1

Brawa dla Roberta, trochę szkoda Salzburga ale chyba pod dwumeczu

0

@Nazio87 co to za pytanie i o czym ma świadczyć? mogę od 20 lat oglądać 1 mecz w tygodniu lub 10 meczów w tygodniu nigdy tego nie liczyłem i nie zamierzam się licytować jak w przedszkolu. Jeśli pytasz z czystej ciekawości to na pewno liczba w tysiącach, ale musisz wybaczyc nie notowałem.

0

@Nazio87 obstawiam że dużo więcej niż Ty, ale jak boli Cię wielki Lewy to co poradzić, do apteki po maść na wiadomo co :D

0

Przyjęcie taki piłki i w taki sposób to jest poezja. Nie wiem czy kiedyś widziałem coś takiego. Majstersztyk

1

Podsumuje doniesienia transferowe tak.
Nie jestem zwolennikiem Christensena, nie gra za dużo i nigdy nie był topowym obrońca. Na topowego obrońcę nas nie stać, bo trzeba wyłożyć gruba kasę bierzemy więc darmowy odpad. Jaki widzę natomiast pozytyw? Taki, że chodźby nie byl topowym obrońcom to trzeba wymienić stara gwardie. Nie możemy mieć w obiegu Lengleta któremu psycha siadła już kilka razy po wielkich wtopach. Trzeba świeżej krwi, to zawsze coś zmienia i sam zawodnik też może zyskać na tym

0

@sergio5 zrodlooooo????

0

@Momals11 słabo, lepiej jakby podawał tylko do tyłu zamiast grać do przodu wtedy pewnie by nie miał strat, a tak to dupa Momals11 może mu to wytykać :p

0

@Emhyr w lidze Busi jest 3 jeśli chodzi o odbiory.

PS. To jest taka nasza mentalność Polaków właśnie. Brak doświadczenia, za młody itp. To samo jest w firmach. Zamiast dać szansę komuś zajebistemu kto jest ogarniety, ma papier, szkolenia, języki itp to i tak bardzo często na taką osobę się nie stawia tylko stanowiska daje się starym dziadom, bo się myśli że oni mają wielkie doświadczenie. Na zachodzie bardzo często w firmach stanowiska dyrektorskie, managerskie czy ministrowie w rządzie to młodzi ludzie, wykształceni z pomysłami.

16

@FC1899Barca to jak się ma czuć ten kto zarabiał najniższą krajową? Każdego to dotyka. Rządy PiSu i teraz wojna to mieszanka wybuchową i wyniszczac będzie każdego polaka. Nie odczują jedynie Ci najbogatsi którym pieniążki z nieba lecą.

6

@RomanHoffer bo jeśli teraz ceny na stacja są około 6,90 czy 7,00 a baryłka na otwarcie giełdy poszła 10% w górę to można się spodziewać wzrostu cen o 10% na stacjach czyli około 7,60

0

@kiper09 spoko PiS pewnie dorzuci 1000 plus lub znowu sztucznie podniesie minimalne i ludzie będą szczęśliwi ;)

5

Mnie osobiście cieszy również poprawa w grze Desta. Potrzebujemy go na silniejszych rywali, bo z Daniego niestety każdy szybszy lepszy skrzydłowy robi wiatrak.

0

@Tomek54321 tak, na szczęście ma zmienników którzy mogą za niego grać kiedy trzeba, a jemu samemu trzeba dać spokój i powoli dać mu leczyc kontuzje.

0

@busquets5 No nie wiem, na kilkanaście meczów ma 10 bramek i 2 asysty, a wcześniej jednak grał za Koemana więc mimo to dobry dorobek. Zastawianie się, gra tyle do bramki i szybka klepka. On to potrafi. Bliżej jemu do profilu Suareza niż Aubamayongowi. Chociaż lubię gabonczyka uważam Depaya za lepszego zawodnika. Wymienność pozycji z Ferranem też jest większa.

1

@Janiama dokładnie porównajmy go do takiego Auby który dzisiaj cały mecz na stojąco. Lubię Aube, ale z nim się będzie trzeba pożegnać. Depay widać że zaczyna się dobrze rozumieć z Ferranem. Zdecydowanie wolę ten duet na boisku. Do tego wróci jeszcze Fati. Widziałbym nasz atak w postaci Fati/Depay, Ferran/LdJ, Dembele/Traore. Bardzo mocna siła rażenia chociaż będzie ciężko wszystkich pogodzic.

0

@busquets5 za Aube bo jest poziom wyżej. Widać, że dobrze się rozumie z Ferranem.

4

Hernandez Hernandez show. Straszny chaos w meczu, nie panował nad tym co się dzieje. Najważniejsze że WALCZYLIŚMY bo tego za Koemana zdecydowanie brakowało i zasłużenie wywozimy 3 punkty. Vamos!

0

@OsamaDembele sorki, ale krew zalewa jak De Jonga marnuje dwie setki, a tu jeden strzał z niczego przeciwnika i gol. To nawet nie była w połowie tak dobra sytuacja jak którakolwiek Frenkiego.

8

To prawda, każdy strzał rywala w nasza bramkę to zazwyczaj gol. Siedzimy z pełnymi gaciami, bo nieważne czy przyjedzie Bayern Monachium czy Górnik Łęczna to strzał w światło bramki i nasz ręcznik to puszcza. Niesłychany zjazd Niemca.

0

@Salchent IMO najlepszy na boisku

0

Ale nas cisnęło to Elche lewa strona. Dani nie nadążył za ani jedna akcja, ogrywany jak dziecko i musiało to się tak skończyć. Liczyłem że dociągniemy do połowy i wejdzie Dest na drugą. Niestety nie dociągnęliśmy.

PS. Dwie sety De Jonga, tragiczne strzały.

11

Strzał rywala w światło bramki = gol? Nowe, nie znałem

0

@Emhyr byłem na tym meczu:)

9

@FCB24 panie oni tam czysta pija, a nie oranżady :d

3

@michal26 o ile wróci, bo to również ma sporo determinantów. Sporo zależy od dalszego przebiegu wojny i pozycji Rosji, a jak to wyjdzie tego nie wie nikt, więc ciężko teraz wróżyć.

1

@normasubiektywna tak i oczywiście dzwonią po rezerwistach, bo gdzie by mieli plany strategiczne na szczycie uzgadniać. Są telefony do Janusz to dzwonią :D

5

@bartekvisca sky is the limit. Co ma być? Bryndza będzie, ale przyzwyczaimy się.

3

@Xwowrak zaczyna się, znajomy znajomego brata ciotecznego ciotki od strony babki powiedział... Info 100% legit :D zabawne ze znowu te wianuszki dotyczą czoglow jak 2 lata temu przy covidzie też miały wyjechać na ulice :D

2

@Karol1993 dokładnie. Czasy się zmieniły, jeśli zawodnik jest profesjonalny to do 35 lat może grać spokojnie. Alba pociągnie jeszcze kilka sezonów u nas, a w tym czasie może ogrywać się Balde. Gaya nie zgodziłby się raczej na rezerwowego, więc dobrze poczekać tak jak mówisz aż się mu skończy kontrakt i wziąć go za darmo.

1

@Bobo25 było było, a gaz był po 1.43

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?