Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu a to nie było tak z Messim, że jemu kontrakt wygasał i musiał podpisać nowa umowę i w tym wypadku musiał mieć minimum 50% wcześniejszej pensji? Trochę głupio to brzmi, ale cholera wie czy to prawda czy nie i jakie inne kwestie jeszcze obowiązywały w jego przypadku.
0
@Paradoks tak robię, wpuściłem tylko osobę która miała na 8.50, bo faktycznie była przede mną, a kolejka z obsuwy lekarza się zrobiła. Tylko najlepsze jest to, że babeczka która mi machała to stosunkowo młoda kobieta, a nie stary moher. Później dziwić się, że w tym kraju jest jak jest i rządzi kto rządzi :)
9
Kolejka do lekarza.
Ludzie też są dobrzy, pomijam ze w kolejkach od zawsze były cyrki i jaja, można było się pośmiać. Natomiast mamy już 2022r, a dalej niewiele się zmieniło. Niby są portale pacjenta, umawianie na konkretne godziny, wwzystko online cacy. Później przychodzi człowiek i się wkurwia i najlepiej byłoby się kłócić znowu z matołami :)
Moja wizyta planowo na godz 9.00, więc przyszedłem punkt 9.00, ale oczywiście kolejka. Babka mi macha, że ona jest ostatnia, a ja ją pytam na którą godz umówiona jest. Ona, że na 9.20. Ja jej mówię że spoko ja na 9.00, a ta się kłóci że ona idzie przede mną, bo tu już od 20min czeka. No ludzie kochani. Ja jej grzecznie mówię, że ch*j mnie to obchodzi i mogła przyjść tak jak wizytę ma umówiona o 9.20, a nie siedzieć tu 40min i się wbijać innym i im rozwalać ich plan dnia. Chwilę po mnie wchodzi inna babeczka, że ona na 9.10 ma i ta sama sytuacja z babą z 9.20 :) ostatecznie zamiast przyjść punktualnie i szłoby to sprawnie każdy szybko i bez nerwów załatwił by swój temat to kończy się tak, że ludzie się kłócą i każdy traci czas i robią się sztuczne kolejki.
0
@Oskar00 No rzeczywiście trzeba było Barto zostawić i rozdawać dalej pieniążki na prawo i lewo jak leci wtedy było prawdziwie Mes Que Un Club:)
6
Trzeba było kupić kilku zawodników, pokazać że dalej liczymy się i piłkarze chcą tu przychodzić. Teraz gdy mamy wielu dobrych piłkarzy można starej gwardi dyktować warunki i negocjować kontrakty i wynagrodzenia z zupełnie innej pozycji, a jak komuś się nie podoba to pokazać gdzie są drzwi. My mamy kim grać i na miejsce każdego znajdziemy innego. Nikt nie jest nie do ruszenia. Twarda gra, podoba mi się i nie ma co się doszukiwać drugiego dna. Bardzo dobrze przeprowadzane rewolucje. Po prostu.
7
@Sulimo cukru nie kupuję od dobrych 10 lat. Polecam.
1
@QQL5 cudów się nie spodziewaj. Pamiętaj. Babę zmienisz, ale to nic nie zmieni.
0
@Masny grupa PSG, Salzburg i Dynamo wydaje się być spoko :) ewentualnie Szachtar i ktoś inny z 4 koszyka za Kijów.
0
@VegetaPolska @pikass14 czy mając ps5 to cała kolekcja te prawie 800 tytułów są dostępne w całości tam? Rozumiem że są to edycje podstawowe gier. Mam na myśli np mortal kombat 11 wtedy bez dodatkowych postaci gola podstawka gry tak?
1
Ma ktoś ps plus premium lub extra czymkolwiek to się różni i może powiedzieć czy warto? Zastanawiam się nad zakupem ps5 i myślę czy od razu któryś pakiet też warto dokupić, ktoś coś powie więcej o tym?
