem kilka razy i zaczęły schodzić nadruki więc odpuscilem grę i pranie jej. Tylko wisi już na pamiatke.
1
@Rust_Cohle też nie porównuj Rybnika i Wrocławia gdzie autem smigniesz do 2h, a pipidowy jakieś 400km od Poznania gdzie tam droga samochodem to pewnie 5-6h to już odległość gdzie na 1 dzień sobie nie wyskoczysz od tak.
0
@szkutnik91 pedro is back? :D
0
@Kgorecki2500 czy to dobra zmiana? Czy większy rynek nie będzie oznaczać szybszego spadku cen kart?
0
Czy wszyscy poza Kounde zostali już zarejestrowani?
1
@ranger3120 powinni nawoływać do rządu.
Misja rządu: dać ludziom żyć.
Jakby większość mężczyzn była w stanie utrzymać swoje rodziny i gwarantowała im dach nad głową to by zakładała rodziny i dawała Kościołowi świadectwo. Niech zaczna od swoich.
2
@Kurkmen co zrobić? :D ludziom brakuje pieniedzy na bieżące opłaty, nie mówiąc o zakupie węgla którego oczywiście brakuje, a co dopiero o wydatku dodatkowym na agregaty^^ niech zabraknie, Ci ludzie muszą skończyć w końcu głosować na te bandę. Ostatni dzwonek żeby się opamiętać, bo wkrotce wybory, a wiedząc jaka jest propaganda w naszym kraju tof trzeba ludziom terapii szokowej, innego wyjścia nie ma.
0
@jacobFCB przypuszczam, że sumarycznie różnica nie będzie wielka. Każdy sklep w danym tygodniu ma promocje na niektóre produkty, a na ogół ceny mają bardzo podobne. Ja osobiście wybieram Lidla, czyściej, więcej miejsca, wszystko uporządkowane. Mam też wrażenie że produkty są lepszej jakości i wybór większy.
0
@Janiama ja również nie rozumiem polskich kibiców, bo nie wiem jak można kibicować polskim zespołom. Od lat pośmiewisko na całą Europe (byłby świat, ale w świecie nas nawet nie znają). Oczy krwawią jak się ogląda kopanine na polskich boiskach, więc ja tam szanuje polskich kibiców za nerwy ze stali i wytrwałość. Ja nie daje rady tego oglądać.
0
@jeyx77x skąd takie info? Wcale nie jest. Najgorsza jest liga San Marino
1
@KmN super! Dużo szczęścia, wytrwałości i miłości!
0
@leos2501 faktycznie, a nawet do 06.11 więc do mundialu. Na pozostałe można tylko wybrać "let me know". Ok czyli to normalna sprawa i można kupować już :)
1
Hmm widzę teraz na stronce Barcy, że mozna kupić bilety na każdy mecz ligowy w sezonie. Czy zawsze tak było? Wydaje mi się że kiedyś można było tylko na kilka kolejek do przodu i pierwszeństwo mieli socios.
7
@Bykunn ludzie spinają, bo Real wygrał superpuchar. Śmiech warte jak niektórym żyłka wychodzi :D
1
@Mizander Mbappe dziś nie gra, Haaland za niego, ale niewidoczny.
8
Carvajal traci piłkę, a bozydar dochodzi "Carvajal to jest ta waleczność, to jest ta ambicja do samego końca" xD jaki to jest jełop, nienawidzę takich komentatorów.
4
@hayek fakt w tym roku w porównaniu z zeszłym lineup jest fatalny, aczkolwiek sam festiwal turbo dobry i moim zdaniem nawet lepszy niż opener.
3
@szymonm97 sam chciałbym wiedzieć, domyslam się ze co kolejkę czyli co tydzień mniej więcej będzie ogłaszana data i godz następnej kolejki.
0
@Janiama tego nawet najstarsi górale nie wiedzą, a co dopiero my szaraczki z larambla.:) trzeba cierpliwości.
0
@Ali3231 do 4? Nie kojarzę takiego info, aż tak grubo chyba nie. Coś mi świta ze teraz ma koło 6-8 ale nie jestem pewien