0

@kamilo0066 a gdzie w Bukowinie Tatrzańskiej jest dworzec?

0

@reloaded to trzeba popracować nad swoim mentalem i zrozumieć że to jest normalne i raz na jakiś czas każdy potrzebuje takiego dnia :)

1

@Szklaner mam czasami podobnie. Zaplanuję sobie obijanie się, a czas tak ucieka ze ledwo wyrabiam się poobijac. :p

0

@jeyx77x super tylko ma ktoś dostęp do rozkładu jazdy busów? Za cholere w necie nie mogę znaleźć żadnego. Potrzebuję się dostać z centrum Bukowiny Tatrzańskiej, blisko przystanku klin. Fajnie ze są przystanki na Google mapach, szkoda że nigdzie info co i o której tam jedzie...

0

@bartekvisca podjechałbym jeśli faktycznie jeździ. Znalazłem tylko jakąś stronkę z busami, ale tam dopisek że kursują busy w wakacje.. Poszukam jeszcze rozkładu bo nocleg mam z bukowiny to rzut beretem.

0

@don'T.R.I.P.e chodzi mi o konkretnie parking przed wejściem na teren tpn czyli lysa polana lub palenica. Masz doświadczenie jakieś? Ja byłem dwa razy, ale w okresie wakacyjnym i zawsze przed 8 rano, a już wtedy był spory ruch. Teraz nietypowo będę, bo poza wakacjami ale w późnych godzinach porannych.

0

@Uukasz_93 uff to mi ulżyło. Czyli jest szansa przyjechać o 10 rano i znaleźć miejsce parkingowe :) dzięki, w takim razie kupuje bilet.

4

@quarto jeśli masz możliwość i nie trzyma Cię tu zbyt wiele to spróbuj wyjechać najwyżej dorobisz trochę i za parę lat wrócisz, a będziesz dużo do przodu bo dobrze poznasz język. Chociaż obstawiam że nie będziesz chciał wrócić. U nas w kraju jest mega ciężka w dłuższej perspektywie czegoś się dorobić, jeśli nie masz majątku po rodzicach.

0

Planuje wybrać się na morskie oko w kolejna sobotę po świętach. Czy z racji ze teoretycznie jest jeszcze poza sezonem głównym to czy po zakupie biletu i przyjechaniu na miejsce około 9-10 rano mam szanse normalnie zaparkować na parkingu np przy Łysej Polanie? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Wszędzie sugerują przyjechać przed 8 rano, natomiast nie mam takiej możliwości.

0

@kkbarca No super policzone xd uwielbiam te wzorki, wzoreczki. Wszystko w 2min na kalkulatorze. :D

0

@AlexDark00 za najlepszych trzeba płacić. I Bayern jest w stanie to zrobić znaczy zapłacić za młodego zawodnika. Oni nie płacą za gwiazdy które są już od lat na topie mają swój wiek i chcą wielkich kontraktów, a Haaland jest ciągle bardzo młody i perspektywistyczny.

0

@Emhyr z prowizjami może i masz rację, ale jak to już historycznie w zwyczaju bywa, Bayern wyciąga z BVB za friko piłkarzy jak leci, więc no. Ja bym ich nie skreślał, mają gościa młodego ogranego już w Bundeslidze i może u nich brylować latami. O Haalandzie sporo się mówi, bo kończy mu się kontrakt więc on może być już z jakimś klubem dogadany. To z kolei mogłoby tłumaczyć pozbycie się Roberta z Bayernu. Zobaczymy.

0

@Emhyr czemu Haaland nie pójdzie?

0

2 dni zaległego urlopu muszę wybrać w tym miesiącu. Ktoś podsunie pomysł które dni warto i dlaczego?^^

0

@DarekFCBnaZawsze to raczej zależy od rywala i okoliczności meczu. On się lepiej sprawdza gdy ciśniemy i wrzucamy niż gdy gramy kombinacyjnie lub szybko z kontry.

