Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier to może świadczyć o dezinformacji. Ja sam nie wiem w co wierzyć, a wydaje mi się że dane takie mogą być reszcie świata sprzedawane tylko po to żeby podnieść morale, zachęcić do pomocy i walki z Rosją.
0
@Janas11224 zatrzyma, bo nie istotne że większość jest z innej części świata. Wystarczy kilka z Rosji czy Ukrainy gdzie panuje wojna i przerwie to cały łańcuch dostaw. U nas Fiat w Tychach zatrzymać się ma za tydzień. BMW w Lipsku już stoi. Można wymieniać, będzie to miało spore konsekwencje na pewno, chociaż nie jest to teraz oczywiście najważniejsze.
0
@Janas11224 o czym Ty piszesz? :p
0
@Nazio87 i do całej reszty świata, bo fabryki się powoli zatrzymują z powodu braku komponentów xd
0
@IronSanHybrid wstrzymane, bo same zakłady jak jeszcze nie stoją to lada moment przestaną produkować z powodu braku komponentów.
0
Czy jest znana drabinka? Wg flaschore my w kolejnym meczu z Sevilla??
0
@MarcelNJ11 No co Ty nie powiesz :D
0
@Chaoss już się coś szykuje pod nasz granicą. 3 w nocy nalot Kijowa, wszyscy do bunkrow. Oby za parę dni czy tygodni nie wjeżdżali tak na nas..
0
@barcelonaLM nie chce ruskich i młotów. Reszta może być.
0
Ter stegen ostatnio mówił że w formie jest. No super, kolejna bramka na jego konto, kolejny błąd. Wcześniej wybijanie piłki w aut. W meczu z Valencia samobój, teraz bez potrzeby wychodzi i karnego daje. Rozdaje prezenty rywalom co mecz. Żenada
0
@SelloutCrowd czyli nie jesteś w stanie nic powiedzieć tylko odsyłasz do lektury spoko :P
0
@SelloutCrowd to jeśli mógłbyś mi coś więcej na ten temat powiedzie to byłbym wdzięczny bo ciekawy temat
1
@kuz jeśli nie było się w wojsku to jaka dezercja?
0
@masq zapewne zdecydowana większość, chyba nic dziwnego.
0
@Daviix7 niekoniecznie z płucami to musi być związane. Polecam wizytę u laryngologa jeśli chodzi o oddychanie może to być kwestia zatok. Ja przeszedlem covida 1,5 roku temu i początkowo miałem problem z klatka piersiowa kłucie gdyż tam jakieś pęcherzyk isie zrobiły ale to przeszło, natomiast zostało przewlekłe zapalenie i powiększenie małżowiny w przegrodzie nosowej czy jakoś tak. W konsekwencji miałem płytszy oddech, gdyż w krzywej przegordzie zmoenszyly się kanaliki. Aktualnie zapisuję się na zabieg prostowania przegrody i pomniejszenia małżowiny. Odnośnie badań to byłem na tomografie zatok i z tym poszedłem do laryngologa ten wszystko zobaczyl na wynikach badań.
1
@Andi18 euphoria HBO
7
Kowal wyjaśnił. "Nie, nie Koeman nawet jakby miał trio z Paryża to by dalej grał to co grał" haha
1
@The_Man nic napoli nie gra, jednej akcji nie potrafią skonstruować, zaskoczony jestem tak beznadziejnym poziomem
0
@Deraxium tak błyszczał, koncert w jego wykonaniu. Jestem sklonny stwierdzić że to jego najlepszy występ odkąd u nas grał. Rewelacja i bezbłędny zarówno w defensywie jak i ofensywie czy przy konstruowaniu akcji gra z klepki na małej przestrzeni. Chodziła pilka aż miło jego strona.
0
@Uukasz_93 to prawda obok bólu ucha najgorszy ból. Współczuję, też kiedyś przez to przechodziłem, później zacząłem dopiero dbać o zęby, bo wiadomo mądry polak po szkodzie. Tobie też polecam, jak się tematu nie zaniedba to później takich hecy nie ma
7
@ZiggyStardust niestety, ale prawda taka ze mats puszcza prawie wszystko co leci w światło bramki. Końcówka meczu dzisiaj na plus, obronił coś tam kilka razy, ale jednak statystyki nie kłamią. Bardzo lubię matsa ale nie wiem skąd nagle taki spadek formy, może zatracił pewność siebie i mental po tych ostatnich kompromitacjach w LM.
1
@Dawidfcb1998 yyy co? Poza asysta nic? Druga bramka Auby to jego akcja i mistrzowskie podanie do nie pilnowanego Gaviego. Tyle konkretu ile wniósł w 1 połowie Dembele to Ferran nie dał przez ostatnie 3 pełne mecze.
11
Skąd ocena 5 dla Dembele?xd przecież to chyba najlepszy zawodnik poza Auba w pierwszej połowie, a ocena niższa niż bezproduktywny Ferran?
64
Nie będę komentować oczywistych występów, ale Dest dzisiaj to chyba jego najlepszy występ w naszych barwach. Takiego PO nam trzeba, oby to nie była jednorazowa jaskółka. Życzę mu powtarzalności, bo dzisiaj świetnie się go oglądało zarówno w ofensywie jak i defensywie!
0
@macio_944 za dużo mięsnych składników jak dla mnie, nie czułbym nic konkretnie. Góra dwa, a Ty dałeś 5 i zachwycasz się smakami, zazdro jak czujesz każdy z osobna mając 5 jednocześnie przy podniebieniu :p
0
Jest już kompilacja z tego meczu Ferran Torres best misses danza kuduro mix?
1
Te mecze faktycznie tak w kratkę gramy jak nikt inny, raz szybką gra i walka, a raz na stojąco i czekanie na pokaranie od rywala. O co tu chodzi.
6
Doskakujemy, Napoli się gubi a my nie potrafimy przyspieszyć u uderzyć na bramkę. Dramat. Dodatkowo zaczyna się marnowanie sytuacji, a Napoli raz i pyk.
0
Jeszcze powtórkę muszę zobaczyć, ale przy obronie ter stegen Pique leci wślizgiem później leży na ziemi, a Garcia który ma bliżej do Zielińskiego stoi i się patrzy, przy dobitce nawet nie doskoczyl nie mówiąc o wybiciu :)
3
Ferran nie trafia 100% okazji No i mamy kontrę :)