Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie wakacyjne.
Szukam gdzie w tym roku spędzić ze swoją lubą urlop. Najbardziej lubimy klimat wyspiarski (grecja jest super, ale najfaniejsze wyspy typu Korfu, Kreta już zaliczone. Droższe cyklady jak Mykhonos czy Naxos odpadają nie ten budżet w tym roku).
Rozważam Hiszpanie poza Barcelona nie byłem nigdy w innym miejscu.
Kanary jakoś mnie nie przekonują chyba z racji uroku wulkanicznego, mało zieleni poza tym można je również ogarnąć w innej porze roku. Pierwsza na myśl przychodzi Majorka. Cenowo wypada okej bo za 10dni około 3500 od osoby da się ogarnąć. Problem jest taki że wyspa jest dość duża i kompletnie nie wiem który region wyspy wybrać na pobyt. Całej wyspy pewnie nie objadę ale kilka dni może bym wynajął auto i ciekawe miejsca w pobliżu zobaczyl. Czy jest ktoś w stanie coś polecić? Ogólnie lubię wszystkiego po trochę, więc zależy mi na pięknych plażach, dobrych restauracjach, ciekawych miejscach do zobaczenia, zwiedzenia.
Będę wdzięczny za wszystkie opinie i pomoc. Mogą być też inne kierunki jeśli ktoś zna jakieś fajne miejsce w rozsądnej cenie:)
0
@squeamish zdecydowanie Heineken. Tylko po niego sięgam gdy nie mogę przyjąć %
0
@MessiTheBesst to się nie doczekasz. Przynajmniej za rządu Pisu nie masz co liczyć na żadne oferty dla singli, emerytów itd itp. Powiem więcej przy obecnej inflacji to te 20%-30% obecnego wynagrodzenia realnie za 30-40 lat pewnie nic warte nie będzie :)
1
@Xwowrak ale to przecież nie wina pisu tylko Putina. Jawnie morawiecki mówi PUTINFLACJA! zły Putin spowodował podwyżkę cen wszystkich dóbr w Polsce o dobre 100% względem 1,5 roku wstecz. Tak wojna trwa od paru miesięcy, ale nie szkodzi to są konsekwencje działań przygotowań do wojny już wcześniej. Tak przeco morawiecki mówi i cyk ciemny lud dostał pożywkę i pójdzie głosować znowu na PiS.
3
Dobrze ze odwrócony tyłem do bramki Auba strzelał z lewej nogi półwolejem, bo już na wprost piłki nabiegal Ferran który za pewne by zmarnował :)))
1
@Ojciec5tkidzieci memories? Mój dalej to robi xd
0
@AlwaysBlaugrana dlaczego? Przecież wiedzą dobrze ze jesteśmy na musie finansowym i chcemy go sprzedać to po co mają oferować jego aktualna wartość rynkowa?
0
@tbas spoko będą podwyżki minimalnej i dopłaty do kredytów trolololo
1
@Sau_Ron coś w tym jest. Trudniej jest sfinalizować akcje bramka gdy gra się powolny atak pozycyjny i poza bramkarzem trzeba pokonać kilku osobowy mur z obrońców którzy stoją bardzo blisko, a dużo łatwiej gdy biegnie się rozpędzonym z kontry na jednego obrońcę lub oko w oko z bramkarzem.
1
@Messibestplayerintheworld wlodar? To nie wielki Bór? :P
0
@tomek8756 nie byłbym taki pewny. Na ten moment być może i tak, bo takich tematów nie załatwia się w 5minut. Muszą trwać rozmowy z Niemcami. Inaczej byłoby to nielogiczne. Ja wiem, że ten rząd cały jest nielogiczny, ale bez przesady już :p
1
@Barca1992 bez przesady. To my właśnie trzymamy twarde stanowisko w sprawie Rosji i cała Europa się powinna zjednoczyć. Zapłacimy więcej, ale trudno tu chodzi o wyższą sprawę, więc trzeba pochwalić taką postawę. Frajera i Europy to są Niemcy które kupują dalej od ruskich, a nie my.
0
@Yoshi94 podesłałem Ci nazwę stronki gdzie możesz przejrzeć aktualne oferty są tam jawne proponowane przez firmy zarobki :) z tą firmą własną po części masz też rację. Prace równie możesz szybko zmienić gdy stwierdzisz że to nie to.
0
@Yoshi94 co do zarobków to wierzyć nie musisz, nie zależy mi żeby Ciebie przekonywać. Mam w rodzinie blisko kuzyna jak brat dla mnie i jest rok po studiach w wieku 26 lat przebiera jak chce między ofertami i firmami. Przebił już granice 10 na rękę. Takich przypadków jest więcej, bo ma sporo znajomości, kolegów i przyjaciół ze studiów czy pracy. Zresztą zarobki w tej branży często są jawne. Wejdź sobie chodźby na stronkę justjoinit z ofertami pracy jak jesteś niedowiarkiem;)
0
@Yoshi94 jak złe podejście do czego bo nie rozumiem? Własna firma? Spoko łatwo się mówi, ale wiesz jakie jest ryzyko i bariery wejścia na rynek? To nie takie proste, a popłynąć jest łatwo. Zresztą trzeba mieć spore zaplecze finansowe. Możliwości zawsze są większe, ale w pracy na etacie również jesteś w wstanie wyciągnąć dobra pensje, a skąd Ci się te 3k wzięło i w odniesieniu do jakiej branży czy pracy to nie wiem. 3k to lada dzień będziesz mieć minimalna.
