Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Qba2312 no i? Poza tym w środku jedna wielka wyrwa wulkaniczna.
1
@JohnnyBarca zawsze zastanawiają mnie takie umowy. Ktoś płaci 90mln? Pewnie wystarczyłoby dać 120, ale co tam przebijmy o prawie 300% dawaj 250 :D
1
@MesQueUnClub_87 ok tak chyba zrobię. Parę cm podkopie, z poziomica złapie poziom, nasypie piasku lekko uklepie i na to dam plandekę. Dzięki za podpowiedź.
0
@koksik2700 myślałem o tym, bo fajna izolacja dodatkowa ale dobry twardy styropian to spory ekstra koszt nawet około 1000.
0
Pytanko do tych do mają basen ogrodowy. Chcę wstawić sobie basen srednica jakieś 4,5m. Nie chce się wykosztować jeśli chodzi o podłoże. Mam spory ogród, nie będę go betonować, na kostkę nie mam na ten moment funduszy. Myślałem żeby w miarę wypoziomować ziemię i zasypać kilka centrumentrow piasku. Pytanie czy to wystarczy i będzie ok? Czy powinienem dodatkowo dać jakąś plandekę, mate czy to zbędny dodatkowy koszt? Czy wystarczy jak piasek lekko ubije nawet deska, a następnie sama woda stopniowo go dociśnie czy muszę brać jakąś zagęszczarkę, ubijać go?
Będę wdzięczny za sugestie :)
1
@kamilos1214 heh co za pokolenie rośnie. Byleby się pokazać, markowe ciuszki, wstyd za mało wydawać bo trzeba pokazówkę robić ile to się pieniędzy nie ma, dramat :D swojego czasu za szczyla to się nawet za 10pln lało i liczyło ile km można się pobujać po okolicy żeby tylko frajda byla.
0
@Xxxbarca4ever spoko ja na różnych rok temu w LM pamiętam do wyciągnięcia miałem 2500zl. Mecz BVB Club Brugee. Dałem over 1,5 różnego bvb w obu polowach. Pierwsze 5min meczu bvb tak cisnlo że 3 rozne mieli. Mówię bajka połówka już zamknięta. Niestety czułem kłopoty gdy do przerwy rozjechali brugge 3.0. Na drugą połowę wyszli już dreptać jak Polacy w meczu z Japonia. Oddali kompletnie inicjatywę, 0 gry było. Padł jakimś cudem koło 70min pierwszy rozny dla bvb. Niestety do końca spotkania już brakującego drugiego nie uświadczyłem :)
0
@tomek8756 ja go bardzo lubie. Co by miało w jego przypadku oznaczać kryptpisowiec?xd
14
@KanwikBlancos a wiesz ze Guardiola nie ma nic do ustalania ceny? On jako manager może dać tylko światło zielone czy kogoś chce czy nie.
0
@Kozinho. I dobrze, jednak jak widać nasze podwórko jest niespełna rozumu i całe szczęście, że w Europie jeszcze kogoś innego interesuje co się u nas dzieje i patrzą pisiorom na ręce. Zaorać ten naród, odciac wszystkie środki z UE to może co po niektórzy się obudzą i PiS spadnie ze stołka. ***** ***
4
@Kozinho. A mamy tańczyć jak nam PiS zagra? To sorry zdecydowanie bardziej wolę UE. Unia pilnuje praworządności u nas i za to bezprawie i cyrk który wyprawiaja u nas pisiory blokuje im środki. Prawidłowo, popieram.
3
@patry295 xD piszesz o problemach
z ładowaniem, zasięgami, infrastrukturą :D szok, jak mało pojęcia niektórzy mają o prawdziwych problemach jaka ta zmiana ze sobą niesie. Ładowanie i zasięgi to jest pikuś. Aż nie chce mi się wierzyć, że tylko pojedyncze osoby sądząc po odpowiedziach w komentarzach mają jakiekolwiek pojęcie w tym temacie, reszta dyskutuje o jakieś pierdolach :D czy Wy czaicie bazę, że pomijając już sama Polskę to w Europie pogłębia się problem energii elektrycznej oraz już jest realny problem z utylizacja baterii przy znikomej ilości elektryków? Fajnie, że przytaczasz piękne dane odnośnie kosztów z drugiego końca świata, pytanie gdzie to u nas w Polsce będziesz ładować jak nasza infrastruktura elektryczna leży i kwiczy, a przerwy w dostępności energii elektrycznej prawdopodobnie będę co raz to częstszym zjawiskiem. Te ideologię odnośnie elektrycznych ssmovhodow i wszystkie regulacje pod to w UE wymyśliła mafia która tu i teraz robi na tym kokosy, a prawda taka ze to nie ma prawa się przyjąć. Na pewno nie w tak krótkim czasie, nie z dnia na dzień i nie przy takich założeniach.