0

@Foro bardzo dobrze, dzięki wielkie za opinie! :))

1

@Foro dzięki :) poczytałem trochę teraz i niby fajnie mieć w małym plecaku jakąś siatkę na plecy która wentylacje ma niby poprawić. Takie przykładowe plecaki np z wolfskin są za jakieś 330zl, natomiast takie zwykłe bez siatki od tego samego producenta za 130zl. Różnica spora. Przykładowo tańszy model wolfskin jwp pack 18,tak jak mówisz wyjścia okazjonalne raz, dwa razy do roku myślisz że się nada?

0

Czy może ktoś polecić jakiś mały plecak turystyczny? Wybieram się niedługo do zakopca, morskie Oko i te sprawy. Od dłuższego czasu brakuje mi plecaka może ktoś polecić jakiś fajny niedrogi model lub podpowiedzieć na co zwrócić uwagę? Czy siatka na plecy lub nieprzemakalność przydaje się? Czy to w ogóle ma znaczenie czy brać pierwszy lepszy z brzegu?

1

@Pawci023x ja o 6.30 więc w sumie nie mam co narzekać, bo pewnie znajdą się tacy co wstają i o 4.00 :p

3

@Comfortable_ tak, bo on ma bardziej usposobienie ofensywnie i kiepsko gra w obronie wbrew jego warunkom fizczynym. Z kolei na grę z przodu trochę zbyt wolny i za mało zwinny.

19

Mecze w niedzielę o 21 i po takim meczu oczywiście nie da się od razu zasnąć tylko wertować fcbarca.com, mimo że za kilka godzin trzeba wstać do roboty.

0

@Janas11224 przy minguezie zostawiłbym znak zapytania. Nico powinien u nas zostać do rotacji, mamy zbyt mało pomocników jak ktoś złapie kontuzje to lipa, a coś tam jednak nam daje i może się jeszcze rozwinąć. Alves powinien po sezonie dać sobie spokój już, przydał się nam teraz gdy mielimy problemy kadrowe, oczywiście obowiązkiem jest zakup prawego obrońcy. Z resztą się z Tobą zgadzam.

0

@axegrinder pewnie, prosty przykład wpuszczenie Lengleta :D a tak na poważnie to zamiast niego myślałem że wejdzie Mingueza za Daniego. To by była dużo lepsza zmiana. Czas tego parodysty się u nas skończył już dawno i aż przykro się robi jak on krednie minuty młodym.

0

@AmigoBlancos raz, że tu nie chodzi o mistrzostwo, bo to już odjechalo dawno tylko zwycięstwa zespołu któremu się kibicuje zawsze cieszą i to chyba normalne. Dlatego nie rozumiem jak ktoś może cisnąć z tego bekę, może sam ma coś niedokonca z głową jeśli nie rozumie takich podstaw. Druga sprawa z czym się nie zgodzę to nie uważam, żeby Barca nie zasłużyła na zwycięstwo. Fakt po 1 połowie Levante powinno prowadzić, ale w drugiej Barca dominowała prawie cały czas i miała więcej dogodnych okazji. Rzuty karne zazwyczaj zakrzywiają obraz meczu, bo tak de facto to głupie przewinienia były i najprawdopodobniej żadnego zagrożenia w tych akcjach ze strony Levante by nie było.

1

@Tomek_TF haha tak dokładnie :D

0

Niestety z Nico to już super pilkarza nie będzie, co najwyżej do rotacji. Za to kilka lat młodszy Gavi, cóż to jest za gość. Takie talenty razem z Pedrim, miód na serce.

17

Wyobrażam sobie Koemana, który siedzi w domu przed tv w ciepłych kapciach i gdy widzi strzelającego głowa po raz kolejny Luuka to na jego twarzy maluje się lekki szyderczy uśmieszek :D

4

@DonAndrzejos dzisiaj jego wyraz twarzy po zdobyciu gola. W oczach widać było wielka pewność siebie. Imponujące to jest. Sypie głowę popiołem, bo sam wieszałem po nim psy, ale teraz jeśli chciałby zostać u nas w takiej roli jaka ma to z chęcią bym go widział dalej w naszej koszulce.

3

To co było w każdym jednym sezonie. Niejednokrotnie w końcówkach prokurowal karne, że ten pajac jeszcze gra u nas.

0

Stary dobry Lenglet :))))))))))))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?