2
@mrboom w ostatniej podejściu ale wyszło
2
@pt9 haha ja pracuje w firmie gdzie w naszym zakładzie jest kilkaset osób, a odkąd zmienił się dyrektor (mamy teraz dusigrosza) to również gadka ze na nic nie ma kasy. Te same rzeczy co wymieniles.:) także to kwestia zarządzających. Dla porównania mój kumpel z tej samej branży zmienił robotę, wyjechał do większego miasta i z miejsca najnowszy iphone, samochód służbowy (budżet 60tys euro) do wyboru do koloru i koncert życzeń odnośnie wyposażenia biura i zero sprzeciwu, jeszcze chodzą i dopytują go czy czegoś mu nie brakuje. Da się? Da się, ale jak ktoś jest dusigroszem i ważniejszy dla niego jest wskaźnik i słupki niż inwestycja w ludzi to zarządza jak zarządza.
1
@Yoshi94 powyżej odpowiedziałem. Mnie skłania fakt, że świat się rozwija wszystko idzie w stronę IT, więc raz zawsze będziesz na topie z czymś nowym, ciekawym. Dzięki temu też nie powinno być problemów ze znalezieniem pracy gdziekolwiek. Drugi fakt to kasa. Nowe technologie, to nowe przedsiębiorstwa i nie oszczędzają na personelu. Zazwyczaj jest w takich firmach również fajna zdrowa atmosfera.
1
@pt9 dokładnie, trzeba spróbować zawsze można wrócić. Ja pracuje w logistyce i zakupach. Nie w transporcie czy spedycji, alw branża automotive i bardziej logistyka produkcji, zakupowa, kontrakty, projekty, nowe uruchomienia i takie tam. W każdym razie też już chyba powoli się wypalam, nacisk jest duży, sufit blisko, a kasa mierna. Do tego zaplecze technologiczne stare, jak i myślenie zarządu leśne dziadki. Myślałem wykorzystać logistykę, doszkolić się z IT i pójść w nowe systemy i technologie. Może jako sprzedaż aplikacji, lub jakieś head. Zobaczymy.
1
@pt9 brawo, mi przebranżowienie również chodzi po głowie. Chciałem się zapisać na jakiś kurs bazy danych lub coś w tym stylu i pójść trochę w stronę IT (niekonoecznie typowo programowanie, bo na nauki języków trzeba dużo czasu i zawziętości).i tak wiem teraz każdy się przebranzwia na IT :p Powodzenia!
1
@Katalończyk 99 mając zaliczkę 3.0 po pierwszym meczu :)) tak grający Villarreal nigdy by takiej przewagi nie roztrwonil
3
@mrboom niestety, obiecywałem sobie ze nigdy nie zagłosuje już na popis, ale co zrobic w sytuacji gdy lewica i konfa jest do zaorania, a pis rujnuje państwo w trybie ekspresowym. Zostaje po czy holowania. Ehh..
1
@AmigoBlancos zgoda, natomiast groteskowo już czyta się Twoje wpisy po meczach LM Realu gdy za każdym razem jest napisane właściwie to samo czyli Real zagral słabo, ale największym szczęściem jest wynik bo w piłce liczą się cyferki :D innymi słowy nagraj tasme i puszczaj w kółko ^^
Dla widowiska dwumeczu dobry wynik na rewanż. Real ma spore szanse. Pewny jestem że City znowu ich będzie gnieść tak jak to robiło PSG i Chelsea, ale czy City awansuje to tego już taki pewny nie jestem. Przyzwyczaiłem się że grają padake, ale mają pakt z diabłem podpisany juz od czasów Zizu. Uważam, że szanse na finał są 50/50 :)
7
@DaPidejpi bo trzeba kupować piłkarzy z mentalem. Prosty przykład. Przychodzi teraz do Realu Rudiger gość który potrafi w Chelsea pokazać jaja, wydrzeć się na kolegów. My z Chelsea bierzemy ciepła kluche Christensena człowieka bez wyrazu. I tak możemy wymieniać całe grono piłkarzy.
0
@Kamiloza91 ewidentnie bo to było zrobione pod to żeby Karim przyjął piłkę i poszła bramka
0
Widzieliście co się tam już działo? Dwóch obrońców się przewróciło bez rywala obok gdy beznezma przyjmował piłkę WTF :DD
26
City w tym meczu 4 wypracowane ciężko bramki, dwa razy tyle setek zmarnowanych, a Real hurr durr przebitka karny jeden celny trzal na krzyż i jeszcze przejdą dalej jak w poprzednich dwumeczach :))))))
7
Niesamowite to jest
0
Bramka Realu standard. Żadna akcja. Benzema ma piłkę i ja traci. Ta się odbija leci pod nogi Mahreza ale tam druga przebitka i trafia jakimś cudem do Mendyego który ma wystarczająco miejsca by dośrodkować xd
1
Nie zagłębiałem się w to kto może w City dzisiaj zagrać, a kto nie. Natomiast dla mnie bardzo duża wartością w tym zespole są wahadłowi czyli Walker i Cancelo których dzisiaj nie ma. Na tym City traci niesamowicie dużo. Mimo wszystko po zwycięstwo obywatele!