0
@gaucho104 mi też się nie uśmiecha, alw trzeba pamiętać że brak udziału w wyborach to tak na prawdę przyłożenie ręki do dalszych rządów pisu, a na to my sobie pozwolić nie możemy, bo już z torbami idziemy, gospodarczo toniemy, z Unią wojujemy, praworządności u nas nie ma, a do tego odbierane są powoli prawa obywatelskie. Warto zagłosować na kogolowiek innego mimo że do nas nie przemawia chociażby tylko po to, żeby podzielić władze i żeby nikt nie mógł samodzielnie przepychać wszystkiego co chce.
0
@gaucho104 nikt. Aktualnie nikt nie powinien rządzić samodzielnie w tym kraju, a niestety robi to prawdopodobnie najgorsza możliwa opcja.
Ja się przyznam głosowałem na Konfe, ale powoli mi to przechodzi mimo że gospodarczo są bardzo spoko to jednak akcje typu aborcja i kilka innych mocna skazę rzuciły w moim odczuciu na nich. Na Lewice w życiu nie zagłosuje, bo to jak zlepek najbardziej odklejonych ludzi na świecie, zero logicznego i gospodarczego myślenia. Będę głosować droga eliminacji czyli pozostanie mi zapewni coś w stylu Holownia. Mimo że nie jestem za nim to po prostu cała reszta opozycji się sama szybko wyklucza i póki nie będzie lepszej opcji to będę głosować na najmniejsze zło i w moim odczuciu każdy tak powinien zrobić byle odebrać większość i samodzielność rządzącą tym którzy rujnują ten kraj w tym momencie.
0
@cris2706 wymieniłeś kilka wybitnych jednostek na setki milionów przypadków. Od każdej reguły znajdzie się wyjątek. Nie na darmo panuje takich stereotyp o amerykanach, większość kraju to dzicz i ludzie żyjący jak małpy w jaskiniach, skrajna patola i zacofanie umysłowe tam jest mnóstwo takich przypadków w każdym stanie. Jeszcze raz powtarzam jeśli uważasz, że na studia powinni iść sami bananowcy którzy mają dzianych rodziców i to ma być elita społeczeństwa to dalej nie ma o czym chyba dyskutować. Sam wychodzę z biednej rodziny, na szczęście naukę miałem darmowa i dzięki temu żyje na stosunkowo dobrym poziomie, a nasz kraj ma kolejnego dobrze wykształconego eksperta który odprowadza niemałe podatki.
Co do lekarzy, no co Ci mogę jeszcze powiedzieć. Oni brzuchem do góry nie leżą tylko często 24/7 zasuwają, a w ich rękach jest nasze zdrowie i życie. Skonczyli studia jakie są dla większości nieosiągalne z powodu stopnia trudności i należy się im godne wynagrodzenie, a przynajmniej praca w dogodnych warunkach bez harówy i wiecznego przemęczenia. Tych ludzi nie ma w domu i przy rodzinie prawie w ogóle, bo większość czasu swojego życia spędzają na nauce, a później w pracy. Lekarzy u nas brakuje, a jeśli uważasz że oni mają tak dobrze to nie rozumiem dlaczego takiej ścieżki nie wybrałeś. Przecież nic tylko byś kokosy zarabiał i podjeżdżał tym Twoim suvem do miejsca pracy.
0
@cris2706 no świetna sprawa. I co mają zrobić na prawdę zdolni i utalentowani młodzi uczniowie, którzy nie mają możliwości pójść na studia bo te są płatne? Państwo na tym traci. Dobry przykład USA podajesz gdzie większość ludzi którzy idą na studia to bananowy i skończeni kretyni tylko rodzice płacą to Ci idą, a później społeczeństwo tam wygląda jak wygląda, 90% to banda tumanów :) co do lekarzy 10k na rękę to jest śmiech na sali za zawód do którego się trzeba uczyć do 30stki albo i lepiej, a odpowiedzialność i ewentualne konsekwencje największe jakie mogą być. Do tego praca po kilkanaście godzin dziennie. To że podjada suvem i mają co do garnka włożyć to jest wyznacznik życia na wysokim poziomie najbardziej elitarnego zawodu? Śmiechu warty jest taki zarobek i ja się wcale lekarza nie dziwię ze wyjeżdżają.