1
@jedrek7000 na 1 kolejkę wiele biletów nie zostało i faktycznie są chyba trochę droższe niż na kolejne mecze. Może pomysl o późniejszym terminie wyjazdu. Loty od paź też już połowę tańsze będą. Noclegi standardowo drogie chyba niezależnie od terminu.
0
@Mroziu hmm ciekawe. Ja pamiętam na el clasico u góry płaciłem 100eur jakoś, ale teraz jak patrzę to chodźby na mecz z Celta Vigo jest 129eur w połowie trybun to chyba poszło do góry...
0
Był ktoś na meczu ligi mistrzów na Camp Nou w zeszłym sezonie lub ciut wcześniej? Czy bilety na ten mecz są droższe niż na standardowa kolejkę w weekend?
2
@FCMichalo kowal to złoto w tym programie. Nie do ruszenia i spora część na pewno dla niego ogląda. Jakoś przetrawią Twoją stratę.
0
@mindbender84 drużyna wygląda obecnie zupelnie inaczej. Mamy dwóch nominalnych skrzydłowych i topowego napastnika. Teraz nie wszystko będzie na barkach Pedriego gdy tego pechowo dopadnie kontuzja. Do tego przyszedł Kessie, który myślę że z powodzeniem da radę zastąpić Hiszpana jeśli de Jong znowu będzie mieć zniżkę formy. Po prostu przy tak szerokiej kadrze nie uważam żeby Bernardo był potrzebny, jestem już uprzedzony do wydawania 80+ mln na zawodników. Zobaczymy, wiele zależy od tego jak potoczy się sytuacja z Frankiem.
0
@mindbender84 nie no. De Jong, Kessie, Gavi. Serio nie ma kto Pedriego zastąpić? Sezon się skończy jak Pedriego nie będzie? Ogarnijcie się, bo od dobrobytu niektórym się w 4 literach przewraca :D Chyba każdy klub na świecie chciałby mieć takich pomocników, a niektórzy tutaj płaczą i jeszcze im Bernardo brakuje, a co tam się szczypać może od razu KdB brać? :p jeśli Frankie nie odejdzie to dla Bernardo nie ma u nas miejsca. To jedyny warunek, a i tak nie jestem pewien czy konieczny bo i bez jednego i drugiego możemy grać o wszystko.
1
@Coutinho007 nie no z całą sympatią do mojego ulubieńca, ale nie. 40 letni Dani fizycznie już nie dojeżdża, nawet na słabszych rywali. Roberto ma przedłużony kontrakt jedynie o rok i założę się, że to chwilowe rozwiązanie na ten sezon, bo klub liczy że ktoś na rynku być może jak napisałem wyżej po mundialu się pojawi. Dest ma 21 lat więc ciągle może się uczyć i rozwijać nie wymagajmy jeszcze od niego bóg wie czego, ciągle może być solidnym zmiennikiem póki co.
7
@Pedri16Future pewnie tak, aczkolwiek szkoda ze Ferran nie został z 19. Kessie mógłby wziąć 22 lub 25, a 11 dla Raphinhi.
0
@jacobFCB tak, natomiast o ile Semedo miał szybkie fajne wejścia w ofensywie (a mimo to asyst miał jak na lekarstwo, bo ostatecznie bardzo słabo dogrywal w końcowej fazie) to w defensywie była totalna klapa. Pamiętne 8.2 z Bayernem i tam pierwsze bramki w dużej mierze na konto Semedo (kompletny brak krycia swojej strony, łamanie lini spalonego i przwracanie się w sytuacji 1 na 1. Dostaliśmy kilka gongów jego strona i podnieść się już nie dało). Także no, wydaje mi się że Dest gorszy od niego nie jest ;)
5
Odnośnie PO to tak jak niżej kilka osób wspomniało. Nie ma obecnie na rynku alternatywy, więc nie ma o co płakać.
Przedłużenie Roberto coś na celu miało biorąc pod uwagę nienajlepsza formę Desta. Na problemy prawej strony mamy Araujo, który pewnie będzie tam grać na sliniejszych rywali. Po to ściągnęliśmy Kounde i Christensena, aby Ci w tych meczach zastąpili na środku Urugwajczyka.
