0

@Aragorn33 może, ale lepiej jako zmiennika zostawić Nico, a pozbyć się bosniaka który ma pensje 10 razy większa jak nie lepiej i zaburza nam drabinkę płac, a gwarancji jakości również wielkiej nie daje.

0

Kadra jest ciut za szeroka. Abde i Collado muszą odejść. Pjanica i Depaya (przy całej sympati dla niego to brakuje miejsca) również powinnismy się pozbyć. De Jong mógłby zostać jeśli obniży pensje o połowę (podobno kibic Barcy i gra tutaj to jego marzenie więc powinien się dogadać jeśli zechce).

1

@sokot Pique w zeszłym sezonie razem z Araujo byli naszymi filarami. Zaczęliśmy na wiosnę gubić punkty gdy Pique złapał kontuzje. Nie zdziwie się jak będzie dalej w wysokiej formie chociaż powinien minuty oddawać powoli młodszym już.

1

@sokot odstaje, bo nie ma nominalnych skrzydłowych już którzy robili różnice. Depay to świetny zawodnik, ale ma inny styl gry i nie jestem pewien czy na 9tke się nadaje. Lewy jednak lepszy dużo. Obrona i pomoc super, nie odstają.

6

Auba bramkę niby strzelił, ale dwa razy zawalił proste podanie. Gdyby tam był raphinha lub dembele to ansu by miał 2 bramki już.

0

@SinMistico Alba jest dla nas kluczowy, nie ma dobrego zmiennika. Busi niby na swój sposób też, ale pomocników mamy wielu. Tak jak wymaga się obniżki pensji od de jonga tak samo powinni zejść z pensji Busi i Alba kapitanowie

0

Frenkie zejdź z pensji please :D

0

@Emhyr i paradoksalnie nie chodzi już nawet o umiejętności, a o pensje. Jeśli tak mu zależy tu zostać i widzi że wiele się pozmieniało to by mógł zgodzić się na obniżkę pensji i pozostanie na lata. Chyba że wie że w lepszej formie nie będzie i długo już tu nie zabawi i tak to chce wycisnąć ile fabryka dała.

0

@Roobo lewy motm.

0

W sama porę wprowadzili te 5 zmian. Super informacja dla nas patrząc jak szeroką mamy kadrę. Można wymieniać prawie cały atak i pomoc i każdy będzie zadowolony i pod formą

0

Na oficjalnej stronie Barca tv jest napisane że full match tylko w Barca tv plus, więc wyłącza zaraz i trzeba wykupić subskrypcję?

0

@LS wystarczy jakby stal i wypowiadał się jak facet. Głowę też mógł unieść, zamiast patrzeć w ziemię. Proste rzeczy, ale to kapitan i świadczy to o tym jaką ma postawę w szatni.

2

Stoi ten Busi jak pipka. Zero charyzmy, przydałby się prawdziwy lider w zespole xd

0

Jak wiecie to moglibyście od razu w artykule napisać gdzie można oglądać :)

0

@Strays77 ciekawi i podoba mi się ten motyw z uliczkami Barcelony w drugim komplecie, ale skoro 1st lepszy.. :) jest różnica duża między stadionowka, a meczówką? Która wziąłeś?

3

@AmigoBlancos zgadzam się, Navasowi moim zdaniem w dużej mierze Real zawdzięcza LM. Wyciągał niemożliwe piłki.

0

Ławkę mamy prze mocarna. Musimy się pozbyć jeszcze kilku zawodników, bo inaczej będzie problem każdemu dać trochę minut.

0

@kaczucha1899 jak nam pumas sprezentują karnego to zapewne też Robert będzie strzelać.

1

@Strays77 pozdro kibicuj tam!

PS. Kupowałeś koszulkę w labotega? Widziałeś na żywo też wyjazdowke? Gorzej wygląda niż 1 komplet? Zastanawiam się która kupić.

0

@MarcinVeB10 aha xd nie wiem nigdy nie miałem i mieć nie będę tego szrotu polsatowskiego :D coś gdzieś indziej?

0

Czy można gdzieś wykupić dostęp do polsat sport? Może w ipla?

2

Nasz mecz na polsat sport tak? Obejrzę gdzieś indziej? mam oczywiście wszystkie inne programy poza tym ;)

0

@DonAndresFCB zawsze można próbować naszego wychowanka. Inaki miał bardzo dobry sezon i w presezonie moim zdaniem pokazał się lepiej od Niemca, wyciągnął kilka takich piłek jakie wydaje mi się że Marc by puścił. Nie zdziwie się jak z czasem wygryzie Matsa.

0

@Uukasz_93 napisałem że mam dekoder więc dużo wygodniejsza opcja włączyć kanał zamiast ściągać apke i się logować i oglądać przez neta.

0

@stradomek jest na 981, super dzięki za konkretną odpowiedź :))

0

@stradomek mam 4k muszę ściągnąć canal plus online?

6

@tomek8756 dla niego koszt 0,5m2 jednej z komórki dołączonej do mieszkań.

1

@D10SLEO to samo, można przy tym uronić łzę.

Da się to jakoś zapisać najlepiej w lepszej jakości? Bo tt chyba coś psuje przy odtwarzaniu.

3

@taris dopiero 25 sierpnia po zakończeniu eliminacji.

1

@Rust_Cohle też zagralem maxi zysk, ale mi kupon zawalił LFC. A szkoda bo chodziło mi po głowie dać bramkę Salaha po lepszym kursie lub bezpieczne 1,5 to z tych 3 typów się polasilem akurat na ich wygrana :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?