0
@cris2706 nfz u nas nie funkcjonuje to raz. Dwa pozostając w tej samej branży to jak lekarz ma nie wyjezdzac po skończonych studiach jak tutaj wymaga się od niego pracy za psie pieniądze nie raz po prawie 100h tygodniowo? Za granicą w normalnych warunkach płacą kilkukrotnie więcej za normalny, a nie podwójny etat. Także nie do tych lepkow pretensje, a do nieudolnego Państwa. Opłaty za studia głupota straszna, studia tylko dla wybranych? I społeczeństwo głupie jak but którym państwo może sterować? Bez jaj. Każdy ma prawo się kształcić.
2
@Luciano99 gdy troll jest tak dobry, że zastanawiasz się czy to dalej troll czy prawda...:D
0
@Barcanajlepszyteam @borzowporzo tak zgadza się i biorąc pod uwagę, że faktycznie nie ma i prawdopodobnie prędko nie będzie dobrej opozycji to właśnie trzeba głosować przeciwko. Na obojętnie kogo. Czy to PO czy Holownia czy Konfa, byleby głosy się rozłożyły i nikt w tym pierdolniku nie mógł samodzielnie rządzić, a tym bardziej nie partia która pogrąża nie tylko nas, ale kolejne pokolenia.
3
@Karzel nie zmądrzeją, mózgi wyprane przez tvpis to raz, a dwa przecież peło też kradło i nie ma na kogo głosować w tym kraju xd
0
@Criss18Barca tak jak wyżej, programów nikt z dnia na dzień nie zlikwiduje. Najważniejsze to powstrzymać dalsze rujnowanie kraju, poszerzanie kolejnych programów i patologii wśród ludzi jak i wsrod organów państwa, bo obecnie jesteśmy na równi pochyłej i prędko się z tego bagna jakie PiS w kilka lat nam wszystkim sprawiło nie wydostaniemy, ale przynajmniej nie pogłębiajmy się w tym.
0
@JordiAlbion to siedź i narzekaj dalej. Przez takich jak Ty ten kraj dąży do ruiny. Różnica jest i to spora. Jeśli nie czujesz różnicy poziomu życia swojego lub Twoich rodziców jaki był 5-10 lat temu za rządów PO, a to jaki cyrk się wyprawia teraz to współczuję.
0
@ForcaMilosz taa, a we Francji to ile niby?
0
@Joe_Pesci niestety na vinted tylko z Liverpoolu lub z Barcy dziecięce rozmiary. Na ebay coś niby jest, ale nigdy nie zamawiałem z eBay i trochę chyba ryzyko czy na pewno oryginał przyjdzie. Eh zaluje ze nie kupiłem jak u nas grał.
0
Wie ktoś gdzie mógłbym kupić oryginalna koszulkę z Suarezem 9 z Barcelony? Nie chodzi mi żeby teraz drukować sobie na nowych koszulkach tylko jakąś starsza z sezonu w którym u nas grał. Mogłaby być nawet używka jeśli w dobrym stanie, ale niestety na olx i allegro nie ma nic.
1
@agaFCB ogólnie nie jest zła, ma fajne wstawki takie seledynowe i czarne, ale również fanem wielkie nie jestem. Mając w tym samym sezonie do wyboru te czarną petardę no to cóż było czego żałować. Najlepsze, że powiedziała że rozkminiala też czarna, ale mój kolega jej doradził żeby wzięła różową. Domyślam się że menda zrobiła to specjalnie :)
0
@agaFCB a tak to się zgadzam. Dostałem na urodziny od dziewczyny, ale te różową zamiast czarnej... Strasznie żałowałem, ale jednocześnie musiałem docenić gest i podziękować :p
0
@agaFCB jaka czarna? Czarne były już, w tym sezonie ma być chyba jakaś zlota na drugi komplet i taka z krzyżem jako 3?
1
@agaFCB która? Domowa? Nie wiem jakoś mam mieszane uczucia. Nie jest brzydka, ale żeby się zachwycać? Hmm dziwnie wyglądają na filmikach na zawodnikach. Sam nie wiem co myślec, chciałem kupić ale nie wiem czy mi się podoba czy nie :D
0
@Jestjakjest ogólnie spoko chociaż mieszane odczucia mam do wykończenia samej góry, przy barkach ciemna połać. Nie wiem czy to fajne czy brzydkie, co sądzicie?