Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje się super grupa na mundial, przeszło przez myśl czy się nie wybrać do kataru, ale jednak chyba polatane. Jak się nie ma grubszej kasy to można raczej zapomnieć.
0
@Barca1992 mam nadzieję że 92 w Twoim nicku to nie rocznik, a jak tak to pozostawie bez komentarza skoro wydaje Ci się ze Ciebie panstwo na tym nie dyma :)
3
@barcelonaLM najlepsze że już przed wojną taka inflacja była spodziewana w drugim kwartale, ale rząd ma teraz znowu świetna podkładkę. Można powiedzieć że im wojna z nieba spadła, tak jak covid wcześniej. Ludzie nie ogarniają ze to rozdawnictwo i polityka PiSu doprowadza nas do wielkiego kryzysu, a nie covid czy wojna. Każdego państwa w Europie wojna i covid dotyczy w podobnym stopniu, ale w innych krajach jakoś da się utrzymać inflację na poziomie 4 czy 5 procent.
0
@MrResident myślę że od 10 netto jest tak w miarę ok.
0
@bartekvisca 150 do 180 to 20% to raz, a dwa to tak my też płacimy wiecej. Prąd podrożał teraz dokładnie o 23%.
0
@aldewir jedno dwa piwko można strzelić do meczu, a jak ktoś musi przyjąć do meczu z 5 czy 6 lub więcej to już coś jest z nim nie tak.
0
@masq faktycznie to dobry dziennikarz, ale w dalszym ciągu dziennikarz, a oni z takich informacji żyją. Próba zaoferowania czy kontaktu mogła być nawet ze strony agenta, ale to nie znaczy że coś więcej jest na rzeczy. Przynajmniej nie wydaje mi się, miejmy nadzieję bo nie trzeba nam takich zawodników i to do tego z wysoką płacą.
0
Plusem ligę Europy jest to, że prawie wszystkie mecze ligowe gramy teraz w niedzielę o 21.00. Idealna pora, w sam raz usiąść na spokojnie na zakończenie weekendu.
7
@masq pewnie, że nie ma. Pewnie to plotki. Osobiście nie chciałem go nigdy. Kolejny zawodnik bez przypisanej pozycji niepasujący to naszego ustawienia. Całe szczęście, że nigdy do nas nie trafił.
0
@deyna2018 tak, bo większość nie ma co z pieniędzmi robić tylko w karty je inwestuje :D
5
@Emhyr obowiązek wyjść z grupy to mają co najwyżej drużyny z 1 koszyka i może kilka z drugiego. Dla nas sukcesem jest mundial, reszta będzie wynikiem ponad miarę. Jest do zrobienia, ale lekko nie będzie. Ważne że możemy się cieszyć z udziału w mistrzostwach.
0
@kartovel mało jeździsz jak tylko 200zl miesięcznie ekstra Cię paliwo wychodzi.
5
@Getek za każdym razem jak ktos mówi że nie grał w W3 to sobie myślę ahh ile bym dał żeby to było jeszcze przede mną :D polecam oczywiście z dodatkami, są świetne!
2
@PodkarpackiKibic plus banan, płatki migdałów, wiórki kokosowelub jak wyżej w formie shakea z białkiem, twarogiem i truskawkami też git
0
@Wojtas1080pl nie tak właśnie, bo jakbyś poświęcił minute i przewinął trochę w dół to byś zobaczyl już ze 20 wpisów na ten temat, więc nie wbijaj na ludzi którzy dyskutują na temat transmisji która teraz leci live, a nie skończyła się już jakiś czas temu.
1
@KrystianR Fryderyk Chopin
1
@Muszynianka można jeść na kilka sposobów awokado. Poza tym guacamole nadaje się jako pasta czy dodatek prawie do wszystkiego, więc dlaczego tego nie dodawać skoro ma takie wartości i właściwości. Nic dziwnego że często w diecie się pojawia :D ja osobiście bardzo lubię i pasuje mi to.
0
@Muszynianka można powiedzieć że tak. Jeden z najlepszych składników odżywczych. Jak sobie wyobrażasz inaczej smarowanie chleba? Chcesz się suchym chlebem zapychać? Puste kalorie i węgle, bez składników odzywczych
0
2 godzinki do meczu. Tak w ogóle czemu Jóźwiaka nie ma w kadrze? Decyzja trenera? Spotkałem chłopa na obiadku w knajpie.
0
@Rust_Cohle mnie kusi awans szwedow to jednak typ teoretycznie 50/50, a kurs przyjemny. Do tego podbitka under 2,5 portugalia Macedonia i z 1000 można 4000 wyciągnąć. Kusi
0
@masq serial to cudo pod każdym względem.
0
@szymonekk tak będę celować, terminarz w tym sezonie powinien na jesień być przychylny z racji mundialu w katarze myślę że będzie natłok meczów co 3 dni
0
@szymonekk tak znam to, byłem już tylko akurat nie na jesień i głównie też chodziłem, ale kilka godzin na plazing uda się wygospodarować żeby na chwilę zatrzymać się w tym biegu tam :D
0
@Cobra303 awans bezpieczniejszy
0
@szymonekk to prawda, ale będąc tydzień to myślę że jeden dzień można poplazowac i posiedzieć z drineczkiem w pobliskich knajpkach:) dzięki! W takim razie tak jak mówisz miesiąc wcześniej powinno być ciepło bardzo
4
Awans Szwecji ponad 2 kurs. Kusi żeby wsunac coś na kontre i w razie odpadnięcia Polski nie być całkiem smutnym :p
0
Pytanko do tych co było w Barcelonie we wrześniu i / lub październiku. Jak z temperatura wody w morzu? Chodzi mi o plazing czy druga połowa września lub październik dalej da się opalać i korzystać z morza jak typowo na wakacjach?
0
@czosnekfcb jednym słowem budzik ma prze*****e.
0
Czy kody na wingsy do kfc są aktualne? Ma ktoś się podzielić? Oddam po zamowieniu:)
2
@HarveySpecter do 300zl np instax. Może być biżuteria spory wybór. Dobrej perfumy 50ml do 300zl też kupisz. Z tańszych to może coś z grawerem np Lusterko, kubek ze wspólnymi zdjęciami itp. Fajnie też zrobić coś tańszego ale z własnym pomysłem. Zawsze można dokupić jakieś dobre czekoladki np Lindt