0

@dawid4444 ja planuje lecieć na mecz ligowy z Celta Vigo początkiem października tylko czekam na losowanie grup LM bo w tygodniu przed tym meczem lub po będą pewnie też grali w LM. Ciekaw jestem kiedy potwierdza oficjalnie dzień i godzinę meczu z Celta.

1

@Vampir707 "nie ma dodruku pieniądza"

Do wszystkich ekonomistów nawet tych po najlepszych uczelniach w Europie - przerwijcie na chwilę studiowanie i idźcie odwiedzić swoje babcie i dziadków, a jak im listonosz przyniesie emeryturkę to sprawdźcie sobie jakie ładne nówki sztuki banknoty z kolejnymi numerkami referencyjnymi dostają :)

0

Hmm nie pamiętam jak to jest, czy dokładny termin meczu ustalany jest na kilka meczów do przodu np konkretnie 5 kolejek lub z wyprzedzeniem danej ilości dni/tyg, czy ktoś pamięta? Chciałbym końcem sierpnia kupić bilety na lot i zastanawiam się czy będzie dokładny termin meczów początku października.

0

@PatrykBarca co się stało z tym Angelinio? Przecież miał turbo dobry sezon w Lipsku, mnóstwo asyst i bramek również w pucharach europejskich, wyglądał jak mocny pkt drużyny

0

@Qlimax86 był już kiedyś o tym artykuł, takie rozwiązania są już testowane. Myślę, że kwestia czasu i analizy opłacalności.

2

@BorzyKrzys i całe szczęście na inny kontynent to nie będzie mieć tyle czasu na zawracanie gitary swoim byłym kolegom z szatni.

1

@ini_barca bzdura, w większości krajów na zachodzie to właśnie znaczy tyle, albo i lepiej. Posprawdzaj sobie minimalne i średnie zarobki w krajach UK, Niemcy, Szwajcaria, Austria, kraje skandynawskie, kraje beneluxu itd, dodaj do tego koszty życia które zazwyczaj są na podobnym poziomie, policz ile im zostaje co miesiąc w portfelach i później wypisuj swoje mądrości.

0

@SuperPatsonFCB byłem na jednym meczu i faktycznie zaczynał się o 22.00 to najprawdopodobniej dlatego że w sierpniu w Barcelonie i 20.00 jeszcze słońce w pełni i koło 30 stopni :)

19

@Bruttal ma i to bardzo dużo. Każdy kto ma trochę oleju w głowie wie do czego prowadzą obecne rządy. W skrócie do jak nie bankructwa to przynajmniej wielkiego zubożenia państwa. Ja nie chce dla swoich potencjalnych dzieci życia w takiej patologi. Większość osób do niedawna mogła jeszcze kupić własne mieszkanie czy wybudować dom, w którym mogła wychowywać dzieci. Teraz już nie i nie ma się co dziwić ze większość młodych ludzi nie ma zamiaru wychowywać swoich dzieci w jednym małym domu z rodzicami i rodzeństwem.

6

@FCB_dimiC wzajemne lizanie swoich 4 liter przez część użytkowników, którzy chcą być fajni :) takich komentarzy było tysiące, ale wiadomo o co kaman ;)

0

@pacior95 w niedzielę do pracy? Bój się Boga :D

0

@pikass14 w skrócie to są różne rodzaje węgla, naszym głównym rynkiem nabytu opałowego zawsze był importowy np z USA. Sami węgiel który wydobywaliśmy to w dużej mierze zawsze eksportowaliśmy.

0

@AnnaMarianna jasne, sam potrafię i umie gotować, a to jest umiejętność która zawsze można nabyć :) najmniejszy problem, bo moim zdaniem to akurat głupota i jest więcej innych ważnych wymagań :D

1

Wie ktoś gdzie moge obejrzeć powtórkę meczu?

2

Chyba jedyny program jakiego nie mam to ten zasrany polsat sport. Czy gdzieś indziej obejrzę mecz lub powtórkę jutro? Inne stacji transmitują lub będzie mecz w całości na jakiejś stronie do odtworzenia po meczu?

