Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pinasmeister zależy czego oczekujssz. Czy ma być oszczędne pod kątem paliwa lub części zamiennych, jaki komfort, czy ma być rodzinne czy raczej sam będziesz jeździć, czy zależy Ci na mocy i wyglądzie zewnętrznym?
0
@Criss18Barca piłem kiedyś sporo energetykow+wódka, bo fajnie wchodziło. Skończyłem gdy zacząłem mieć problemy z sercem i musiałem zacząć brak leki. Na szczęście przeszło po jakims czasie i leków już nie muszę brać.
8
@batoon guys please.. W Wieśka nie grali? :D
21
@Destroyer_of_Worlds nie no bez przesady xd
0
@Pasiak jak trochę dołożysz to kupisz LG B13 pewnie za około 3500 można już wyhaczyc. Mam go obecnie i jest super. Poniżej 3000 to myślę że spoko wyborem byłby samsung qe70q55 coś w tym stylu. Widzę sporo negatywnych opinii odnośnie samsunga, ale miałem ten tv przed LG jakieś 2 lata i wszystko było super. Hmm może system trochę inny ale czy gorszy to nie wiem. Taizen nie oferuje wszystkich apek takich jak twitch, ale poza tym śmiga super.
1
@Cwaniak4 PiS ru**a ciągle wszystkich, ale kto mądrzejszy i ma możliwości to się próbuje bronić. Sam założyłem foto widząc co się świeci i póki co jestem zadowolony. Od roku żadnych rachunków za prąd. Samochód ogarnięty służbowy z kartą paliwową, więc na ten moment ceny energi mnie bezpośrednio aż w tak dużym stopniu nie uderzają. Śmiać się mogę z pisiorow, którzy klepać będą jeszcze większą biede. Jak to zbysiu stonoga powiedział "śmiać się z Was.." i dalej kończyć nie będę :) przerażające, że kraj dąży do ruiny, a pisiory mają klapki na oczach.
0
@ef no ale zawsze wybór zamiast pogrążanie się w ciemnych odchlaniach czterech liter przykładając rękę do pisu
1
@ronni37 nie słuchałbym powyższych komentarzy, bo sporo głupot w nich. Różnica oczywisice jest i nie chodzi o drążek do zmiany biegów z lewej strony, bo to żadna różnica. Chodzi o nawyki, łatwo się zapomnieć. I o ile w mniejszych miejscowościach i na obrzeżach czy wsiach do nie jest duży problem i łatwo się skupić i przestawić tak w centrach większych miast może być na prawdę niebezpiecznie jeśli nie nabierzesz wcześniej wprawy. Ruch jest bardzo duży w miastach, drogi kilku pasmowe, dolotowki multi ronda czy skrzyżowania, każdy szybko i sprawnie jeździ trzeba mieć oczy dookoła głowy i ciągle myśleć, nie zapomnieć się ani na chwilę że ktoś z przeciwnej strony niż masz zakodowane może wyjechać w każdej chwili. Drogi i oznakowania w takich miastach również nieco różnią się od tych co mamy w Polsce. Nie mówię że to jest coś nie do ogarnięcia, bo szybko można się przyzwyczaić, ale zależy jak dużo masz nawyków i ile poćwiczysz tam najpierw na mniej ruchliwych, "osiedlowych" drogach.
2
@macio_944 co? 3/4 osób by z łóżka nie wykopalo? Haha przecież ona jest okropna! fuuj to nawet nie jest 2/10, ludzie nie slabcie mnie.. Współczuję gustu.
1
@Janas11224 znam ten feeling, po wyprowadce też człowiek musiał nauczyć się sam gotować, jako jedno z pierwszych dań na również wleciała carbonara i myslalem ze jestem mistrzem gotowania, a nic prostszego do zrobienia chyba nie ma xD powodzenia w dalszych podbojach, z czasem się trochę nudzi, ale ważna jest regularność i nie odpuszczać :)
0
@ef jak to? Aktualnie na wyborach parlamentarnych można na PO, Konfe, Lewicę, Holownie.
0
@ef na zachodzie gdzie ludzie zarabiają średnio 5x tyle co w Polsce, a ceny żywności i energii są na podobnym poziomie to mogą sobie wprowadzać socjal. U nas bardziej opłaca się patologi siedzieć na socjalu niż pracować więc jak ma być dobrze.