Nie zapominajmy też, że mundial jest lada moment i bardzo możliwe jak to po takich imprezach bywa, że ujawni się kilka perełek w tym prawi obrońcy.
3
@!34RC3!_0N4 tak, skończyłem zawodówkę, a nie matematykę to logiczne. Rozgryzłeś mnie :/
12
LaBamba w pełnej swojej okazałości:
Ilość postów ludzi nawołujących do ogarnięcia się tych, którzy wylewają pomyje na Fatiego - 10
Ilość postów ludzi faktycznie wylewających pomyje na Fatiego - 0
1
@fotohobby na szczęście Fati ma jeszcze kilka ładnych lat żeby wejść na najwyższy poziom, więc byle spokojnie pracował nad sobą i nad swoją głową reszta jak ma umiejętności przyjdzie z czasem i nie powinien się spieszyć, bo w wieku 19 lat nie ma presji być główną gwiazda topowego klubu. Ważna rola zmiennika w zespole powinna mu wystarczyć w tym sezonie. Lewy też ma bliżej niż dalej do końca kariery i wiecznie zajmować miejsca w składzie nie będzie.
0
@Survier Kessie jest nowy w zespole i nie ma na ten moment statusu kluczowego zawodnika, więc tym lepiej dla nas że mając nadmiar graczy w środku pola możemy sobie pozwalać na stopniowe wprowadzanie go, bo nie powinien mieć z początku pretensji o zbyt małą ilość minut. Musi swoje udowodnić i zapracować, a z resztą wydaje się idealny jako zmiennik na drugie połowy.
12
@Damian11 powiem tak, Ameryki to Ty nie odkryłeś :D mnie tylko dziwi jak wiele osób końcem sezonu po nim psy wieszało i chciało jego odejścia. Tymczasem jednak Ci co mieli więcej oleju w głowie to modlili się o przedłużenie jego kontraktu. Darmowy topowy skrzydłowy, nic lepszego byśmy nie ogarnęli. To jest nasz najlepszy podpisany kontrakt w tym okienku.
1
@tbas a od kiedy Alonso jest gwarantem trofeum? Szczerze wątpię czy da lepsza jakość niż Balde który z meczu na mecz wygląda co raz lepiej i notował nawet niezle wejścia w zeszłym sezonie LM.
0
@Striker hmm sam sobie trochę odpowiedziałeś.
1. Tak, Balde będzie jak to zmiennik raczej grać rzadziej niż Alba. Załóżmy te Twoje 20% może nawet ciut więcej, na słabszych rywali powinien się nadać. Jeśli przyjdzie Alonso to co wtedy? Wolę żeby Balde łapał minuty, a nie Alonso który się już nie rozwini i będzie swoją pensje kasować.
2. Jak będziemy bez rezerwowego? Alba będzie na ławce w razie gdyby Balde złapał kontuzje lub będziemy potrzebować ratować wynik to Jordi może zawsze wejść.
3. Tak, Dest też już grywał na lewej stronie, więc spokojnie mógłby w razie jakiejś katastrofy tam również grać, a na prawą mamy spokojnie kogo przesunąć czytaj Araujo, Kounde i jest ciągle Roberto.
8
Trochę nie rozumiem transferu Alonso. Uważam, że jest zbyteczny. Balde pokazał się całkiem nieźle, szkoda wykładać pensje na miernego Hiszpana. Ja wiem, że Alba może złapać kontuzje, ale tak zakładać można z każdym zawodnikiem.
0
@Cule1234 wiadomo, wszyscy wiemy co jest na rzeczy. Przy jego pensji na rękę klubowi go sprzedać, ale doceniamy go. Jeśli znacznie obniży pensje i dogada się z klubem to może u nas zostać na lata. Sytuacja jest trudna i w musi to w którąś stronę pójść.
0
@Aragorn33 jeśli faktycznie znacznie obniżył pensje to jak najbardziej może być tak jak piszesz. Na pewno o jednego pomocnika mamy za dużo to samo jeśli chodzi o napastników.