0

@Marcelinho99 wystarczy podejść i się odezwać, później samo leci ;) do tego nie trzeba żadnego skilla w porównaniu ze skillem negocjacyjnym zwykłego handlowca, a gdzie tam dopiero do szefa Alemanyego :D

1

@wojopancer z natury jestem spokojnym człowiekiem, ale kilka razy się zdarzyło być w nieciekawych sytuacjach. Raz się tak urządziłem, że jeden gość mnie podleciał od tyłu kopnął mnie w nogi że się od razu zlozylem na ziemię po czym dwóch mnie podniosło złapali mnie jeden za jedną rękę drugi za drugą, a trzeci lal od przodu po twarzy, brzuchu jak leciało :p

1

@kris81 jaki sens sprowadzać kolejnego zawodnika gdy kadra liczy ponad 30 piłkarzy i na każdą pozycje jest przynajmniej 2? Zacznijmy się w końcu pozbywać co po niektórych, bo nie wyjdziemy z szamba przez kilka kolejnych sezonów.

1

@JurnyGerwazy ja znam kilku kibiców Realu i wszyscy to spoko goście. Dwóch to bardzo bliskich znajomych moich, zazwyczaj w LM życzą mi powodzenia jeśli nie grają oczywisice z nami ale to się w sumie nie zdarza. Z transferu Lewego wszyscy zadowoleni i nawet może zazdroszczą. Jeden mnie nawet poprosił o zakup koszulki Barcy z Lewandowskim jak będę w sklepie.

4

@kamyk_23 chwalisz się czy żalisz? :D rozumiem, że mieszkasz w stanach, więc masz okazyjnie możliwość być na meczu na żywo. Teraz do tego z Realem. Taka okazja może się nie powtórzyć, a całą resztę zobaczyć możesz zawsze. Obyś nie żałował. W każdym razie za takie pieniądze to sam nie wiem czy bym się zdecydował

0

@maroon jasne, ale ciekaw jestem jaka jest tutaj zależność zdaniem pisiorow.

1

@MesQueUnClub96 a co z tymi co grzeją gazem lub prądem przecież te źródła energi również idą mocno do góry, dlaczego tylko użytkownicy węgla mają dostać 3000?

0

Memphis golazo, asysta też dobra. Niby nie ma miejsca dla niego, ale o ofertach za niego też cisza. Momentami wydaje się że az żal sprzedawać takiego pilkarza, ciekawe jaka będzie jego przyszłość.

0

@endriuuu2 w dalszym ciągu lepsza praca na śmieciowce niż siedzenie na dupie i pobieranie socjalu.

0

@michal26 ciężko powiedzieć, być może właśnie tak by było skoro są na świecie plemiona właśnie z takimi lub podobnymi obyczajami czy rytuałami.

1

@michal26 natura, albo kwestia przyzwyczajenia. Gdybyśmy takie widoki mieli na codzień od wielu lat to pewnie nikogo by to nie dziwiło, a człowiek jak już mowa o naturze to z natury jest nieskory do zmian i pierwsza reakcja na zmiany jest podświadomie zawsze sprzeciw.

0

@wildzenon12 to też prawda, ludzie wola być okłamywani, wolą dostawać obietnice które są niedospelnienia, mało kto ogarnia zasady ekonomii wiec chociaż te są właściwie to trafiają tylko do nielicznych.

0

@wildzenon12 konfa może mieć najlepszy program gospodarczy na świecie, ale dopóki z bosakiem na czele będzie dawać takie popisy jak te pomysły z zakazem aborcji to tak długo będą co najwyżej się bić o przekroczenie progu wyborczego.

0

@endriuuu2 jak Twoje dzieci będą jadły gruz ze ścian to wtedy będziesz im tłumaczyć, że to jest lepsze, a na prawdę źle to było gdy złodzieje z peło kradli pieniądze i robili wałki na VAT ;)

0

@endriuuu2 czy Wy sami słyszycie co porównujecie? My jesteśmy na równi pochyłej i niedaleko nam do bankructwa, a ktoś narzeka na afery na które w obecnej rzeczywistości nikt by nawet uwagi nie zwrócił, bo te co są teraz to pikuś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?