0
@ef zabrać babci dowód jak będzie na wybory szla :)
3
@ef raczej w chorym kraju i wojny tu nie trzeba, żeby złotówka była co raz mniej warta. Dajmy kaczorowi dłużej porządzić to niedługo do wartości rubla się zbliżymy i bez wojny.
0
@Kgorecki2500 czekać co ze studiami? Być może wiele się pozmieniało, ale gdzie z takimi wynikami przyjmują? Nie chce żeby to zabrzmiało jakoś uszczypliwo, ale da się załapać na jakiś sensowny kierunek i uczelnie przy takich wynikach?
0
@draxidox zna się zna i to pewnie nawet lepiej niż 3/4 tego kraju, ale co zrobisz, zdarza się. Nie wnikałem nawet z czego to wynikło. Może jakiś błąd merytoryczny przy lekturze popełniłem i mi na 0 pracę zaliczyli, nie wiem nie pamiętam i szczerze mnie to nie interesowało ani trochę, bo wynik z polaka mi do niczego na studia nie był potrzebny.
2
@draxidox jest, ja również miałem coś około 40 z polaka przy czym matma na 98, angielski na 100, więc tłukiem jakimś nie byłem.
0
@gaucho104 jakie wrażenia bubble vs paintball co Ci się bardziej podobało?
0
@Arkadio90 co znaczy parę stacji? Na tankowanie alko i biegałeś na czas od jednej do drugiej? ^^
0
@BlauGrana1404 można wiedzieć co robiliście? W sensie może macie jakieś ciekawe pomysły do podsunięcia. W przyszłym miesiącu mamy ogarnąć coś kumplowi i w sumie nie wiem co:)
0
@FCB24 z tym że będzie to zaraz po reprezentacji, więc może być szpital lub dużo zmienników. Poza tym te pierwsze mecze po repce często bywają nijakie i nam gra nie idzie. Hmm..
0
Widzę, że jest już znany terminarz Barcy na ten sezon. Chcę wybrać się na mecz i kilka dni zwiedzanie miasta.
Który termin i mecz będzie wg Was lepszy, bezpieczniejszy? 18wrz z Elche czy później 9paz z Celta?
6
@Lola120 jedziesz z nimi, zacznij nadawać na PiS to wykończysz babki :D miałbym bekę patrząc jak im żyłka pęka, one mają taki ból dupy jak ktoś jest przeciwko że szok xd
0
@Bartas7VeB ale co powiedział nie tak? Wszystko się zgadza, docenia Frankiego i chciałby żeby został, ale na warunkach takich jakie może sobie pozwolić klub czyli musiałby finansowo zgodzić się obniżyć pensje nawet kilkukrotnie inaczej nas nie stać na niego.
2
@Hubsao doprowadzenie na skraj bankructwa jednego z największych klubów i marek na świecie przez Bartomeu.
1
@PabloVEB nie ma się co dziwić, że żaden odchodzić nie chce. Barto rozdawał kasę na prawo i lewo i skutki tego odczuwac jeszcze będziemy ładnych par lat. Klub na skraju bankructwa, jakim to trzeba było być dzbanem, żeby samonapedzjaco się maszynę do robienia pieniędzy tak rozwalić.
0
Czy z dembele nawet jakby przedłużył to byłby problem z rejestracją? Byłby traktowany jako nowy gracz i problemy?
1
@Pawel13sz oglądałem kilka meczów Leeds. Wyróżniał się na tle kolegów, ale jak dla mnie bez większego szału. Nie jest słaby, ale do światowego poziomu mu brakuje sporo. Nie wiem skąd taka kwota. Może do tych 30mln byłby ok do rywalizacji w składzie w topowym klubie takim jak Barca.
0
@Medium do czego pijesz? Do wypłaty 3500? Fakt śmieszne pieniądze i wiadomo że na nic więcej taka wypłata nie wystarczy w obecnych czasach. Co zrobisz, państwo z dykty.
1
@Kondziubarca a czemu miała się skończyć? Mnie to dziw bierze zawsze, że ludzie odliczają ile ktoś ma do końca kontraktu. Jakby to miało jakieś znaczenie. Dla zawodnika ważne jest mieć robotę na start nowego sezonu, więc sagi transferowe mogą się toczyć do połowy sierpnia spokojnie, jaki problem?